Da li je normalno, da muskaraca pali fantazija da zamislja svoju zenu sa dva tri tipa?

Prvo što devijacija. Drugo glupi smo ko ***** pa zato. Mehehehe

Znaš kad sam se o ovome malo raspravljao sa Sofijom pre nekoliko meseci ili tako nešto... razgovor je tekao otprilike ovako nekako

- Rimljani i Grci su bili dekadentni ludaci, zato su propali.
- Na osnovu čega to tvrdiš?
- Vladar im je bio takav, a kad je on takav onda je ceo narod.
- Koji vladar?
- (okači lik sa vikipedije o seksualnosti u antičkom svetu) Evo pa pročitaj.
- Pa taj tekst te demantuje, on ti između ostalog objašnjava da je sve to što smatraš devijantnim bilo društveno prihvaltjivo kod njih.
- Nemaš ti pojma.
 
Znaš kad sam se o ovome malo raspravljao sa Sofijom pre nekoliko meseci ili tako nešto... razgovor je tekao otprilike ovako nekako

- Rimljani i Grci su bili dekadentni ludaci, zato su propali.
- Na osnovu čega to tvrdiš?
- Vladar im je bio takav, a kad je on takav onda je ceo narod.
- Koji vladar?
- (okači lik sa vikipedije o seksualnosti u antičkom svetu) Evo pa pročitaj.
- Pa taj tekst te demantuje, on ti između ostalog objašnjava da je sve to što smatraš devijantnim bilo društveno prihvaltjivo kod njih.
- Nemaš ti pojma.


Našao sam ga lol

https://forum.krstarica.com/threads/zena-me-prevarila-i-ostavila.825628/page-9#post-37023551
 
Nisam ja mislila da su ludaci, nego od previše uživanja u materijalnim dobrima, hrana, piće, seksanje. Mislim da bi svaki pojedinac koji dozvoli sebi takvo što propao u 90 posto slučajeva.
Teško je razgovarati s tobom jer tražiš dosta valjanu informisanost, a nemaš talenta za uopštavanje i filozofiju. Totalno sam neimformisana i neću da pričam s tobom. :p

Onore de Balzak je govorio, čini mi se da je Balzak, da je gospodstvo ne razmetati se sa informacijama za koje imate privilegiju da ih znate.
 
Nisam ja mislila da su ludaci, nego od previše uživanja u materijalnim dobrima, hrana, piće, seksanje. Mislim da bi svaki pojedinac koji dozvoli sebi takvo što propao u 90 posto slučajeva.
Teško je razgovarati s tobom jer tražiš dosta valjanu informisanost, a nemaš talenta za uopštavanje i filozofiju. Totalno sam neimformisana i neću da pričam s tobom. :p

Onore de Balzak je govorio, čini mi se da je Balzak, da je gospodstvo ne razmetati se sa informacijama za koje imate privilegiju da ih znate.

Pa ja hoću da ti prosledim te informacije, zašto želiš da igraš aktivnu odbranu protiv znanja?
 
Bio bi super frajer,samo da cuti :lol:

YAGpXPd_d.jpg
 
Tenacious D? Šta sa njima?

Pa kad tim igra baš jaku odbranu, američki komentatori imaju taj kliše, vole da kažu da tim igra "tenacious D". "D" stoji za "defense", neko je skratio jer ga je valjda mrzelo da izgovori dodatni slog.

Bendu je to bila inspiracija za ime.

INFORMACIJE KAUČU!
 

Back
Top