Da li je mazanje govnima komšijinog automobila krivično delo?

To vec boli, po dzepu :confused:
Ma šalim se ja, a i nemam problema sa parking mjestom među komšijama. Sve odreda ih po jednom kucnula kad sam počela voziti. Ok, nekog malo više, sad čekaju da ja parkiram pa se oni smjeste :D pitaju: oš gdje ići s autom? Neću. -e super da se parkiram onda :D
 
ali pazi ideju.

ima i ona koju sam isto negde procitao..stavis hleb komsiji na haubu i onda dodju ptice iskljucaju hleb i haubu :D
Tako sam ja u pubertetu jednoj drugarici što me iritirala stavljao bukete cveća na prozor (prizemlje) da je izujedaju pčele a umesto toga ona se zaljubila u mene! :dash:
 
Zašto bi mi neko istiskao pur pjenu u auspuh? :manikir:
I zašto misliš da bih ja nekome istisnula? Samo sam dala ideju :D
Baš zato što si dala ideju...

Od ideje sve kreće ili ne kreće jer je auspuh pod rizikom kao i motor vozila.

A ono lepo sam vaspitan se odnosilo da ne bih sabotirao tuđe vozilo. Samo bih zvao pauka, prvo bih pokušao lepo ako znam ko je...
 
Baš zato što si dala ideju...

Od ideje sve kreće ili ne kreće jer je auspuh pod rizikom kao i motor vozila.

A ono lepo sam vaspitan se odnosilo da ne bih sabotirao tuđe vozilo. Samo bih zvao pauka, prvo bih pokušao lepo ako znam ko je...
Hajd sad naruži i @Stojkov Menidjer ako smiješ, on htio da mu drugaricu pčele izujedaju :manikir:
 
Hajd sad naruži i @Stojkov Menidjer ako smiješ, on htio da mu drugaricu pčele izujedaju :manikir:
To je lekovito, osim ako je alergična. Onda je fatalno.

Uništenje guma ili šoferšajbne nije rizik po motor automobila što može da prouzrokuje udes.
Ti uvek proveriš auspuh svog automobila pre nego što kreneš na put istim? Zaviriš u isti?
 
Nije mi jasno, ako je privatno parking mesto zašto ne montira one barijere? Mada znajući kako to biva verovatno je 'privatno' u smislu on se tu parkira već tri godine ko se sad usuđuje da mu stane na mesto.
@Stojkov Menidjer vidis li sta vam Bosanci rade. Dodju parkiraju par godina auto i tvrde da je "privatno"..pa dokle vise...imaju li granica?
 

Back
Top