Da li je moguce da se zena tako razbesni?

Ja mislim da to treba malo suptilnije,na zenski nacin da se uradi.Tj.prvo mu se izderes,posvadjate se,kao krivo ti,onda ti on da bi se izvadio pruzi jedan od boljih orgazama u zadnje vreme i kada po misli da je sve gotovo i, huh, da je prosao dobro,onda MU J`BES KEVU sutra ili prekosutra,izvadis mu dusu da se cese 10 dana a da ni ne zna zasto.Pa ako `oce neka rasida on.
Mislim,tipicno zenski,i zasto to prepravljati.
:evil: :twisted: :evil: :twisted: :wink:
 
dadap:
Ja bih ga verovatno zgromila!!!!!! :x
Pa zamisli da ti decko posle 2 godine tako nesto kaze ko da te je pokupio na ulici pre 30 sekundi. :x
Ma zapamtio bi taj dan do kraja zivota! :evil:

Па не разумем вас! Управо је обрнута ствар: да чујеш тако нешто после две недеље, па да се згрозиш! Мислим, тада се људи још не познају довољно, још је све увијено и романтично...наравно да би било шокантно тако нешто чути.

Али, после две године...када су људи блиски, кад се зезају и кад су опуштени једно са другим...па то је сасвим нормално. Мени то уопште не звучи као непоштовање, нити погрдно, више као присно зезање. Па неће ваљда да каже ортаку - Спремам се да водим љубав са својом девојком, или научно -Да обавим коитус !?
Ту бих тек умрла од смеха! :lol:
 
mrzovoljna:
kučka:
mrzovoljna:
Ne vidim razlog za ljutnju,decko se vjerovatno zezao,a ona je bila na kraj srca.Sta ima veze kako je to nazvao?Koja je razlika izmedju opamprcim i bilo koje druge rijeci?


VELIKA. Ko razume, shvatice.


Priznaces da svako od nas ima svoje vidjenje velikog. :D


Priznajem.Ja sam uvek za velikog :wink: :D :D :D
 
snoshaj efendija:
Moja dobra prijateljica sa posla je pre mesec dana raskinula dvogodisnju vezu sa jednim likom koji je onako, prilicno OK.
Zacudilo me to sto nije u depresiji zbog raskida, vec je izuzetno besna i puna gorcine.
Danima nije htela da mi kaze razlog iako smo jako dobri (znamo se 15 godina) i kada mi je rekla razlog nisam mogao da verujem!
Naime, bila je kod (sada bivseg) decka i spreamli su se da se kresu. Ona je bila pod tusem i cula je njegov razgovor sa ortakom sa kojim je dogovarao da odu u kladionicu. U tom razgovoru decko je rekao ortaku:

'Vidimo se u kladionici samo da OPAMPRCIM ovu moju...

E, taj izraz OPAMPRCITI je doveo do ludila i ona ladno raskine.
Mislim, oni ce se pomiriti i tako to (verovatno) ali mi nije jasno da je taj izraz toliko raspametio.Ja sam je ubedjivao, ali ne vredi. Decka sam upoznao, nije saban zaista.
Sta vi mislite?
Cudi me da ranije nije primetila takvu terminologiju. Mislim, kad joj to vec smeta...
Cisto sumnjam da je samo to bio povod za raskid.
Isto tako je opste poznata stvar da momci vole da izgledaju macho u ochima svojih drugara i cesto pricaju i ono shto ne misle.. jaka stvar 8)
 
Vidim , moram da fundamentalno obratim paznju na ponasanje i izrazavanje da me decko ne bi ostavio. :lol: :D
Bila bi dobra tema "koje termine koristite da oznacite sex a koje smatrate neprihvatljivim"? Osim "vodjenja ljubavi", naravno...al' da budem potpuno iskrena...ja ne vodim uvek ljubav, ni sa onim koga volim...
 
divlja-u-srcu:
7.gif

7.gif
7.gif
7.gif
Pridruzujem se
7.gif
 
Dirk:
S_K_V_O:
Vidim , moram da fundamentalno obratim paznju na ponasanje i izrazavanje da me decko ne bi ostavio. :lol: :D
Bila bi dobra tema "koje termine koristite da oznacite sex a koje smatrate neprihvatljivim"? Osim "vodjenja ljubavi", naravno...al' da budem potpuno iskrena...ja ne vodim uvek ljubav, ni sa onim koga volim...

A gde je vodis?? :lol:

U druge dimenzije. 8) :wink:
 

Back
Top