Da li je odlazak u javnu kuću varanje?

Превара је далеко од најгоре издаје коју можеш осетити од партнера, али да бих прешла преко ње- не бих, ако има емоција поготово. Просто ми је понос изнад тога и не могу против себе.

А што се Јапана тиче... Нисам била, али како ми је сестра причала, а обишла је мнооого, каже да у перверзнијој земљи није била. Од робних кућа где су рафови са играчкама за децу и еротским помагалима један до другог, до аутомата са ношеним гаћама. Као код нас што убациш новце и узмеш Сникерс, код њих узмеш нечије гаћице. Али они плаћају и да им неко глуми партнера на свадбама и сличним окупљањима, чак и породичним, плаћају и да их неко само мази по руци. Мени је то тужно и мнооого далеко од моје душе. Не желим да будем модерна и делујем напредно, желим да будем вољена и волим, онако како ми је у генима, наш начин. Зато и волим темперамент сличан нашем. Не бих много експериментисала.
Amateru.. 😏

Vidiš koliko im je kultura drugačija. Bukvalno govore "Ne mogu ja tu ništa da uradim, dozvoliću mu to iskustvo."
Naglašavaju kako je kod njih to toliko normalno (prostitucija) te su se nekako navikli na te stvari.
Itekako je bolje posetiti prostitutku nego kresati komšinicu ili koleginicu koje su u braku i imaju dečicu.

Sa prostitutkom nema opasnosti od bračnih brodoloma, razvoda, dece razvedenih roditelja i svega ostalog što švaleracija povlači.

Jako dobra stvar za društvo u celosti.

Prijatelj mi je pričao da savremena 50-togodišnja Britanka recimo plaća usluge bordela mesečno, skupa sa ostalim komunalijama, bez ikakvih problema, brak i dalje skladan, nikakvih trzavica nit lomova. :think:

Gledam neki video na yt gde pitaju japankinje da li je varanje ako njihov momak ode u brotel, ali im kaže da će to uraditi. Iznenađujuće je (meni) da je dosta njih reklo da to nije varanje, ali da mora postojati validan razlog. Ako ima visok seksualni nagon, progledale bi mu kroz prste.

Šta vi mislite? Da li je to u redu i da li je to prevara?

P.S. Dodaju da je to dobro jer je bolje da urade to javno, nego da švrljaju sa strane i prevare ih ne samo fizički, nego i emotivno.
Наравно да је варање. Шта ће ми који к к'рва поред моје девојке?

Gledam neki video na yt gde pitaju japankinje da li je varanje ako njihov momak ode u brotel, ali im kaže da će to uraditi. Iznenađujuće je (meni) da je dosta njih reklo da to nije varanje, ali da mora postojati validan razlog. Ako ima visok seksualni nagon, progledale bi mu kroz prste.

P.S. Dodaju da je to dobro jer je bolje da urade to javno, nego da švrljaju sa strane i prevare ih ne samo fizički, nego i emotivno.
Ludi ljudi :kafa:

Varanje...po meni.
A za neke specifične situacije, tu ima masu podsituacija, pa je to odgovor za sebe...zavisi.

Ali evo i dodatno offtopic razmišljanje.
Au, što je internet normalizovao masu stvari...

Danas je sve "nova normalnost" a pritome ne romantizujem prošlost uopšte (jer da je bilo lako, niko ne bi otišao sa sela u grad)...
Ali o čemu mi danas sve mislimo i na šta trošimo sivu masu je često besmislica.

Ne mislim da nam ovo služi. Rasipamo se suviše na sto frontova.

Ne znam šta vi kažete?

Ako razmislis, ljudi kada raskinu, naravno ako ostane postovanje i ljubav, onda jedna strana za drugu obicno kaze: neka ga/je, nasao je drugu, drago mi je.
Dakle taj monogaman odnos je zapravo poprilicno stvar ekskluzive. Ne nesto preterano ljubavi. A ako je ekskluziva onda je sebicnost. Ne bas preterano dobra osnova u vezi.

Odgledao sam video, i pročitah veći deo teme,.
Pa u Japanu (u videu) je to "zabava za odrasle",.. e sad ozbiljno (mada se moj prethodni - neozbiljni) odgovor pojavljuje i u videu.
Nisam posećivao te" institucije", samo goluždrave barove sa seksi goluždravim ruskinjama ( u Budimpešti i ovde). Uvek u muškom društvu,.. sa gostima najčešće.
Tamo je to baš "zabava za odrasle".
Da li se muški i ženske razlikuju - Da, razlikuju se. Većina muških bi moglo sa svakom lepom,.. žene ne.
Da li bih mogao da se zaljubim u q*rvu - možda,..
jedan divan film sa Silvijom Kristel - "Uličarka" mi je u sećanju ( V. Borovšćik je reširao), ali je muškarac bio u "stanju izmenjene svesti" - izgubio je i dete i ženu tragedijom.
--------------------------------------------------------
Trebali bi staviti akcenat na normalnom stanju svesti,.. da li je to česta potreba muškarca - jeste,..
da li je češća nego kod žene - uglavnom jeste..
Da li se mogu dogovoriti o usklađivanju potreba - Mogu,..
Da li je to prevara , ako nije skriveno - Nije.
Ako se veza drži samo na seksu,.. nije to dobra veza, neće dugo biti vezani.

Back