Da li je normalno, da muskaraca pali fantazija da zamislja svoju zenu sa dva tri tipa?

Po tebi da li mislis da je to normalno?
Po meni je sve normalno dok se ne dokaže suprotno i dok ne povređuje nekoga ko na to nije svojom voljom pristao. Npr. imaš ženu i imaš fantaziju da ona pred tobom vodi ljubav sa četiri muškarca, i ako ti i ona uživate u tome onda je normalno, ali ako ti od 4 muškarca dovedeš 3 crnca i nju to počne da boli jako onda nije. Može lock!
 
Sve znam sve je super u tome, samo ne znam da li mi je to samo fantazija, ili bih voleo to, a ako bi ispalo da bih voleo da se to desi, sta posle i kako bi se osecao? Mislim bez obzira ipak gledati zenu koju voli kako je tucanju dva tri tipa mislim nije svejedno, sta posle
Posle ide logičan sled, ili počne da ti bude fantazija da je povrešuješ, da je biješ ili sl. ili fantazija preraste u nešto drugo tipa da počne da te uzbuđuje da tebe 3 tipa maltrtiraju dok ona gleda.
 
Sve znam sve je super u tome, samo ne znam da li mi je to samo fantazija, ili bih voleo to, a ako bi ispalo da bih voleo da se to desi, sta posle i kako bi se osecao? Mislim bez obzira ipak gledati zenu koju voli kako je tucanju dva tri tipa mislim nije svejedno, sta posle
После се сви оперете
 
Želiš da budeš ponižen u hijerarhiji

Da se zna ko je glavni, a to nisi ti, i želiš konačno neko to da ti pokaže, da omogući da prestaneš da se trudiš da budeš alfa i da konačno odahneš, da neko uradi posao umesto tebe

Neki to pokušavaju tako što pokušavaju da nateraju ženu da bude ponizna, a drugi tako kao ti, potpuno prepuštajući kormilo
 
Želiš da budeš ponižen u hijerarhiji

Da se zna ko je glavni, a to nisi ti, i želiš konačno neko to da ti pokaže, da omogući da prestaneš da se trudiš da budeš alfa i da konačno odahneš, da neko uradi posao umesto tebe

Neki to pokušavaju tako što pokušavaju da nateraju ženu da bude ponizna, a drugi tako kao ti, potpuno prepuštajući kormilo
Ne pokusa vam da je nateram, prica o tome se dopada i meni i njoj, neko vise uzbudjenja u predigri, ali ne znam na javi kako bi bilo!
 

Back
Top