Quantcast

Da li je lepo biti lep ?

KPCTAHK

Ističe se
Poruka
2.187
Iskustveno gledano onda ta životna filozofija ovako izgleda:

Čovekova je fizička lepota, vrlo često, najteže breme života ...

Ima li neko drugačija životna iskustva i da li mu je fizička lepota bilo šta lepo donela ?

565497

Lord Gledston

Iskusan
Poruka
5.401
Iskustveno gledano onda ta životna filozofija ovako izgleda:

Čovekova je fizička lepota, vrlo često, najteže breme života ...

Ima li neko drugačija životna iskustva i da li mu je fizička lepota bilo šta lepo donela ?

Pogledajte prilog 565497
Fizicka lepota,bilo zene ili muskarca,u mnogome olaksava sve zivotne situacije.Govorim konacno,iz licnog iskustva,koje je uvek najdragocenije.
Gde god sam imao prilike (ili neprilike) da se pojavim,da resim nesto,moja visina od 185 cm.obucen sa velikim ukusom,sa zavidnom elokvencijom,
obezbedjivali su mi,da mi sva vrata budu sirom otvorena.Tu svoju prednost (fizicku),koristim i poslovno i u privatne svrhe.Dakle,jednom recju,
bilo lepa zena,ili muskarac,obezbedjuje u zivotu ogromne prednosti.Naravno,ukoliko neko i sam zna iskoristi tu svoju prednost,onda su mogucnosti
jos daleko daleko vece.!!!

KPCTAHK

Ističe se
Poruka
2.187
Neverujem , fizicka lepota ima veliku prednost samo ako znas da se nosis i iskorists to kako treba
Iskreno ,mnogo mi je pomoglo dok sam bila mlada ,uvek ,.......
Meni nikada - odmogla mi je, uvek … Da je nisam imao ne bih bio nateran da posle završetka Bogoslovije u Sr. Karlovcima, i ako sam bio đak generacije, odem u manstir i umesto da se oženim da se zamonašim. I onda kada sam pobegao, zapravo kada sam bio i iz manstira nateran, moja ljubav prema ženama nikada nije prestajala, kada sam se vrhunski obrazovao i postao neko ko je mogao da bira na kojem univerzitetu će da drži predavanja ta moja lepota mi je smetala. Uvek je privlačila lake žene na mene, kao vreme rđu na staro gvožđe. Tako sam želeo, zaista jesam, da osnujem sebi porodicu i da se smirim, ali one koje sam hteo mene su izbegavale iz razloga što su me smatrale neozbiljnim i nevernim ...

Svjetlanaa

Poznat
Poruka
8.062
Fizicka lepota,bilo zene ili muskarca,u mnogome olaksava sve zivotne situacije.Govorim konacno,iz licnog iskustva,koje je uvek najdragocenije.
Gde god sam imao prilike (ili neprilike) da se pojavim,da resim nesto,moja visina od 185 cm.obucen sa velikim ukusom,sa zavidnom elokvencijom,
obezbedjivali su mi,da mi sva vrata budu sirom otvorena.Tu svoju prednost (fizicku),koristim i poslovno i u privatne svrhe.Dakle,jednom recju,
bilo lepa zena,ili muskarac,obezbedjuje u zivotu ogromne prednosti.Naravno,ukoliko neko i sam zna iskoristi tu svoju prednost,onda su mogucnosti
jos daleko daleko vece.!!!
O tome pisem ,
Sa izgledom lepe mlade zene ,obucene da istaknem uzak struk ,lepe noge i uvek nasmijana .,donosilo mi je dosta pozitivnih uspeha. Pa verujem da dosta toga sam uspela izgledom ,.......

Svjetlanaa

Poznat
Poruka
8.062
Meni nikada - odmogla mi je, uvek … Da je nisam imao ne bih bio nateran da posle završetka Bogoslovije u Sr. Karlovcima, i ako sam bio đak generacije, odem u manstir i umesto da se oženim da se zamonašim. I onda kada sam pobegao, zapravo kada sam bio i iz manstira nateran, moja ljubav prema ženama nikada nije prestajala, kada sam se vrhunski obrazovao i postao neko ko je mogao da bira na kojem univerzitetu će da drži predavanja ta moja lepota mi je smetala. Uvek je privlačila lake žene na mene, kao vreme rđu na staro gvožđe. Tako sam želeo, zaista jesam, da osnujem sebi porodicu i da se smirim, ali one koje sam hteo mene su izbegavale iz razloga što su me smatrale neozbiljnim i nevernim ...
Pa to ti je treba izgled ,ponasanje uvek dobro sklopiti ...Lep muskarac je izazov to se desilo tebi ..Malo si nesto negde promasio ,
Lord je sve to lepo sklopio ....zato verujem da je ipak mala greska do tebe ???

KPCTAHK

Ističe se
Poruka
2.187
Eh ..zao mi sto se jos drugi neukljuce u temu .zanimljiva je ......
I meni je žao, no osećam da se mnogi pribojavaju bilo šta komentarisati od onoga što postujem iz razloga što znam da budem strog, ali uvek pravedan kritičar, naročito kada mi neko na bezobrazan način uzvraća … Lepo je da si i ti to primetila i nadam se da će ubuduće i to da se promeni i da ćemo prijateljski da raspravljamo o svakoj temi …