Quantcast

da li je neko letovao u neos pearmesu ili u nea iraklici

desimiri

Zainteresovan član
Poruka
188
Zanima me da li je neko letovao u jednom od ovih dva navedenih mesata i ako jesto kako se proveo tamo.. naime video sam da grci nude i ova mestA A CINI MI SE I DA JE NA SAJMU TURIZMA BILO PROSPEKATA OD STRANE TE GRCKE REGIJE I ZA OVA MESTA, KOJA SE NALAZE IZMEDJU ASPROVALTE I kavale .. znam da se ovo prvo mesto spominje i kao mesto moguceg ukrcaja na trajekt. pozdrasv:per:

desimiri

Zainteresovan član
Poruka
188
Zanima me da li je neko letovao u jednom od ovih dva navedenih mesata i ako jesto kako se proveo tamo.. naime video sam da grci nude i ova mestA A CINI MI SE I DA JE NA SAJMU TURIZMA BILO PROSPEKATA OD STRANE TE GRCKE REGIJE I ZA OVA MESTA, KOJA SE NALAZE IZMEDJU ASPROVALTE I kavale .. znam da se ovo prvo mesto spominje i kao mesto moguceg ukrcaja na trajekt. pozdrasv:per:
cudno je da nilko nema ni komentar bar od onih koji su boravili u kavali ili od onih koji su prolazili pa malo zastajkivali i razgledali usput ova mesta.pored toga gledajuci neku mapu cini mi se da postoje lepe palze , uvale oko ovih mesta, te je i to prijemcivo za nase ljude i ostale turiste.. ako su ova mesta makar simpaticna i ako imaju dobre plaze , onda se otvaraju i novi vidici za nova mesta zaletovanje u grckoj. a i kavala je blizu te se time nadopunjuje turisticka ponuda.. pogotovo ako je npr tasos prepun u nekim periodima.. sto bi onda se islo tamo ako moze i ovde..:ok:pozdrav

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.