Da li je moguce?HITAN ODGOVOR!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

marrina

Početnik
Poruka
39
Posto nisam znala gde da okacim ovu temu posle 3h ceshljanja interneta i trazenja odgovora nisam znala sta da radim pa da se obratim vama...Da li u penisu ostaje neki broj spermatozoida posle ejakulacije i da li posle mokrenja se taj kanal cisti od spermatozida??Da li je moguce ostati trudan posto moj decko i ja nismo koristili kondom ni bilo kakav vid kontracepcije a imali smo odnos dva puta za redom pa se plaim da nema mozda mogucnosti da je u penisu ostao neki broj spermatozoida pa kad smo imali sledeci odnos posle 15 min da nije mozda doslo do nesvesnog izbacivanja sperme u mene../??????

hvala unapred
 
ma to se desilo juce tako da samo me interesovalo koje su sanse znam da nije tako lako zatrudneti ali opet imam trip...msm imam ja mogucnosti za dete ali ne zelim njemu da s*ebem zivot...mladji je od mene 3 godine...
moracu da cekam izgleda pa ce vreme pokazati svoje..
 
ma to se desilo juce tako da samo me interesovalo koje su sanse znam da nije tako lako zatrudneti ali opet imam trip...msm imam ja mogucnosti za dete ali ne zelim njemu da s*ebem zivot...mladji je od mene 3 godine...
moracu da cekam izgleda pa ce vreme pokazati svoje..

Zasto bi time njemu s'ebala zivot...

Nema veze... Da ne sirimo pricu... Odgovor je da jeste moguce, a ti znas kako da to proveris, ako sumnjas...

Sve najbolje...
 
zato sto ima neke probleme trenutno(a pricali smo o tome sta ako znam da bi ostao uz mene ako zatrudnim) ne bitno ne treba mu jos i ovo a ja kao starija sam trebala malo pametnije da odigram...hvala u svakom slucju vreme ce pokazati svoje kao sto rekoh samo me zanimalo da li sperma ostaje posle ejakulacije...

hvala...
 
Posto nisam znala gde da okacim ovu temu posle 3h ceshljanja interneta i trazenja odgovora nisam znala sta da radim pa da se obratim vama...Da li u penisu ostaje neki broj spermatozoida posle ejakulacije i da li posle mokrenja se taj kanal cisti od spermatozida??Da li je moguce ostati trudan posto moj decko i ja nismo koristili kondom ni bilo kakav vid kontracepcije a imali smo odnos dva puta za redom pa se plaim da nema mozda mogucnosti da je u penisu ostao neki broj spermatozoida pa kad smo imali sledeci odnos posle 15 min da nije mozda doslo do nesvesnog izbacivanja sperme u mene../??????

hvala unapred

Cak i da ne ostaje, za vreme samog odnosa izlazi odredjeni broj spermatozoida. Tako da-da, postoji sansa da si trudna, ne tako velika ali postoji:neutral:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top