Da li je normalno masturbirati imam 16 godina

U redu je da pitaš gde god da se osećaš dovoljno sigurno da to uradiš. Nisu svima drugari mesto za ovakve teme i to je ok.
Nije ok da te muči krivica tolika za nesto sto samo znaci da si zdrav i da odrastas.
Laganije sa sobom i pazljivo biraj autoritete, kako preispitujes sebe preispitaj sve sto ti se namece.
Bas dobar komentar, posebno poslednja recenica.
 
U redu je da pitaš gde god da se osećaš dovoljno sigurno da to uradiš. Nisu svima drugari mesto za ovakve teme i to je ok.
Nije ok da te muči krivica tolika za nesto sto samo znaci da si zdrav i da odrastas.
Laganije sa sobom i pazljivo biraj autoritete, kako preispitujes sebe preispitaj sve sto ti se namece.
Hvala vam puno na komentaru razmislicu dobro o ovome sto ste rekli
 

Back
Top