Da li je nestala prava ljubav?

ja mislim da je moj zivot super. uvek moze bolje,na tome stalno radim,ali "gore" ne dozvoljavam...
ako i puknem facom o pod,podignem svoje lepo dupe za cas posla i vracam se u trku...
a decko? da,nemam decka. a jel to problem? nemam ni novi mercedes...nemam ni milion evra,a i jedno i drugo bi zelela...al mi nije problem sto to nemam...

I ti kažeš da nemaš problem...
Kako uopšte živiš bez tih osnovnih stvari?:mrgreen:

ja mislim da je moj zivot super. uvek moze bolje,na tome stalno radim,ali "gore" ne dozvoljavam...
ako i puknem facom o pod,podignem svoje lepo dupe za cas posla i vracam se u trku...
a decko? da,nemam decka. a jel to problem? nemam ni novi mercedes...nemam ni milion evra,a i jedno i drugo bi zelela...al mi nije problem sto to nemam...

Значи, срећна си тако без момка, ништа ти не фали...и све је супер?

То јест - имаш проблем што немаш момка? Је ли тако?

Значи, живот ти није баш без проблема и није онакав какав би желела?

(У истој смо позицији, само што ја не пројектујем свој проблем на све. ;))

Не постоје животи и људи без проблема, не постоје свршени животи и савршени људи...али исто тако није тачно да нема љубави нигде и да су све везе срање.
;):D

tacno tako...
dok smo zivi, tu su i problemi
kad umreno, vise ih nema
bar ne ovozemaljskih;)
samo se neki nose uspesno sa njima
neki ne
a neki ih ignorisu.

a koliko ovde ima ovih na vlasti? ja malo malo pa naletim na nekog moderatora kojeg napushim,a ni ne gledam sa kim pricam...el moze sl put kad mi se neki obrati prvo da me upozori na svoje velicanstvo...da izbegnemo neprijatnosti...

Back