pater.familias Gost Poruka 13.228 26.05.2011. u 22:01 - Da li je mogutja. #1 ..romansa u ritmu pesama Al Greena? Omg u šta se pretvaram
Corto Malteze Veoma poznat Poruka 12.220 26.05.2011. u 22:02 - Da li je mogutja. #2 nije moguća i to je definitivno
pater.familias Gost Poruka 13.228 26.05.2011. u 22:21 - Da li je mogutja. #5 neću valjda oću konkretno
pater.familias Gost Poruka 13.228 26.05.2011. u 22:22 - Da li je mogutja. #7 pa 'nači nema nade (( možda malo ono samo da se kaže kao da ima
light & dark Buduća legenda Poruka 37.758 26.05.2011. u 22:25 - Da li je mogutja. #8 pa dlakavi mi je bio jedna od svetlih tackih poslednjih niti verovanja u muski rod...al eto i on pa mora uvek da ima nade
pa dlakavi mi je bio jedna od svetlih tackih poslednjih niti verovanja u muski rod...al eto i on pa mora uvek da ima nade
goxy Zaslužan član VIP Poruka 106.600 26.05.2011. u 22:27 - Da li je mogutja. #9 Mogutje...Ima romantitjnih iako se prave da nisu.
Зоки Legenda VIP Poruka 53.990 26.05.2011. u 23:21 - Da li je mogutja. #11 meni je ookej taj sleng shto ga chesto koristite