Quantcast

Da li je Kostunica "prostitutka" ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

svetolik trpkovic

Poznat
Banovan
Poruka
9.181
DA LI JE KOŠTUNICA *****
Predstavnici SRS i DSS nastavili da se preganjaju oko srpskog premijera

BEOGRAD - Izjava funkcionera Srpske radikalne stranke Milorada Mirčića da je premijer Vojislav Koštunica ***** izazvala je gnušanje i nevericu u redovima DSS. Mirčić je ovo izjavio na promociji nove knjige Vojislava Šešelja "Afera Hrtkovci i ustaška ***** Nataša Kandić".

Dragan Šormaz, poslanik ove stranke, u izjavi za Kurir kaže da takve izjave nisu umesne i da govore mnogo o onome iz čijih usta izlaze.

- Nevaspitane ljude ne želim da komentarišem. Jedno je komentarisati njihove političke stavove ili njihov komentar na naše stavove, ali drugo je vređati ljude. Korišćenje takvih izraza govori o svakom od njih pojedinačno i vaspitanju onoga koji se koristi takvim rečnikom - smatra Šormaz.

Njegov stranački kolega Đorđe Mamula izražava nevericu u autentičnost Mirčićeve izjave.

- Ne mogu da verujem da je ta izjava autentična. Uostalom, to je objavljeno u bulevarskoj štampi, koju uopšte ne čitam - kaže Mamula.

Inače, promocija knjige "Afera Hrtkovci i ustaška ***** Nataša Kandić" održana je u nedelju u Domu sindikata, a visoki funkcioneri SRS prosto su se utrkivali ko će više puta upotrebiti reč ***** u opisivanju svojih političkih neistomišljenika, što je izazivalo oduševljenje prisutnih. Najdalje je otišao Milorad Mirčić, koji je epitetom žena koje se bave najstarijim zanatom na svetu počastio i srpskog premijera.

- Predsednica Fonda za humanitarno pravo Nataša Kandić jeste ***** lokalnog karaktera, ali je pokazala i dokazala da može da bude u rangu kurvi kao što su Vojislav Koštunica i Karla del Ponte - rekao je Mirčić, često prekidan povicima oduševljenja većine prisutnih u sali.
Znaci Voja i Karla mu dodju nesto kao globalne qurve :-?:mrgreen:

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.975
- Predsednica Fonda za humanitarno pravo Nataša Kandić jeste ***** lokalnog karaktera, ali je pokazala i dokazala da može da bude u rangu kurvi kao što su Vojislav Koštunica i Karla del Ponte - rekao je Mirčić, često prekidan povicima oduševljenja većine prisutnih u sali.
Kakav čovek - takva i beseda.

Naravno, on može imati i može izneti svoje mišljenje kakvo god da je. Bilo bi lepo kada bi narodu objasnio šta je sve morao da proguta i to duboko, da bi se bavio svojim biznisom?

Mitternachtsträumer

Veoma poznat
Poruka
12.042
DA LI JE KOŠTUNICA *****

BEOGRAD - Izjava funkcionera Srpske radikalne stranke Milorada Mirčića da je premijer Vojislav Koštunica ***** izazvala je gnušanje i nevericu u redovima DSS. Mirčić je ovo izjavio na promociji nove knjige Vojislava Šešelja "Afera Hrtkovci i ustaška ***** Nataša Kandić".

Dragan Šormaz, poslanik ove stranke, u izjavi za Kurir kaže da takve izjave nisu umesne i da govore mnogo o onome iz čijih usta izlaze.

- Nevaspitane ljude ne želim da komentarišem. Jedno je komentarisati njihove političke stavove ili njihov komentar na naše stavove, ali drugo je vređati ljude. Korišćenje takvih izraza govori o svakom od njih pojedinačno i vaspitanju onoga koji se koristi takvim rečnikom - smatra Šormaz.

Njegov stranački kolega Đorđe Mamula izražava nevericu u autentičnost Mirčićeve izjave.

- Ne mogu da verujem da je ta izjava autentična. Uostalom, to je objavljeno u bulevarskoj štampi, koju uopšte ne čitam - kaže Mamula.

Inače, promocija knjige "Afera Hrtkovci i ustaška ***** Nataša Kandić" održana je u nedelju u Domu sindikata, a visoki funkcioneri SRS prosto su se utrkivali ko će više puta upotrebiti reč ***** u opisivanju svojih političkih neistomišljenika, što je izazivalo oduševljenje prisutnih. Najdalje je otišao Milorad Mirčić, koji je epitetom žena koje se bave najstarijim zanatom na svetu počastio i srpskog premijera.

Joj, Šešelj legenda :lol:

Nego jedno lingvističko pitanje kad smo već tu. Postoji li u srpskom neka muška verzija imenice qrva ili prostitutka. Bio bih zahvalan na odgovoru :D

Reg

Elita
Poruka
24.714
DA LI JE KOŠTUNICA *****

Ne, ovo zaista počinje da liči na mentalno oboljenje članova SRS. Oni izgleda kolektivno boluju od neke nepoznate mentalne bolesti, na naučnicima je da ustanove o čemu se radi i da tom oboljenju daju naziv i pokušaju da pronadju lek.

Ne, stvarno, ne mogu da verujem. Žao mi je što je ukinuta kazna za verbalni delikt. Zaista mislim da je bar polovina članova SRS zrela, što za mentalnu ustanovu, što za zatvor.

Ako je ovo normalan nivo njihove komunikacije, zaista nije čudno što sa nama neće niko da bude u istoj državi.

Mene je zaista sramota zbog njih.:oops: Ja odbijam da budem Srpkinja koju gledaju očima kojima ja gledam ove primitivce.

Ne znam šta bih rekla, osim da sam zaista zgrožena. Ako bilo ko od članova i simpatizera SRS može da izjavi da je ovo u redu, onda svaka čast.

kyo.

Elita
Poruka
22.686
DA LI JE KOŠTUNICA *****

ima da jedna forumašica odlepi od "sreće" kad ovo pročita :mrgreen:

Dikan

Domaćin
Poruka
4.849
Ja znam za kurvar-što u kvazipatrijarhalnom društvu kakva je Srbija nije dobilo toliko negativnu konotaciju.
Bliže je švaleru nego, što se koristi da opiše nečije moralne karakteristike.
Za mušku prostitutku kažu i žigolo.

Tako, ako želiš u srpskom narodu da dočaraš nečiji moral, uvrediš ga, često se poteže za nekim imenicama ženskog roda.

Salvantis

Iskusan
Poruka
6.475
Pazi kad 'temu' nije postavio kira/fagy nego trtkovic (mada bas lici: nit' izvora, nit' linka, valjda zato sto je Kur-ir pa jos bajat).

Ne znam za Kostunjavog, nekako mi nije verovatno da bi neko placao za sex sa njime :D ......hm , izgleda bi jedino mircic i trtko platili da mu popuse?

svetolik trpkovic

Poznat
Banovan
Poruka
9.181
Trtko tebi se svasta mota, al' po ustima :D

Pa ne postavljam ja teme 'kome bi trtko pusio, i jos platio za to, nego ti.....

I vidim da si bas postao blizak sa mircicem...znas i sta misli, kako se oseca, kome bi popusio...
Pa cudno je sto u novinskom tekstu sa sasvim drugom tematikom tebi bas takve stvari padaju na pamet ,izgleda da ti u svemu vidis ******* i motanje po ustima ,nije to bas sasvim normalno :-|

Salvantis

Iskusan
Poruka
6.475
Pa cudno je sto u novinskom tekstu sa sasvim drugom tematikom
Da li je Kostunica "prostitutka" ?
..sa sasvim drugom tematikom...
:D

Pa jes' stvarno tematika je-spoljna politika Indonezije u svetlu najnovijih predsednickih izbora...
tebi bas takve stvari padaju na pamet ,izgleda da ti u svemu vidis ******* i motanje po ustima ,nije to bas sasvim normalno :-|
Trtko dzaba ti da se pravdas, sve je jasno :D
Nemo' bre mene da uplices u tvoje i mirciceve fantazije, vidi se ko je otvorio temu, 'tematika' je jasna, a ti sad moz' da se pravdas do Nove godine, dzaba...

Naravno da nije normalno da nekoga Kostunica asocira na sex, al' vidis da ste ti i mircic bolesnici...i to veoma bliski bolesnici :)

Salvantis

Iskusan
Poruka
6.475
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.