Da li je moguca promena vlasti sa ovakvim narodom i svim strucnjacima?

Pazite ko je sad na verodostojnim radnim pozicijama, sve su to doktori , naucnici , pravnici sa puno radova, inzenjeri sa puno rada na pozicijama....
Sve je to sad elita, a vi bi da menjate vlast, a kako?
Svi ce ti ljudi ostati autoriteti a autoriteti su postali tako sto im je neko gurao sanse i prilike da osvoje poziciju , ne da se dokazu i pokazu, ali je na kraju tako ispalo da su dokazani i pokazani..
Okoreli u svojim marifetlucima , poslovnim kulturama kkakve su stvorili pod raznim bivsim rezimima, i vi bi da menjate vlast, a necete promeniti takve strukture, i sam narod..
Kako se to radi?
Da li je uopste moguce promeniti drustvo kad jednom uspostavi takav sistem autoriteta..
Većinu društvenih položaja i po širini i po dubini srpskog društva, drže pripadnici Rotari klubova, Vest-Ist bridža, Naleda.
Bez uklanjanja te rak rane - nema nikakve mogućnosti za bilo kakav oporavak društva.
Radi se o bagri koja bi i rodjenu majku prodala za pare, vrlo često o homićima, koje zanima samo neposredna budućnost i novac koji će trošiti u njoj, nemaju dece i ne zanima ih kakvu će državu ostaviti narednim generacijama ("posle mene potop").
Počeli su da zauzimaju pozicije sa Dosmanlijama, ekstremno se namnožili pod Muslijuovim kopiletom, a ni naredna vlast (koju god Hil postavi) sigurno ih neće ometati u tome.

Pazite ko je sad na verodostojnim radnim pozicijama, sve su to doktori , naucnici , pravnici sa puno radova, inzenjeri sa puno rada na pozicijama....

Svi ce ti ljudi ostati autoriteti a autoriteti su postali tako sto im je neko gurao sanse i prilike da osvoje poziciju , ne da se dokazu i pokazu, ali je na kraju tako ispalo da su dokazani i pokazani..

Okoreli u svojim marifetlucima , poslovnim kulturama kkakve su stvorili pod raznim bivsim rezimima, i vi bi da menjate vlast, a necete promeniti takve strukture, i sam narod..

Kako se to radi?

Da li je uopste moguce promeniti drustvo kad jednom uspostavi takav sistem autoriteta..
"Nece se promijeniti stanje jednog naroda, dok taj narod ne promijeni sebe/svoj pristup."

Имаш ваљда ону...
Извршну,судску и законодавну Власт.
Али овде код нас та Извршна Власт(тј. Влада и Председник)..уместо да буду задњи у Хијерархији,
они ми бре својом Самовољом хапсе ту Милована Бркића уместо да Законодавна Власт( ПАРЛАМЕНТ),
лепо наложи Судској Власти(СУДУ И ПОЛИЦИЈИ),ДА ЦЕЛА ТА ВЛАДА ИЗДАЈНИКА(укључујући и Председника),
буду ургентно похапшени због Велеиздаје и хапшења Бркића?!

Али ,проћи ће и ваша Тиранија.
кад-тад.

Vidim da si ti neki mladi idealista koji želi da veruje u ideale. Takav sam isto i ja bio, a onda sam porastao i shvatio da je to nažalost tako.
Не,ти идеш контра смером.
млади људи праве срања-кад одрасту,они се опамете.
Ти си бре скроз мало ...настран :D

Vidim da si ti neki mladi idealista koji želi da veruje u ideale. Takav sam isto i ja bio, a onda sam porastao i shvatio da je to nažalost tako.
Nisam ja vise mlad ali nisam ni star vec imam malo vise iskustva od vas koji niste nigde mrdnuli ..Vi koji niste videli kako jedan funcionalan sistem radi tesko možete pričati o tome kako ga složiti da bi radio u interesu naroda .Iskustvo kao I za sve ostalo je potrebno da bi mogli da pomerimo stvari a ono je jako mrsavo..Tako da nzn sta vi ocekujete ..Ko je taj koji bi trebao da uredi sistem po tebi ?

Poslednja izmena:
promena vlasti je uvek moguce

ds i ostaci treba da se odreknu petog oktobra, da se poniste sve odluke ds rezima, da se ostro kazne svi koji su uzeli pare od zapada, i oni koji su opljackali srbiju, da se obestete zaposleni svih privatizovanh firmi, ipak je to blo drustveno vlasnistvo, da se obestete svi otpusteni toko ds rezima

bez tog balasta ds bi mogla biti deo redovnog politickog zivota srbije

promena vlasti je uvek moguce

ds i ostaci treba da se odreknu petog oktobra, da se poniste sve odluke ds rezima, da se ostro kazne svi koji su uzeli pare od zapada, i oni koji su opljackali srbiju, da se obestete zaposleni svih privatizovanh firmi, ipak je to blo drustveno vlasnistvo, da se obestete svi otpusteni toko ds rezima

bez tog balasta ds bi mogla biti deo redovnog politickog zivota srbije
Naravno da jeste moguća promena vlasti. Posle smrti jedne vladajuće garniture.

Kako se to radi?

Ti si pesimist i drugosrbijanac. U Vučićstanu je gomila provjerenih stručLjaka koji sve znaju.

Da uzmemo sta znaci biti proveren strucnjak...
Međutim, agencija je saopštila da je broj radnih mesta koje oglašavaju kompanije opao na 749.000 u oktobru, što je smanjenje od 12.000 u odnosu na prethodni mesec i 98.000 u odnosu na prethodnu godinu.

E ovo znaci da radnik ima mogucnost da bira i da poslodavac bira kojeg radnika hoce da zadrzi...A ne hvaljenje da imamo 20% ili 10% nezaposlenih , nego da imamo ponudu 3 i 5 na 1 prema zaposljavanju radnika....
Pa ce sugave firme da imaju kasirke koje kradu , ne znaju da sabiraju , budu neljubazne, a profesionalne firme ce raditi na izboru svog radnog osoblja kojima ce biti bolje sa boljim radnicima...

A ne da nasa elitna kardio klinika mora da stimuje rezultate i prikriva neadekvatno lecenje da bi ostala elitna u slici prema svetu....
I to se plus ponasa trzisno...tj nema bez para da im pridjes...

Back