Da li je odlazak u javnu kuću varanje?

Jes a ti si sad neka zrtva

Nikad jos ova administracija nije pogresila a najmanje u tvom slucaju. Pozlatilo im se ban dugme i bog im dao samo zdravlja srece ljubavi i poroda kad god pritisnu ban dugme na tvom profilu.

Da znam koji moderator te najvise banuje pa da uramim njegov avatar odma do ikone svetog nikole, i za moju kucnu slavu svi da celivamo ikonu i odmah pored avatar moderatora.
Što bre? Lik ima fine stavove na odredjene teme. :D

Kako može biti varanje ako ona zna? Varanje znači da varaš tj lažeš. Ako se tako dogovore nije, ako ide bez njenog znanja jeste. Ako mu je pak ona rekla snalazi se sam i nemoj da me izveštavaš, kako sam čula da neke kažu, opet nije.
Drugo je pitanje da li je to dobro. Dva aspekta. Jedan zdravstveni drugi pitanje vezivanja. Zdravstveni minus, a plus što je to sex bez intimiziranja.

Бејах ових дана до једне европске престонице, па у друштву био и друг који је ожењен одавно.

Одвојио неки кеш за опуштање, а да жена не сазна.

Испразнио се, опустио, излудовао и сад може да се врати редовним породичним и брачним обавезама.

Dobro ali japan je najokupiraniji narod uz nemce, o tome svedoci i industrija filmova zz odrasle. Japan je zapadniji od zapada.

Druge kulture jednostavno postovati. Kod nas taman smo se zavozali na zapad, stize Rus da kaze njet ajmo nazad. Mislim da cemo se vratiti pravim vrednostima i da ce zapadna kultura polako izblediti sa ovih prostora.
Што се тиче Руса и Рускиња, Руси и Рускиње су у погледу слободног живота већи запад од запада.

Рускиње су тотално слободне, а Русија је једна од пет земаља са највећим постотком развода у популацији.

Запад је у односу на Русију још и конзервативан (вероватно због јачег утицаја цркве која је из Русије дуго била протерана).

Просечна московљанка је вероватно измењала 5 пута више партнера од просечне лондонђанке.

Што се тиче Руса и Рускиња, Руси и Рускиње су у погледу слободног живота већи запад од запада.

Рускиње су тотално слободне, а Русија је једна од пет земаља са највећим постотком развода у популацији.

Запад је у односу на Русију још и конзервативан (вероватно због јачег утицаја цркве која је из Русије дуго била протерана).

Просечна московљанка је вероватно измењала 5 пута више партнера од просечне лондонђанке.
Mogu da potvrdim iz prve ruke 👍

Gledam neki video na yt gde pitaju japankinje da li je varanje ako njihov momak ode u brotel, ali im kaže da će to uraditi. Iznenađujuće je (meni) da je dosta njih reklo da to nije varanje, ali da mora postojati validan razlog. Ako ima visok seksualni nagon, progledale bi mu kroz prste.

Šta vi mislite? Da li je to u redu i da li je to prevara?

P.S. Dodaju da je to dobro jer je bolje da urade to javno, nego da švrljaju sa strane i prevare ih ne samo fizički, nego i emotivno.
Bog, kada je stvarao muskarca i zenu, prevideo je ovaj problem.

Јапанези су други универзум. Има маса примера, правила, закона који су нелогични из наше перспективе.
Da, ali sa druge strane ta neka surovost je nekada ok. Ne volim preveliko romantizovanje ljudskih potreba. Ja bih ovde bila bliža ovim japankama nego nekoj tipičnoj ženi kod nas koja će da raspreda o varanju. Ima bitnijih stvari od ovoga i ne treba kukumavčiti.

Da, ali sa druge strane ta neka surovost je nekada ok. Ne volim preveliko romantizovanje ljudskih potreba. Ja bih ovde bila bliža ovim japankama nego nekoj tipičnoj ženi kod nas koja će da raspreda o varanju. Ima bitnijih stvari od ovoga i ne treba kukumavčiti.
Превара је далеко од најгоре издаје коју можеш осетити од партнера, али да бих прешла преко ње- не бих, ако има емоција поготово. Просто ми је понос изнад тога и не могу против себе.

А што се Јапана тиче... Нисам била, али како ми је сестра причала, а обишла је мнооого, каже да у перверзнијој земљи није била. Од робних кућа где су рафови са играчкама за децу и еротским помагалима један до другог, до аутомата са ношеним гаћама. Као код нас што убациш новце и узмеш Сникерс, код њих узмеш нечије гаћице. Али они плаћају и да им неко глуми партнера на свадбама и сличним окупљањима, чак и породичним, плаћају и да их неко само мази по руци. Мени је то тужно и мнооого далеко од моје душе. Не желим да будем модерна и делујем напредно, желим да будем вољена и волим, онако како ми је у генима, наш начин. Зато и волим темперамент сличан нашем. Не бих много експериментисала.

Druge kulture jednostavno postovati. Kod nas taman smo se zavozali na zapad, stize Rus da kaze njet ajmo nazad.

ne znam u kom univerzumu ti živiš ako su ti Rusi 'unazad'. ovi što su po Beogradu i cg. primorju (znači oni sa iole para) žive u 2050, i po odevanju i životnom stilu su potpuni zapad. to je neizbežan proces, niko se neće vraćati unazad.

Нисам мислио конкретно на овај пример. Чак ни на суровост из прошлих времена. На пример, неко украде нешто у продавници, нема шансе да проđе без затвора све да му је отац амбасадор тамо. Mogao si da imaš seks sa detetom od 13 godina, sad su podigli na 16. Sa tetovažama neće da te puste u neke ustanove, ako pljuneš ili gaziš nečiju zastavu, opet zatvor.

Бејах ових дана до једне европске престонице, па у друштву био и друг који је ожењен одавно.

Одвојио неки кеш за опуштање, а да жена не сазна.

Испразнио се, опустио, излудовао и сад може да се врати редовним породичним и брачним обавезама.
Kao i svaki domaćin što bi rekao Pedja Stojaković kad su ga pitali da li je varao sa Sienom West. 😂

Kako može biti varanje ako ona zna? Varanje znači da varaš tj lažeš. Ako se tako dogovore nije, ako ide bez njenog znanja jeste. Ako mu je pak ona rekla snalazi se sam i nemoj da me izveštavaš, kako sam čula da neke kažu, opet nije.
Drugo je pitanje da li je to dobro. Dva aspekta. Jedan zdravstveni drugi pitanje vezivanja. Zdravstveni minus, a plus što je to sex bez intimiziranja.

Moze da bude ako sazna. To i jeste poenta da ona naknadno sazna.
Naveo sam primer da ne znam koliko bi joj bilo drago da to zna. Iz nekog razloga poslednja devojka ga je ubrzo posle vraćanja ostavila. Zasto ne znam, ali znam da je pricala da je licemer, lazov itd.

Moze da bude ako sazna. To i jeste poenta da ona naknadno sazna.
Naveo sam primer da ne znam koliko bi joj bilo drago da to zna. Iz nekog razloga poslednja devojka ga je ubrzo posle vraćanja ostavila. Zasto ne znam, ali znam da je pricala da je licemer, lazov itd.
Pa kad jednom osetiš da te neko laže nema tu više osećaja bliskosti

Gledam neki video na yt gde pitaju japankinje da li je varanje ako njihov momak ode u brotel, ali im kaže da će to uraditi. Iznenađujuće je (meni) da je dosta njih reklo da to nije varanje, ali da mora postojati validan razlog. Ako ima visok seksualni nagon, progledale bi mu kroz prste.

Šta vi mislite? Da li je to u redu i da li je to prevara?

P.S. Dodaju da je to dobro jer je bolje da urade to javno, nego da švrljaju sa strane i prevare ih ne samo fizički, nego i emotivno.
u pravu su to nije varanje

ne znam u kom univerzumu ti živiš ako su ti Rusi 'unazad'. ovi što su po Beogradu i cg. primorju (znači oni sa iole para) žive u 2050, i po odevanju i životnom stilu su potpuni zapad. to je neizbežan proces, niko se neće vraćati unazad.
Kao uzorak navodis ruske tajkune na cg primorju i ove po bg sto ti mislis da su Rusi a zapravo ukrajinci koji su pobegli od rata i ukr i ruski tajkuni koji su sklonili finansije i porodicu isto od rata.

Pricam pre par meseci sa covekom koji radi investicije i nekretnine, kaze Rusi nisu nijedan stan kupili od njega.

Kao uzorak navodis ruske tajkune na cg primorju i ove po bg sto ti mislis da su Rusi a zapravo ukrajinci koji su pobegli od rata i ukr i ruski tajkuni koji su sklonili finansije i porodicu isto od rata.

Pricam pre par meseci sa covekom koji radi investicije i nekretnine, kaze Rusi nisu nijedan stan kupili od njega.

ne, mislim na normalne, relativno mlade ljude, po prevozu i javnim plažama.

a to sto više ne kupuju nekretnine i ne jedu po restoranima svaki obrok, pa prošao je taj talas, potrošile se pare.

ne, mislim na normalne, relativno mlade ljude, po prevozu i javnim plažama.

a to sto više ne kupuju nekretnine i ne jedu po restoranima svaki obrok, pa prošao je taj talas, potrošile se pare.
Nisam siguran da su ovde dosli da ostanu. Skocile su znacajno cene kirija a nemam sigurne podatke ko kupuje stanove. Ovo sam samo jednog investitora pitao...

Nisam siguran da su ovde dosli da ostanu. Skocile su znacajno cene kirija a nemam sigurne podatke ko kupuje stanove. Ovo sam samo jednog investitora pitao...

i ne pravim razliku, sposobni su i jedni i drugi. meni je svako ko pobegne od rata u svojoj zemlji i prilagodi se u drugoj, sposobna osoba. samo te priče da su tradicionalni, odbacuju zapad i sl... mačku o rep

Back