Da li je ovaj covek veci Srbin od Majora Zdravka Ponosa ?


General-Major Lewis Mackenzie

Covek koji svojim izjavama u medijima CNN-a, BBC-a, CBC-a itd. brani i zastupa "srpsku stvar" bolje od samih Srba.

Thank you general :ok:

nisam jos ni pogledao,ali dosad sto sam cuo o njemu je za svaku pohvalu.
poslije angazovanja u srebrenici,izjavljivao je:
"nemam velik problem da optuzim ratka mladica,po sluzbenoj odgovornosti,ali,u tom slucaju moramo optuziti i nasera orica.."
za jednog generala ifor-a-posteno.
 

General-Major Lewis Mackenzie

Covek koji svojim izjavama u medijima CNN-a, BBC-a, CBC-a itd. brani i zastupa "srpsku stvar" bolje od samih Srba.

Thank you general :ok:

djubre kapitalisticko, pokvarenjak do srzi. nemojte mu verovati jer on to radi po zadatku, garantujem da vas ne voli, ipak je to sin zemlje koja je najnedomakratskije zemlje na svetu, zemlje koja uvek izaziva ratove samo da bi prodala oruzje ....
 
djubre kapitalisticko, pokvarenjak do srzi. nemojte mu verovati jer on to radi po zadatku, garantujem da vas ne voli, ipak je to sin zemlje koja je najnedomakratskije zemlje na svetu, zemlje koja uvek izaziva ratove samo da bi prodala oruzje ....

Opet ispadas glup u drustvu, General-Major Lewis Mackanzie je Kanadjanin, zemlje koja nije niti ce priznati KiM kao nezavisnu drzavu od Srbije, i covek koji je na vojnom polju kao komandant UN trupa zastitio srpske civile, tako i danas svojim stavovima brani Srpsku drzavu.
 
Samo da dodam, u vreme kada je poceo da govori istinu o stanju na terenu, i kada je poceo da se buni protiv izjava vecine, istog momenta je smenjen.

Dobio je on sigurno upozorenje i pre smenjivanja, zato kapa dole i svaka mu cast, covek za postovanje, jedan od retkih uticajnih ljudi koji su svojim zalaganjem pomogli "srpsku stvar" onoliko koliko je to bilo u njegovoj moci.

Respect :heart:
 
Opet ispadas glup u drustvu, General-Major Lewis Mackanzie je Kanadjanin, zemlje koja nije niti ce priznati KiM kao nezavisnu drzavu od Srbije, i covek koji je na vojnom polju kao komandant UN trupa zastitio srpske civile, tako i danas svojim stavovima brani Srpsku drzavu.

os se kladis:lol::lol::lol:
ps. to sto ceprkajuci po raznim "kontejnerima" pronalazite razne pojedince koji su za "vasu" stvar je za plakanje a ne za radost.:lol::lol::lol:
 
Mekenzi nije Amerikanac nego Kanadjanin...malo si se zayebo Ademe.:lol:

Pazi moze i da je mudzahedin, ako je covek koji koristi svoj mozak i ne mrzi Srbe samo zato sto su hriscani ja cu uvek pozdraviti takve ljude. A ovaj shiptar adem malo pogresno kapira srpsko shvatanje toga "Amerika". Vidis shipak, mi Srbi ljude ne gledamo kao grupe i celine, to rade rasisti! Mi gledamo coveka kao individuu i shodno tome formiramo svoj stav prema njemu!

Citiracu ti jednog od najvecih ljudi koji je hodao ovom zemljom, Dr. Martin Luter King:

"Imam san, da ce jednog dana ljudi moju decu prosudjivati po njihovom karakteru, a ne po boji njihove koze!"

Vi shiposi to nikada necete shvatiti, zato sto sve Srbe gledate kao nekog ko ne treba da postoji!
 

Back
Top