Da li je komšijina krava još uvek živa i zdrava?

pa dugo su i bili nezavisni:lol::lol::lol::hahaha::hahaha:

vidi. mi hrvati plačamo malo skuplje gorivo zbog autoputa (dio cjene ide za AC)
usporedbe radi evo
hrvatska: eurosuper 7,49 HRK (1,02 EUR) dizel 6,88 HRK (0,94 EUR)
srbija: eurosuper 102,70 RSD (1,10 EUR) dizel 99,60 RSD (1,06 EUR)
imate 10 % skuplje cijene, duplo manji prosjek primanja, a nemate izgrađene autoceste. jel dovoljno:super:

I kome onda idu te vaše pare?Ili možda ovaj manjak novca iz teksta nije istina?...I kad pričaš o vašim platama onda uzmi pa uporedi i naše i vaše cene.:mrgreen:
dio zarade od auto puteva ida za vračanje kredita:dontunderstand: te pare nisu ošle na krpanje proračuna, socijalu, zdravstvo... nego na autoputove koji sada donose profit.
a što se tiće cijena stavio sam dizel u vas i u nas zar nije dovoljno. ako te nešto drugo interesira pitaj, potrudit ću se i stavit cijenu

Znači počelo je da se odmotava klupko i u Hrvatskoj...

Najpre saznajemo da je direktor HRT-a nazivao novinarku "četničkom kurvom" samo zato što je udata za Srbina, pa onda saznajemo da su nađeni tzv. Topionički dnevnici o akcijama hrvatske vojske (pa kao posle toga nisu - vidi link: http://vesti.krstarica.com/index.php?rubrika=aktuelno&sifra=ab500bb40f9ba159064cc49508645c14&lang=0 ), pa onda hapse u Varaždinu sedmoricu bivših pripadnika "Puma" zbog streljanja srpskih zarobljenika (inače Hrvati ne čine ratne zločine?!)... da bi na kraju danas saznali i da je pohapšena sva sila hrvatskih tajkuna (Podravka, SMS, Fima group...) zbog krađa i malverzacija...

Sve u svemu vruća politička jesen u komšiluku...

Kyo... zar nas ti nisi ubeđivao sve vreme kako su Varaždinci mirni i fini Zagorci, koji maltene u ratu nisu ni učestvovali???

..zanimljiv post..ocete da vam pojacham malo slova ako ne vidite dobro?

Pa dobro.U to ime idi kod njih na more i pusti da te pljuju.Ja neću.
A ti zapeo da ja idem tamo na more.:) Necu,rekao sam to vec.Nemoj toliko da ih mrzis,samo im povecavas vaznost.nisu oni nas najveci problem,jel da?
nismo svi ne daj boze, ne vredjaj, pricaj za sebe

i taj englez ne postoji, labava ti konstrukcija. englezi i ameri na politici...ha, ha, ha

sta su oni? pametniji od nas? slabo se ti kreces.

Ne vredjam:lol:,pricamo.Bogami,Englez se razume u politiku,ok Amerikanci su retardi.Nisu oni pametniji od nas (daleko bilo) nego kad oni vide kako se mi ovde koljemo (zapravo i virtuelno) dok oni Nemce i Francuze ne mrze toliko.A imaju razloga,zar ne?

A ti zapeo da ja idem tamo na more.:) Necu,rekao sam to vec.Nemoj toliko da ih mrzis,samo im povecavas vaznost.nisu oni nas najveci problem,jel da?

Ne vredjam:lol:,pricamo.Bogami,Englez se razume u politiku,ok Amerikanci su retardi.Nisu oni pametniji od nas (daleko bilo) nego kad oni vide kako se mi ovde koljemo (zapravo i virtuelno) dok oni Nemce i Francuze ne mrze toliko.A imaju razloga,zar ne?

ko se kolje??? normalno komuniciramo!!! a ako se neko kolje to su onda englezi sa ircima

evo upravo javise na dnevniku da ispitivanja u uskoku traju: POHAPSENO pola rukovodstva Podravke, onaj lik iz sms i jos neki indijanci. mimistar ih brani a i njegovi prsti u medu, kaze "oporba", pa plus kolaps brodogradilista.....misoni, izgleda da je krava bolesna, metastaze. ove kolege forumasi iz cro misle da krava nije bolesna, da se samo blesavo ponasa, a ja koliko znam i kravlje ludilo je neka bezazlena bolest:think::think:
:lol:

evo upravo javise na dnevniku da ispitivanja u uskoku traju: POHAPSENO pola rukovodstva Podravke, onaj lik iz sms i jos neki indijanci. mimistar ih brani a i njegovi prsti u medu, kaze "oporba", pa plus kolaps brodogradilista.....misoni, izgleda da je krava bolesna, metastaze. ove kolege forumasi iz cro misle da krava nije bolesna, da se samo blesavo ponasa, a ja koliko znam i kravlje ludilo je neka bezazlena bolest:think::think:
:lol:

evo opo malo sa 100 na 99,5. glad ebga:mrgreen:

Back