Da li je moguce?

VladaNS77

Početnik
Poruka
6
Veliki pozdrav,

Zivim u Novom Sadu, i posto sam se preselio, dobio sam novu kablovsku sa kojom nismo zadovoljni, nikako ( u pitanju je KDS )

Sad, moguce da je izuzetno glupo pitanje, ali ja vec neko vreme bez uspeha pokusavam naci odgovor na sledece pitanje:

Hteo bih imati sledece pakete:

- Standard domace ( RTS, B92, Avala, Pink, RTV, i lokalne - RTD, Apolo, kanal9...)
- Hrvatske ( RTL, Nova, i mozda HRT )
- Strane koje kablovska vec nudi ( Disovery, Animal i sl )
- SKY paket ( Sky One pre svega )
- NBC ili NBC Europe

Da li postoji mogucnost da se ovo gleda kod nas, i koja bi cena bila da se sve ovo postigne ?

Hvala puno unapred na odgovorima, i izvinjavam se jos jednom ako je pitanje ono bas... glupo,
Vlada
 
Nije glupo, ali je početničko... Ako si mislio da to gledaš preko kablovskog paketa, zaboravi, jer KDS uopšte ne distribuira te kanale. A ako si mislio preko satelita, to sve zajedno definitivno nema ni u jednom domaćem paketu (Digi i Total), pa moraš da nabaviš "klasični" digitalni risiver i naravno antenu, pa da se javiš ovima da ti kažu specifikacije. Ja nemam Sat TV, već sam upravo kod ovih lopova Ptt KDS-a u Beogradu, pa znam šta su problemi...
 
@Dust

Hvala puno na odgovoru i savetu. Zaboravio sam KDS, Digi i Total jos s' pocetka. Upravo sam i mislio na satelitsku antenu, ali ne znam da li je moguce:

- legalno kupiti ove pakete i po kojoj ceni ( mada sumnjam da moze )
- naci drugi efikasan nacin koji ne bi podrazumevao neke jako ceste intervencije tipa menjanja kodova

Budzet kojim bi mogao raspolagati je oko 300-500eur godisnje, ako to nesto znaci...


Hvala puno,
Vlada
 
Hvala puno na odgovorima. Sta mislite da li bi sledeci kompleti mogli da omoguce prikazivanje tih kanala ( i SKY paketa ) ?

Dish - Wave frontier torodial 90cm
LNB - Inverto Silver Tech 0,2 db ( 16kom ?)
Receiver- Head SD2500
( ponuda sa satelitskeantene.com )

Dish - Wave frontier torodial 90cm
LNB - Inverto Silver Tech 0,2 db ( 16kom ?)
Reciever- DreamBox 7025
(ne znam da li ima taj receiver kod nas - nasao sam ga na net-u )

Hvala puno na odgovorima,
Vlada
 
Dish - Wave frontier torodial 90cm
LNB - Inverto Silver Tech 0,2 db ( 16kom ?)
Reciever- DreamBox 7025
(ne znam da li ima taj receiver kod nas - nasao sam ga na net-u )


Ko nađeš negde ovaj risiver sve ovo je OK, ako ne možeš sve isto i sa InetBox-om300 s' tim da nešto manje memorije ima, nema mogućnost ugradnje hard diska i sl. Ali zato je 12000 din

P.S.
Ne zaboravi disqc 1/16 koji ti nedostaje na spisku a njega ne znam gde bi našao!
 

Back
Top