Da li je nestala prava ljubav?

ma meni je sve ostalo strava,ne moze biti bolje...posao,zdravlje,porodica,...
al ne mogu da nadjem istog takvog decka...razumes?
il su besposlicari,il bolesni,uvek nesto fali... nikako da naletim na nekog ko je potpuno bez problema...

ma meni je sve ostalo strava,ne moze biti bolje...posao,zdravlje,porodica,...
al ne mogu da nadjem istog takvog decka...razumes?
il su besposlicari,il bolesni,uvek nesto fali... nikako da naletim na nekog ko je potpuno bez problema...

Па не могу ни ја, ал ебига! :(

Али то не значи да не постоји љубав као таква и да међу другим паровима нема љубави, разумевања, толеранције...бла, бла....:confused:

Можда је лакше заваравати се како је свима лоше, јер се тако лакше подноси сопствена ускраћеност? ;)

Па не могу ни ја, ал ебига! :(

Али то не значи да не постоји љубав као таква и да међу другим паровима нема љубави, разумевања, толеранције...бла, бла....:confused:

Можда је лакше заваравати се како је свима лоше, јер се тако лакше подноси сопствена ускраћеност? ;)

ge god malo zagrebes po povrsini sve samo srranje...svi glume srecu

sto bi spustala kriterijume?pa nece valjda da bude u vezi sa nekim alkoholicarem samo zato sto nema nijedno drugo musko na vidiku?

Ko kaze da mora da ide toliko nisko?

Pazi, postoje realni, i nerealni kriterijumi za izbor partnera....
Ja bih najvishe voleo da mi riba bude lepa i zgodna kao Jessica Alba, pametna i duhovita kao komsinica Dejana, da se j.ebe kao Jenna Haze, da kuva kao moja keva, da bude savrseno zdrava, mirisljava, brizna, nezna, osecajna.....
Mozda sam u jednom trenutku zivota i imao takve kriterijume...
Al' realno, kolike su sanse da ih neka devojka ispuni?
Pre cu Loto da ubodem.

Treba biti realan, i prilagodljiv...
Ne morash se drzati kriterijuma kao pijan plota, a opet ne morash ni dopustiti sebi da budesh sa svakom nulom koja naidje...

Ko kaze da mora da ide toliko nisko?

Pazi, postoje realni, i nerealni kriterijumi za izbor partnera....
Ja bih najvishe voleo da mi riba bude lepa i zgodna kao Jessica Alba, pametna i duhovita kao komsinica Dejana, da se j.ebe kao Jenna Haze, da kuva kao moja keva, da bude savrseno zdrava, mirisljava, brizna, nezna, osecajna.....
Mozda sam u jednom trenutku zivota i imao takve kriterijume...
Al' realno, kolike su sanse da ih neka devojka ispuni?
Pre cu Loto da ubodem.

Treba biti realan, i prilagodljiv...
Ne morash se drzati kriterijuma kao pijan plota, a opet ne morash ni dopustiti sebi da budesh sa svakom nulom koja naidje...

ovde koga god pitas jel ima neki problem,dobijes odgovor: pa imam,financijskih...
e hebo te,romantike...

ge god malo zagrebes po povrsini sve samo srranje...svi glume srecu

Не, душо, у теби је тренутно срање (извини на изразу, не желим да те увредим) па све само црно видиш.;)

Знаш и сама да када си срећна и заљубљена -цео свет је шарен, лептири лете,причице цвркућу, свет је диван! :D

Сад, кад је наишао период срања - онда је цео свет срање.

А није - ни једно ни друго! ;)

У питању је твоје ТРЕНУТНО разочарење.... А то ће проћи. увек је пролазило, зар не? ;)

al nemam ni nenormalnog,pa samim tim nemam ni problem

То јест - имаш проблем што немаш момка? Је ли тако?

Значи, живот ти није баш без проблема и није онакав какав би желела?

(У истој смо позицији, само што ја не пројектујем свој проблем на све. ;))

Не постоје животи и људи без проблема, не постоје свршени животи и савршени људи...али исто тако није тачно да нема љубави нигде и да су све везе срање. ;):D

То јест - имаш проблем што немаш момка? Је ли тако?

Значи, живот ти није баш без проблема и није онакав какав би желела?

(У истој смо позицији, само што ја не пројектујем свој проблем на све. ;))

Не постоје животи и људи без проблема, не постоје свршени животи и савршени људи...али исто тако није тачно да нема љубави нигде и да су све везе срање. ;):D

ja mislim da je moj zivot super. uvek moze bolje,na tome stalno radim,ali "gore" ne dozvoljavam...
ako i puknem facom o pod,podignem svoje lepo dupe za cas posla i vracam se u trku...
a decko? da,nemam decka. a jel to problem? nemam ni novi mercedes...nemam ni milion evra,a i jedno i drugo bi zelela...al mi nije problem sto to nemam...

Back