Da li je Isus razapet pre ili posle Pashe?

momo 777

Početnik
Poruka
16
Isus nije razapet nikako, jer prorocanstvo starog zavjeta je da Isus nece biti ubijen nego ce ga andjeli uzdignuti i Bog spasiti od nevjernickih ruka.

osoba koja je razepta je bio fakticki Juda Iskariot koji ga je izdao, Bog mu dao takvu kaznu da lici na Isusa pa su rimski vojnici njega uhvatili i razepeli...zato ona poznata izjava iz Biblije dolazi

"Boze boze zasto si me ostavio"

ovo nikako ne ma logike da je isus izjavio jer po vasem vjerovanju Isus je dosao da bude razapet da bi ponio grijehe covjecnastva, pa kako onda da bude ostavljen ako je to misija bila..znaci nikakve logike tu nema da Isus ovako se okrece protiv boga i jos ga optuzi za napustanje.
salm 22.... je citirao.... mesijanski salm a on je taj....

Cackalica21

Aktivan član
Poruka
1.823
salm 22.... je citirao.... mesijanski salm a on je taj....
nije to prorocanstvo o isusu nego o Judi Iskariotu koji je razapet go na krstu kao kazna od Boga za izdajstvo Isusa...BOg ga kao kaznu transformirao da lici na Isusa kada su ga rimski vojnici trazili da ga uhapse, i uhapsili Judu i tako se Bog osvetio tom crvu stetocaru koji je prodao Bozijeg poslanika Isusa za 30 zlatnika da je zavapio na krstu Boze Boze zasto si me ostavio.

momo 777

Početnik
Poruka
16
nije to prorocanstvo o isusu nego o Judi Iskariotu koji je razapet go na krstu kao kazna od Boga za izdajstvo Isusa...BOg ga kao kaznu transformirao da lici na Isusa kada su ga rimski vojnici trazili da ga uhapse, i uhapsili Judu i tako se Bog osvetio tom crvu stetocaru koji je prodao Bozijeg poslanika Isusa za 30 zlatnika da je zavapio na krstu Boze Boze zasto si me ostavio.
biblija ne govori o judi na krstu..... masonerija i satanisti mozda..

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.