• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Da li je lav najomraženiji znak u horoskopu?

Richard III

Domaćin
Poruka
3.362
Ne, nego škorpija važi za takvu. A meni lično su vodolije, imam baš mnogo iskustva sa njima i primetio sam tu jednu crtu užasa koju ne podnosim. Moguće i da grešim, ali i javne ličnosti (Milo Djukanović, Toma Nikolić, Dragoslav Bokan, Kristijano Ronaldo i mnogi drugi) mi ovo donekle potvrdjuju.

Lava ne znam ko mrzi, ja poznajem neke lavove i to su ekstra ljudi, otvoreni, simpatični, širokogrudni, pomalo lenji, prave legende. Ako su i sujetni kao Fidel Kastro ili Hugo Čavez pokojni (slava mu i hvala), ne možeš da ih ne voliš, imaju tu lavovsku harizmu, pa i u crtanima svi mrze štakore i zmijurine i hijene, mačke... ali lava slabo ko mrzi, prosto nešto dobroćudno emituje. Pa i Djindjića i Slobodana Miloševića nisam mrzeo, imaju nešto privlačno u sebi jbg. Iako sam bio na ulicama petog oktobra kao dete bilo mi je krivo kad su Slobu spakovali za hag. A opet nije mi bilo svejedno ni kad su Djindjića overili snajperom. Znači jasno je da lav ima nešto privlačno.

prenosilac por

Zainteresovan član
Poruka
364
kako se inace to odredjuje?
Pa svaki Lav čije Sunce se nalazi ispod linije horizonta u natalnoj karti je noćni Lav.
To znači da im glavno Svjetlo karte nije to Sunce u Lavu na kog su tako ponosni već Mjesec.A Mjesec može da na rođenju Lava bude,naravno,i u drugom znaku.Tako da imaš domesticus Lavove koji se busaju nešto da su pravi Lavovi,a tamo iz njih isijava Svjetlo Mjeseca u Ribama kao glavno Svjetlo karte.Kakav je to onda Lav?

milance19

Hot, blue and righteous
Moderator
Poruka
22.686
ja mislim da nema jaceg kenjatora od mene sudeci po najskorijem iskustvu na forumu, ali ipak mislim da sam rekao sve na mestu ;)
Nemam pojma
Nisam te pratio

Kažem za moje iskustvo sa lavovima

Imao sam jednu profesorku lavicu
Jako pozitivna, normalna osoba

Puno se dalo naučiti od nje
Pre svega u vezi nekog zdravog životnog stava

marzivu

Aktivan član
Poruka
1.675
Pa svaki Lav čije Sunce se nalazi ispod linije horizonta u natalnoj karti je noćni Lav.
To znači da im glavno Svjetlo karte nije to Sunce u Lavu na kog su tako ponosni već Mjesec.A Mjesec može da na rođenju Lava bude,naravno,i u drugom znaku.Tako da imaš domesticus Lavove koji se busaju nešto da su pravi Lavovi,a tamo iz njih isijava Svjetlo Mjeseca u Ribama kao glavno Svjetlo karte.Kakav je to onda Lav?
ja mislim da sam pola razumeo a pola nisam. Imam ribu i devicu, ali ne znam koji od njih je u ascendentu a koji u mesecu

prenosilac por

Zainteresovan član
Poruka
364
Imam ribu i devicu, ali ne znam koji od njih je u ascendentu a koji u mesecu
Ne razumijem sad ni ja😁
Glavno je jedno,a to su dvije stvari :
Dok je dan,tj sve dok Sunce ne zađe ispod horizonta svojom koronom vladajuće Svjetlo vremena je Sunce.
Otkad Sunce zađe pa do njegovog ponovnog izlaska ujutru vladajuće Svjetlo vremena je Mjesec.
Mnogo bitne činjenice,suštinske.Na njima počivaju osnove tradicionalne,dakle izvorne astrologije.

marzivu

Aktivan član
Poruka
1.675
Ne razumijem sad ni ja😁
Glavno je jedno,a to su dvije stvari :
Dok je dan,tj sve dok Sunce ne zađe ispod horizonta svojom koronom vladajuće Svjetlo vremena je Sunce.
Otkad Sunce zađe pa do njegovog ponovnog izlaska ujutru vladajuće Svjetlo vremena je Mjesec.
Mnogo bitne činjenice,suštinske.Na njima počivaju osnove tradicionalne,dakle izvorne astrologije.
e pa sad kako je Sunce bilo namesteno u Melburnu u 8 uvece 99. onda...

prenosilac por

Zainteresovan član
Poruka
364
e pa sad kako je Sunce bilo namesteno u Melburnu u 8 uvece 99. onda...
U 8 uveče u Beogradu je po ljetnjem računanju vremena još dan,za Melburn ne znam dok ne napravim kartu za konkretan datum i vrijeme rođenja.
AKO je Sunce u trenutku tvog rođenja bilo ispod horizonta,po automatizmu,vladajuće Svjetlo vremena, bio je Mjesec.U nekom već znaku.
I svaki tranzit,obični ili tranzit neke planete u revoluciji godine,preko tvog natalnog Mjeseca imaće daleko više značaja za tebe nego tranzit istih planeta preko tvog natalnog Sunca.

marzivu

Aktivan član
Poruka
1.675
I svaki tranzit,obični ili tranzit neke planete u revoluciji godine,preko tvog natalnog Mjeseca imaće daleko više značaja za tebe nego tranzit istih planeta preko tvog natalnog Sunca.
znaci ako sam dobro razumeo, ako sam rodjen dok je sunce bilo ispod horizonta, mnogo je uticajniji podznak, a ne znak u kojem sam rodjen?

The Graeat Gatsby

Veoma poznat
Poruka
10.515
Ne, nego škorpija važi za takvu. A meni lično su vodolije, imam baš mnogo iskustva sa njima i primetio sam tu jednu crtu užasa koju ne podnosim. Moguće i da grešim, ali i javne ličnosti (Milo Djukanović, Toma Nikolić, Dragoslav Bokan, Kristijano Ronaldo i mnogi drugi) mi ovo donekle potvrdjuju.

Lava ne znam ko mrzi, ja poznajem neke lavove i to su ekstra ljudi, otvoreni, simpatični, širokogrudni, pomalo lenji, prave legende. Ako su i sujetni kao Fidel Kastro ili Hugo Čavez pokojni (slava mu i hvala), ne možeš da ih ne voliš, imaju tu lavovsku harizmu, pa i u crtanima svi mrze štakore i zmijurine i hijene, mačke... ali lava slabo ko mrzi, prosto nešto dobroćudno emituje. Pa i Djindjića i Slobodana Miloševića nisam mrzeo, imaju nešto privlačno u sebi jbg. Iako sam bio na ulicama petog oktobra kao dete bilo mi je krivo kad su Slobu spakovali za hag. A opet nije mi bilo svejedno ni kad su Djindjića overili snajperom. Znači jasno je da lav ima nešto privlačno.
Imao si posla sa Milom Djukanovic? I Fidel Kastroom?

K

Kliknite ne sliku

Gost
Neee,nisu lavovi najomraženiji,samo su malo iritantni pa idu ljudima na živce...Ovnovi su najomraženiji,njih skoro niko ne podnosi jer bukvalno niko ne dobija u komfliktima sa ovnom,ali bukvalno niko.Vi imate štetu,i ovan sam ima štetu od toga,ali nema veze jer kad je to već počelo tu više nije bitno ko ima štetu ili korist već je stvar principa a ovnovski principi su da gura ko mutav pa ko živ ko mrtav(uu to se rimuje).
Ovan bar ima princip

mizaca

Poznat
Poruka
8.589
Lavovi su dosta ponosni i ne znaju podilaziti ako bas ne moraju....
Zato su uvijek zapazeni cak i onda kada to ne bi htjeli...
Ovnovi i Vage su kolegijalni ali jaki narcisi i to lava iritira...
vodenih znakova se treba cuvati jer voda gasi vatru......
a zemlja obicno nadvlada i vatru i vodu strategijom( ne bas casnom) i strpljenjem
Volimo reci istinu u lice i ne trpimo nepravdu i zato nas i ne vole........
Lav je lav bio pasivan ili aktivan......Mnogo smo osuncani i to je nas blagoslov..........
Molim i ostale znakove za krace biografije.....
Za mene licno najgore je biti bez stava........Nebitno kog polariteta....

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.