Da li je normalno da žena ima stomačić?

ako izuzmemo zdravstvene razloge (znaci ogradjujem se oko ovog da posle neko ne zloupotrebi kako sam kreten)
samo lenje zene imaju stomak :deda:
image_eWi5VUa1_1696743032320_512.webp
 
Naravno da ga imam i nije me niti malo sram, visoka sam 180. A tezina 75 kg pa imam ga iako sam visoka taman lipo da mi drzi hlace, sad kad krene sezona radim od 14h do jutra ode sve to istopi se os nes ili ujutro dizanje u 04 h pa do 14:30 ima da te nema a uvik u pokretu nema sjedenja i onda nam jos u sred lita dadu zimske hlace i cizme majkemi kuham se ziva :zcepanje:
 

Back
Top