Da li je "misionarska poza" najbolja?

Da li je "misionarska poza" najbolja?

  • Da

    glasova: 6 27,3%
  • Ne

    glasova: 4 18,2%
  • Samo kao deo tokom seksa

    glasova: 11 50,0%
  • Svejedno mi je

    glasova: 1 4,5%

  • Ukupno glasova
    22
zekim te :)

jesam nashla sam , idem sa drugaricom na neku insel u hrvatsku, mislila sam u grcku ili tursku ali sam odustala zbog ove drame oko kofera i letova
zamisljam "sletish tamo i chekash tri dana kofer odma me mogu gurnuti na psihjatriju" i sad putujemo autom , prakiramo u sibeniku i prebacujemo se brodom
I mi smo se prvo nosili mislju da idemo autom. I to je zamisao bila da idemo do neke vece luke u Italiji, pa na brod za Siziliju. 21 sat traje put.
To mi je previse.
Drago mi je da si ti bar nesto nasla. :)
 
Skokni do montenegra da ti upoznam godzilu. Ako ima bend nacicemo neke gitare dole, ja cu bass drnde drnde da fascainiram zensku. Znam blackeyed blonde, onu popularnu od rhcp sam znao pre i nmpo neki od prajmusa. Bice fun.
Godzila ima note za bas sa ovog albuma.
Ima da prasite…:) :)

06A55043-7195-4318-94F4-1D27D64670C2.jpeg

8D2A56F6-DA40-48A8-9096-A5A34816D2F3.jpeg
 
Nema veze snacicemo se nekako.
Tako sam upao u neko drustvo jednom, hteo da fasciniram devojku, rekao joj da sviram bass, ona me zvala u njeno drustvo, ulazim, mirisljavi stapici, ekipa u krug, jedna klavijature, drugi gitarica, ovaj jedan bubnjeve i dadose mi neki akusticni bas.
Ar ju redi, ja Jes aj em, krenuli da sviraju a ja svaku glavnu notu, baaang baaang diing.
 
Nema veze snacicemo se nekako.
Tako sam upao u neko drustvo jednom, hteo da fasciniram devojku, rekao joj da sviram bass, ona me zvala u njeno drustvo, ulazim, mirisljavi stapici, ekipa u krug, jedna klavijature, drugi gitarica, ovaj jedan bubnjeve i dadose mi neki akusticni bas.
Ar ju redi, ja Jes aj em, krenuli da sviraju a ja svaku glavnu notu, baaang baaang diing.
Pa dobro, ja bih ovako laicki rekla da se to kod bass gitare i ne primeti previse.

Ulazim u nasu ulicu i cujem ovo kako tresti i znam da je Godzila prikljucen na zvucnik i svira bass. Nasmejem se, odusevim, ali i saosecam sa komsijama. :) :)

 
Jesi li nasla aranzman za odmor?
Mi upravo sada trazimo. Gledam Kipar, grcki deo, super hotel, ali svaki let iz Beca stize u ponoc na Kipar. I kako ja da se chekiram u hotel u to vreme?? Da cekam do 14h u foajeu?! Divno su to zamislili.
a zasto ne mozes?
recepcija radi 24h
ja sam se oko 22 cekirao u hotelu bez problema.

ili je problem sto ce ti soba biti slobodna tek sutradan posle 12?
 
a zasto ne mozes?
recepcija radi 24h
ja sam se oko 22 cekirao u hotelu bez problema.

ili je problem sto ce ti soba biti slobodna tek sutradan posle 12?
Pa da. Tacnije je soba slobodna od 14h.
Mi slecemo 10 min. iza ponoci, ne znam tacno koliko traje transfer do hotela, ali cini mi se preko sat i onda nam je zeznuto.

Ali sad smo nasli aranzman za Siciliju, leti se u cetvrtak sledece nedelje i sad cemo to da bukiramo. Drzi pesnice da sve dobro prodje i da maznemo taj smestaj. Hotel je super, bazen, plaza, polupansion, jer mi ne volimo da se obavezujemo da se vracamo u hotel na rucak, pa tusiranje, presvlacenje. Lakse nam je da skoknemo u neki restorancic.

Drzi pesnice. :) :)
 

Back
Top