Da li je kučeća poza ponižavajuća za žene

Много више ми прија да се савијем преко фотеље и сл. или да ставим неке јастуке под стомак.
po meni ovo što si opisala nije čista dogi poza jer ti glava štrči, a suština kučeće poze, kako ja to vidim, je u uzdizanju dupeta, tj ključni afrodizijak je da glava žene bude niže ili bar u ravni sa zadnjicom
 
da li si nekad vizuelizovala nekog drugog tipa, tipa kolegu i slično, dok je decko bio pozadi?
rekao bih da je to jedna od prednosti ove poze.
pa možeš da vizuelizuješ šta god hoćeš, doljno je da žmuriš u bilo kojoj pozi.
A znaš, ima i ono kada dvoje poznaju jedno drugo i zajednički vizuelizuju šta god im padne na pamet. Ne mora se to kriti od partnera
 
to govori da je submisivnost ženska centralna osobina i da ih potčinjavanje muškarcu čini srećnim. s toga ne trebamo osećati krivicu kada čvrstom rukom postupamo prema njima i pokazujemo gde im je mesto u socijalnoj hijerarhiji.

smatram zabrinjavajućim po svetski mir što je dosta političarki uzelo vlast širom evrope.
200.gif
 
kakva su vaša razmišljanja, nije li ova poza degradirajuća za ženski rod?

feat.jpg


ja mislim da da.
evo mojih argumenata:
tokom doggy style seksa žena postaje četvoronožac, zatim nema uvid u to šta se zbiva jer je licem okrenuta u suprotnom pravcu u odnosu na partnera i mesta gde se odigrava seksualna aktivnost. ekstremiteti su joj zauzeti održavanjem položaja tela te je i prilično nemoćna, pasivna, dok muškarac ima inicijativu, kompletan uvid u situaciju i slobodne ruke, može činiti šta mu je volja, npr. pljeskati je po guzovima, vući za kosu i slično.

mislim da kada bih penisom obradio neku ženu, tj. dobro je istucao, dok je u kučećoj poziciji, više ne bih mogao ozbiljno gledati na nju, odnosno kao sebi ravnopravnu jedinku. ne bih posle mogao sa njom voditi ozbiljan razgovor, stalno bi mi bivalo smešno.
Spreda radi reda
Otpozadi reda radi
 
kakva su vaša razmišljanja, nije li ova poza degradirajuća za ženski rod?

feat.jpg


ja mislim da da.
evo mojih argumenata:
tokom doggy style seksa žena postaje četvoronožac, zatim nema uvid u to šta se zbiva jer je licem okrenuta u suprotnom pravcu u odnosu na partnera i mesta gde se odigrava seksualna aktivnost. ekstremiteti su joj zauzeti održavanjem položaja tela te je i prilično nemoćna, pasivna, dok muškarac ima inicijativu, kompletan uvid u situaciju i slobodne ruke, može činiti šta mu je volja, npr. pljeskati je po guzovima, vući za kosu i slično.

mislim da kada bih penisom obradio neku ženu, tj. dobro je istucao, dok je u kučećoj poziciji, više ne bih mogao ozbiljno gledati na nju, odnosno kao sebi ravnopravnu jedinku. ne bih posle mogao sa njom voditi ozbiljan razgovor, stalno bi mi bivalo smešno.
Ženskom rodu ta poza baš prija, tako da ne razumem čemu sekiracija.
 
Same se nameste tako, same to traže, a i mnoge svrše najlakše u toj pozi.I u misionarskoj dobar deo njih, ali ova je nekako postala omiljenija od svih drugih poza, kako ženama, tako i muškarcima.I moja gospođa je najviše obožava i svaki put svrši, nekad i dva puta ako ja malo produžim radnju.Da li žene time postaju submisivne?Možda, ali svojom voljom, a i uživaju tokom tog čina.Nema tu ništa kinky u tome...
dosadna poza.
 

Back
Top