Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da smo spojili forume "Košarka", "Fudbal", "Tenis" i "Ostali sportovi" u novi forum "Sport" koji se nalazi u kategoriji "Život".

Da li je Milo najveci ujedinitelj Srba u 21-om veku?

Ko je Milo

• Milogorac- utemeljitelj jedne nove crnogorske antisrpske nacije

glasova: 6 60,0%
  • Srbin- prikriven iza maske neprijatelja Srba

glasova: 2 20,0%
  • Crnogorac-sve drugo su naklapanja

glasova: 2 20,0%

• Ukupno glasova
    10

nonaligned

Elita
Moderator
Poruka
16.991
Meni se cini nekad na osnovu svega sto se desava da je Milo zapravo najveci ujedinitelj Srba.

Ponekad se stice utisak da je on sam sebe zrtvovao i da se predstavlja kao neprijatelj Srba da bi se infiltrirao u neprijateljske redove a da zapravo deluje na duzi rok u korist srpstva.

Posto znamo da je Milo nekad bio Srbin da li i vi verujete da je Milo zapravo na pravoj strani istorije?

Gruban

Buduća legenda
Poruka
34.958
Naravno da nije.Đukaj je mnogo mali da bi bio toliko bitan Srbima u celini ali teritorija Crne Gore i pre svega tamošnji Srbi jesu bitni za srpske interese pre svega zato što su Srbi .Đukaj je verovatno uspeo da jednom broju Milogoraca ogaadi ideju od Srbije odvojene Crne Gore,samobitne nacije i sl.Suštinski Crna Gora i ne postoji zbog interesa tamošnjeg stanovništva nego zbog interesa SAD i njihovih saveznika a postojanje države omogućuje političarima na prvom mestu Đukaju,sticanje ogromnog bogastva.

snouden

Veoma poznat
Poruka
11.067
Objasni tu tvoju glupost Šiptarima, Hrvatima, Amerima. Nacija nije ideologija već zajednica krvi i rase.
nacija je okupljanje istomišljenika oko nacionalne ideologije ubedjenih da dele isto poreklo a u cilju instrumentisanja zombeta u političke ciljeve. zombetima je praktično nemoguće bilo šta objasniti.

zajednica od krvi i mesa se zove narod. skraćenica od naš-rod. narod objektivno rodovsko poreklo. i nema veze sa ideologijiom več vodi računa o rodvskoj isprepletanosti. reč narod nema veze rečju nacija koja je svakom slovenskom jeziku strana.

Mr.Infinity

Elita
Banovan
Poruka
19.061
nacija je okupljanje istomišljenika oko nacionalne ideologije ubedjenih da dele isto poreklo a u cilju instrumentisanja zombeta u političke ciljeve. zombetima je praktično nemoguće bilo šta objasniti.

zajednica od krvi i mesa se zove narod. skraćenica od naš-rod. narod objektivno rodovsko poreklo. i nema veze sa ideologijiom več vodi računa o rodvskoj isprepletanosti. reč narod nema veze rečju nacija koja je svakom slovenskom jeziku strana.

Pod dva si tačno rekao, a pod jedan nisi. Te wiki piki definicije nisu tačne, jer su deo liberalne propagande. Nacija jenarodna zajednica koju povezuje isti rasni narodni indentitet.

snouden

Veoma poznat
Poruka
11.067
Pod dva si tačno rekao, a pod jedan nisi. Te wiki piki definicije nisu tačne, jer su deo liberalne propagande. Nacija jenarodna zajednica koju povezuje isti rasni narodni indentitet.
hebo wiki. ko zna ko je to pisao. čitaj mene.

okupljanje ljudi oko svake ideologije, svakog pogrešnog učenja, je pogubno i za njih same i za druge. praviti zajednicu na nacionalističkojh platformi je kao kad bi pravio soliter od balega. ili matematiku u kojoj su 2 i i2 pet. nacija su nastale da bi se instrumentizovale mase radi politike odredjene elite i njenog dolaska na vlast.

Poslednja izmena:

Mr.Infinity

Elita
Banovan
Poruka
19.061
hebo wiki. ko zna ko je to pisao. čitaj mene.

okupljanje ljudi oko svake ideologije, svakog pogrešnog učenja, je pogubno i za njih same i za druge. praviti zajednicu na nacionalističkojh platformi je kao kad bi pravio soliter od balega. ili matematiku u kojoj su 2 i i2 pet. nacija su nastale da bi se instrumentizovale mase radi politike odredjene elite i njenog dolaska na vlast.

Idi svojim marsovcima.

Poruka
65.355
Meni se cini nekad na osnovu svega sto se desava da je Milo zapravo najveci ujedinitelj Srba.

Ponekad se stice utisak da je on sam sebe zrtvovao i da se predstavlja kao neprijatelj Srba da bi se infiltrirao u neprijateljske redove a da zapravo deluje na duzi rok u korist srpstva.

Posto znamo da je Milo nekad bio Srbin da li i vi verujete da je Milo zapravo na pravoj strani istorije?

Ne.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.