Da li je ok imati fetis...

nikola023

Početnik
Poruka
5
Ovako...
Imam 16 godina i imam 2 fetisa.Foot fetis imam jedno 3 godine i kako da kazem ''ballbusting'' fetis na neki nacin dominacija jedno godinu dana. Ne znam da li je to ok i da li nekako mogu da se ''otresem'' toga. :dash:
U ovom trenutku mi nije potrebno prozivanje.Treba mi ozbiljan odgovor.A bas mi je glupo da odem kod nekog sexsologa ili tako nesto ne znam ni da li postoji posto zivim u Smederevu. :roll: :dontunderstand:

Ovako...
Imam 16 godina i imam 2 fetisa.Foot fetis imam jedno 3 godine i kako da kazem ''ballbusting'' fetis na neki nacin dominacija jedno godinu dana. Ne znam da li je to ok i da li nekako mogu da se ''otresem'' toga. :dash:
U ovom trenutku mi nije potrebno prozivanje.Treba mi ozbiljan odgovor.A bas mi je glupo da odem kod nekog sexsologa ili tako nesto ne znam ni da li postoji posto zivim u Smederevu. :roll: :dontunderstand:

Nije ok.
Mlad si,pa se otarasi toga sto pre....

metak u glavu za svaku tvoju buduću devojku...pola vilice mi otečeno zbog de sada xD

Ne kapiram. :D

Imam ja komplekse al' Overa baš pucaju.

Jok,nemam ja problema sa time. Sinoc sam video neke dve likuse koje su vrh ribe,ono glume neke kuckice,vatrene,ja bih uzivao da to zesce potcinim. Da ih ponizim kao sto su one te likove sto su im prisli ponizile. Posle su otisle u separe sa nekim pevacima sto su pevali,vidi se da su dosle tu zbog kesa i popularnost.
I sad mi ti reci da to nije ekstra materijal za maltretiranje.
A ovo je već...

ne znam :lol:

Pa znas ono,neko ko je na nekoj poziciji,ko zari i pali,a ti ga onko uzmes da mucis i maltretiras. z:D Pokazes im da si ti gazda,da su govna. :D
Nisam ni znao da imam tu dozu sadizma u sebi.

U neku ruku bi bilo barem zanimljivo...samo što mislim da nije to tako lako izvodivo, treba se stvarno uživeti u ulogu. :P

P.S. Nsdd, ajde razgovetni te postove, ja te ništa nisam razumeo...jesi pila nešto alkoholno danas? :lol:

Back