Da li je napad na Dedinju kod Ambasade bio organizovani false flag?

Grom_sa_neba!

Buduća legenda
Poruka
25.609
...

Prosto mi je neverovatan ovako brz oporavak i bez ikakvih posledica podliva deformacija tj oteknuca na licu i sl...

Pa da ga je komarac ujeo otekao bi...a on ovde opusteno smeskanje i sl...

Evo stegnite sebe za vrat pa se probajte smeskati, a kamo li da vas strela prostreli ispod obraza u vrat?

Da li su i on i navodni mrtvi terorista (ko ce ga znati da li jeste ili nije mrtav...) ustvari tzv Crisis actori ?

informer-460x0.jpg

...

...

Prosto mi je neverovatan ovako brz oporavak i bez ikakvih posledica podliva deformacija tj oteknuca na licu i sl...

Pa da ga je komarac ujeo otekao bi...a on ovde opusteno smeskanje i sl...

Evo stegnite sebe za vrat pa se probajte smeskati, a kamo li da vas strela prostreli ispod obraza u vrat?

Da li su i on i navodni mrtvi terorista (ko ce ga znati da li jeste ili nije mrtav...) ustvari tzv Crisis actori ?

informer-460x0.jpg

...
kad daješ takvu tezu objasni motivaciju......

kad daješ takvu tezu objasni motivaciju......

Mislis motivaciju organizatora false flaga?

Pa...kao i svaki false flag...da se skrene paznja sa neceg drugog, neka dimna zavesa za nesto drugo, a usput par kolateralnih propagandnih ciljeva...

Pri cemu u celoj prici tzv "nase" sluzbe su tu samo "mali od palube", a stvarni organizatori MOSSAD/CIA/Mi6....

Ovaj kao terorista...moze biti i zaista MK Ultra programiran i mrtav...a moze biti i odglumljena smrt...nesto kao otac od Nebojse Stefanovica koji je idalje u APR-u vlasnik firme...a ovamo kao šatro mrtav od korone godinama...

...

Pa...kao i svaki false flag...da se skrene paznja sa neceg drugog, neka dimna zavesa za nesto drugo, a usput par kolateralnih propagandnih ciljeva...

Pri cemu u celoj prici tzv "nase" sluzbe su tu samo "mali od palube", a stvarni organizatori MOSSAD/CIA/Mi6....

Ovaj kao terorista...moze biti i zaista MK Ultra programiran i mrtav...a moze biti i odglumljena smrt...nesto kao otac od Nebojse Stefanovica koji je idalje u APR-u vlasnik firme...a ovamo kao šatro mrtav od korone godinama...

...
ako se dobro sećam onog što sam pročitao ili video u vestima o događaju ambasada je bila praktično prazna u vreme napada...svita je bila negde na jugu Srbije...to je zanimljiv podatak u svetlu tvoje teorije da je bio false flag....to bi moglo da znači da je napadač programiran te da je to dokle će dogurati bilo neizvesno.....

...
I hajde ti nama kao teoreticar zavere u pelenama objasni zasto su na ti igru pristali Izraelci, Amerikanci, Nemci, Englezi, cak i Rusi... a sa kamera angolske ambasade koja je preko puta izraelske su skinuli i snimke. Kako nijedna od tih drzava nije protestvovala zbog Vuciceve ili Mosadove/CIA manipulacije? Cak ni Rusi. Nisu citali sajt na kom si ti "nasao" informaciju koju si podelio nama, ocito.

Poslednja izmena od moderatora:
Ne znam ljudi , sa strelom kad gadjas a kompozit je luk, to razbuca metu ako nije obezbedjena nego prirucna...Da nekog zveknes u vrat, mala je sansa da mu ne pocepas jednu drugu vratnu arteriju , vratnu kicmu ili grkljan...ili tetive vrata....A iz samostrela malo teze da ne prosisa cela strela sa sve precima kroz tebe...
Cime ces je zaustaviti....sta imas u vratu sto moze da ti zaustavi strelu....
Nek bude da je imao mnogo srece....

Sta fali malo srece..

Poslednja izmena:
Sto se tice moje teorije zavere, ona se potvrdila...tj vec dva ili tri dana je na istoj strani u novinama clanak , neki , o heroju , i clanak, neki o zlu opozicije i o dobronamernosti i bogougodnosti , joj ne mogu da varim spajanje bogougodnog i litijuma.......na istoj strani...

Jeste da i ja malo verujem da se forsira tema u javnosti o policajcu da bi se propratno drzala tema o litijumu u interesovanju...ali tako ispada u praksi...uvek ista prva strana i uvek isto , glavna vest levo policajac heroj , a desno litijum hranljiv i zdrav , ma bebe da ga uzimaju ....

A nije im prvi put da spajaju vesti na taj nacin , jedna vest u zizi interesovanja ali dosadna, kao sto je heroj policajac, koja se forsira, a druga pored koja nije u zizi ali privuce interesovanje kad si vec na toj strani....

I hajde ti nama kao teoreticar zavere u pelenama objasni zasto su na ti igru pristali Izraelci, Amerikanci, Nemci, Englezi, cak i Rusi... a sa kamera angolske ambasade koja je preko puta izraelske su skinuli i snimke. Kako nijedna od tih drzava nije protestvovala zbog Vuciceve ili Mosadove/CIA manipulacije? Cak ni Rusi. Nisu citali sajt na kom si ti "nasao" informaciju koju si podelio nama, ocito.

Ocekujes da Izrael protestvuje protiv false flaga Mosada...ili Amerika protiv false flaga CIA-e...itd...

Ne budimo naivni...

Pa CIA pobi 3000 ljudi u 10 minuta u sred Njujorka 11.9.2001., Izrael tj Mosad pobi 1000 Izraelaca 7.10.2023. da bi na osnovu tog false flaga pobili i etnicki ocistili 100 000 Palestinaca, a Ameri 1 000 000 Iracana itd.

...

Ocekujes da Izrael protestvuje protiv false flaga Mosada...ili Amerika protiv false flaga CIA-e...itd...

Ne budimo naivni...

Pa CIA pobi 3000 ljudi u 10 minuta u sred Njujorka 11.9.2001., Izrael tj Mosad pobi 1000 Izraelaca 7.10.2023. da bi na osnovu tog false flaga pobili i etnicki ocistili 100 000 Palestinaca, a Ameri 1 000 000 Iracana itd.

...
A zasto nisu protestvovali Rusi ili Kinezi jer su oni na strani onih koji nisu na strani tih Izraelaca i Amerikanaca? Zasto oni nisu celu tu akciju Mosada/CIA-e razotkrili?

Da li je moguce da neko naivan kao ti postoji na ovom svetu, a, a? Da li je moguce da neko ima takvu idiotsku ideju na ovom svetu? Vidimo da je moguce. No, jbga, zasto mora takav neko da pise po forumu Krstarice? Sta smo mi bogu skrivili da nam takve "mozgove" posalje na ovo mesto?

Poslednja izmena od moderatora:

Back