Da li je losa ideja baciti slike iz srednje skole ako imam lose uspomene iz nje?

gost 434340

Zainteresovan član
Poruka
277
Ako osećaš da će ti to mentalno pomoći, da.
Ako misliš da ćeš jednog dana pogledati na to sve i reći: Bože, kako sam bio detinjast, a bilo je ok provod, onda nemoj.
Ali gledaj na sadašnjost, ako ti je nešto loše, bacaj.
Samo lose uspomene na debile, razrednu koja me mrzi, polaganje matematike (zbog nje), nisko samopouzdanje, vredjanje, nemanje mature, itd da ne nabrajam

gost 434340

Zainteresovan član
Poruka
277
Secam se da sam kao dete bio bas preosetljiv ,pa kada se desi nesto lose meni bude zao iako je u pitanju sitnica ...to me podsetila ova tvoja tema vezano za slike ili uradim nesto bezveze pa mi posle bude zao ..
Ja bas imam taj osecaj krivice za sve.
Isto sam bila preosetljiva, plakala non stop.

DarkMoon

Elita
Poruka
16.632
Mene su i klevetali mnogo i svasta pricali ,trpeo razne nepravde ....i kako je vreme prolazilo samo sam odjednom presekao i rekao odjebite svi,ne diram nikoga niti se petljam u tudje zivote sta ko radi ,,,,ne zanima me i tako sam napravio distancu ,samo jednu blisku osobu meni najdrazu i najposteniju sam imao ....al zivot je *****!

gost 434340

Zainteresovan član
Poruka
277
Mene su i klevetali mnogo i svasta pricali ,trpeo razne nepravde ....i kako je vreme prolazilo samo sam odjednom presekao i rekao odjebite svi,ne diram nikoga niti se petljam u tudje zivote sta ko radi ,,,,ne zanima me i tako sam napravio distancu ,samo jednu blisku osobu meni najdrazu i najposteniju sam imao ....al zivot je *****!
Treba znati odbraniti se, cim se ne branis gotov si, pisala sam juce prekjuce sta mislim o zlostavljacima

jolemisa

Elita
Poruka
20.759
Samo lose uspomene na debile, razrednu koja me mrzi, polaganje matematike (zbog nje), nisko samopouzdanje, vredjanje, nemanje mature, itd da ne nabrajam
Sve ce to kasnije izgledati drugacije.Svi smo imali neomliljenog nastavnika,ili profesora.mene je moja razredna iz srednje obozavala,iako sam pravio razne smisalice,nekim profesorima,pa i direktoru.Pravio sam pobunu djaka da nam dozvole pusenje u dvoristu,posto je vise od 70 % nas pusilo pred roditeljima.Kada god je ulazila na cas,prvo pitanje je bilo"Joj sta cu ja sa tobom",a s druge strane je volela sto sam tako provocirao direktora,jer nije bio omiljen ni profesorima.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.