Da li je izbor za Mis degradirajući za devojke?

Da li je izbor za Mis degradirajući za devojke?


  • Ukupno glasova
    27
Jeste, vreme leti danas si cvet sutra uvela ruza.
Sve ima svoje,...prednosti i mane!
U životu je bitno samo umeti, ne i imati.
Kad sam krenula na studije,...kaže meni drugarica: "Vidi,...ti nisi neka lepotica, nisi nešto ni mnogo pametna". Ovi fudbaleri sa parama jure manekenke,...znači, tebi treba ružan, g.up, ali sa parama". :hehe:
Znači,...ako ne završiš fax ili se ne udaš za ružnog i glupog ali sa parama, ništa 'vala nisi uradila!:zcepanje:
 
Poslednja izmena:
Sve ima svoje,...prednosti i mane!
U životu je bitno samo umeti, ne i imati.
Kad sam krenula na studije,...kaže meni drugarica: "Vidi,...ti nisi neka lepotica, nisi nešto ni mnogo pametna". Ovi fudbaleri sa parama jure manekenke,...znači, tebi treba ružan, g.up, ali sa parama". :hehe:
Znači,...ako ne završiš fax ili se ne udaš za ružnog i glupog ali sa parama, ništa 'vala nisi uradila!:zcepanje:
Vidi...to ti nije bila drugarica , nego u glavi ogranicena poznanica. Ljubomorna na tebe. Prepoznaj ih.
 
da sam tajkun pokrenuo bih modnu agenciju, modeli koji bi radili za mene morale bi proći strogu selekciju, slično kao što je neko već naveo na temi:

- đačka knjižica na uvid - ne sme imati jedinice niti manje od 5 iz vladanja
- bez tetovaža
- bez silikona u guzi i sisama
- bez filera na licu i usnama
- devojka mora biti u devičanstvu inače gubi auru, kontrole puslice od strane ženskog medicinskog osoblja na svakih 6 meseci

šta može:
- baby botox
- nose job
- cheek bones job
- chin job
- piercings
 

Back
Top