• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Da li je kulturno nekoga nazvati niskointeligentnim?

Обилић

Poznat
Poruka
7.543
По сељанама разноразним је све могуће и дозвољено (апп)...

Богами у граду где је народ дрчнији и појединац отреситији,
јако мораш да водиш рачуна шта причаш - да не би попио патос.

Наравно и овде у Београду када неког нањуше да је цава - газе.

Био сам на Западу, за најмање мангупирање можеш да попијеш метак,
ропско-сужањска психологија је одавно превазиђена,
а силеџије су мирне ко бубице.

Alter_Ego_

Legenda
Poruka
63.458

Знам бре.

Десет година читам како ћу да видим како ће једног дана устати понижени и потлачени и како ће уништити своје угњетаче.

И никад се ништа тако не деси.

Обилић

Poznat
Poruka
7.543
Знам бре.

Десет година читам како ћу да видим како ће једног дана устати понижени и потлачени и како ће уништити своје угњетаче.

И никад се ништа тако не деси.

To мора индивидуално,
не иде то на о-рук !

Kasvataja

Još uvek živi tamo gore
Poruka
22.916
Na sta tacno mislis?
Ne moraš nekome reći "glup si" ili nešto slično. Možeš ignorisati i produžiti dalje. Možeš i lepo reći da se ne slažeš sa njegovim stavom, obrazložiš šta je to u čemu se ne slažeš, ponašaš se asertivno. Kažeš to što misliš bez težnje da dokazuješ da si pametniji i bez omalovažavanja sagovornika. Ukoliko takva komunikacija urodi plodom dobro je, a ako ne, ne vredi trošiti energiju na takve ljude.

marzivu

Aktivan član
Poruka
1.668
Ne moraš nekome reći "glup si" ili nešto slično. Možeš ignorisati i produžiti dalje. Možeš i lepo reći da se ne slažeš sa njegovim stavom, obrazložiš šta je to u čemu se ne slažeš, ponašaš se asertivno. Kažeš to što misliš bez težnje da dokazuješ da si pametniji i bez omalovažavanja sagovornika. Ukoliko takva komunikacija urodi plodom dobro je, a ako ne, ne vredi trošiti energiju na takve ljude.
U pravu si, nego se nekad vise puta objasnjavam i onda me ljudi napadaju ili mozda izigravaju da se ponavljam, imam traume pa sam poremecen. Emocije su mi totalno izurnisane.

Poslednja izmena:

Gost 439930

Ističe se
Banovan
Poruka
2.281
Ti se ne objasnjavas, ti napadas ljude na prvu. Sam umislis da te je neko uvredio i onda krenes u ofanzivu. :D

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.