Da li je istina da se zivelo bolje za vreme Milosevica?

ja sam mlad pa ne znam. kazu ljudi koji su ziveli devedesetih da su imali platu tipa 9.000 dinara, ali za taj novac su mogli kupiti puno vise proizvoda (namirnica, hrane) nego danas sa ovim platama.
vi koji ste bili svedoci tog vremena,jel mozete da potvrdite da je ovo istina?
Ako ne provociras i svarno si mlad imas pravo na odgovor. Oni ,Sloba i Seselj su bili najgori, Zakacio sam nesto Tita kada je bilo najbolje a pokojne dede su mi pricale da je sirotinja bila i za vreme monarhije . Kostunica ,Tadic i Vucic srednje zalosno s tim da ovaj poslednji nesto pokusava a ova dvojica nista.
 
Ako ne provociras i svarno si mlad imas pravo na odgovor. Oni ,Sloba i Seselj su bili najgori, Zakacio sam nesto Tita kada je bilo najbolje a pokojne dede su mi pricale da je sirotinja bila i za vreme monarhije . Kostunica ,Tadic i Vucic srednje zalosno s tim da ovaj poslednji nesto pokusava a ova dvojica nista.

ne,pitam jer me zanima. ova bolesna poskupljenja u zadnje vreme su osetna.
 
ja sam mlad pa ne znam. kazu ljudi koji su ziveli devedesetih da su imali platu tipa 9.000 dinara, ali za taj novac su mogli kupiti puno vise proizvoda (namirnica, hrane) nego danas sa ovim platama.
vi koji ste bili svedoci tog vremena,jel mozete da potvrdite da je ovo istina?

ne zelis da znas kako izgleda kada udjes u prodavnicu i imas dve (2) vrste cokolada na rafu
po par komada... jes glup primer
Postoje snimci kada se penzioneri TUKU za veknu hleba ejjjj za jednu veknu hleba !

Stanovi se prodavali za 300DM (nemacke marke) i ti isti stanovi sada kostaju 50-60.000e ...

Veruj da ne zaelis da znas kako je izgledalo za vreme milosevica... pu pu pu neponovilo se
 
ne zelis da znas kako izgleda kada udjes u prodavnicu i imas dve (2) vrste cokolada na rafu
po par komada... jes glup primer
Postoje snimci kada se penzioneri TUKU za veknu hleba ejjjj za jednu veknu hleba !

Stanovi se prodavali za 300DM (nemacke marke) i ti isti stanovi sada kostaju 50-60.000e ...

Veruj da ne zaelis da znas kako je izgledalo za vreme milosevica... pu pu pu neponovilo se
slazem se :ok:
 
ja sam mlad pa ne znam. kazu ljudi koji su ziveli devedesetih da su imali platu tipa 9.000 dinara, ali za taj novac su mogli kupiti puno vise proizvoda (namirnica, hrane) nego danas sa ovim platama.
vi koji ste bili svedoci tog vremena,jel mozete da potvrdite da je ovo istina?
Za vreme Milosevica smo ziveli ko psi. 10 godina izgubljenih i propalih zivota. Ne vratilo se. Ja se nisam sisao i brijao dok zlotvor nije pao.
Zao mi je sto sam ziveo u to vreme i sto sam to prosao.
 
vi koji ste bili svedoci tog vremena,jel mozete da potvrdite da je ovo istina?
za vreme milosevica smo znali da smo u pravu, a svi ovi sto te farbaju znaju da su teski licemeri
Zao mi je sto sam ziveo u to vreme i sto sam to prosao.
meni je zao sto je doslo ovo vreme, badava sto sam postao punisa

onda sam makar bio U PRAVU. a sada, koga je briga ko je upravu, samo vas sve zanima - koliko placam, ili koliko kosta?

kao, a za koliko si se ti prodao?, vojna tajna
sve goli sljam i izdajnik, bilo ideala, drzave, crkve, struke... you name it
izdaja i korupcija ruku pod ruku
 
Poslednja izmena:
ja sam mlad pa ne znam. kazu ljudi koji su ziveli devedesetih da su imali platu tipa 9.000 dinara, ali za taj novac su mogli kupiti puno vise proizvoda (namirnica, hrane) nego danas sa ovim platama.
vi koji ste bili svedoci tog vremena,jel mozete da potvrdite da je ovo istina?

Лажу те синко,појма немају...исто и они који су ''код тита добро живели и добро зарађивали''

Не знам кад је било горе...пре слободана исто је било лоше...

За време слободана смо бар знали да смо награбали...и он сам је то говорио ''не треба дојче веле да вам каже да је тешко,ево и ја ћу вам рећи да није добро али МИ све чинимо да нам буде боље'' :hahaha:

Сада је одлично каква смо времена проживели.
Веруј ми да се никад у Србији није живело боље...(мислим на стандард,)
 
Ako ne provociras i svarno si mlad imas pravo na odgovor. Oni ,Sloba i Seselj su bili najgori, Zakacio sam nesto Tita kada je bilo najbolje a pokojne dede su mi pricale da je sirotinja bila i za vreme monarhije . Kostunica ,Tadic i Vucic srednje zalosno s tim da ovaj poslednji nesto pokusava a ova dvojica nista.
Tito i Vučić najbolji, one sendvič acquired!
 
Za vreme Milosevica smo ziveli ko psi. 10 godina izgubljenih i propalih zivota. Ne vratilo se. Ja se nisam sisao i brijao dok zlotvor nije pao.
Zao mi je sto sam ziveo u to vreme i sto sam to prosao.
to djubre je doslo jos 1988, ubrzo pocela huskanja i muljanje...a UDBA je organizovala opoziciju i kanalisala proteste...prvi put je milosevic bio ugrozen 9 marta 1991g i bio je spreman za bezaniju, poucen iskustvom bracnog para Causesku...u vecernjim satima, JNA generali su izveli vojsku na ulice i LICNO VERUJEM da bi naredili da se otvori paljba na demonstrante...svu tu djubrad trebalo je okaciti kao lampione da vise, zbog zlocina i keiminala koje su napravili...a ovi danas, to su samo naslednici milosevica i seselja
 
Сада је одлично каква смо времена проживели.
Веруј ми да се никад у Србији није живело боље...(мислим на стандард,)
Naravno, samo nisi rekao ko živi nikad bolje. Ona manjina nikad bolja kola nije vozila, nikad više stanova, zgrada, vila nije imala.
 
to djubre je doslo jos 1988, ubrzo pocela huskanja i muljanje...a UDBA je organizovala opoziciju i kanalisala proteste...prvi put je milosevic bio ugrozen 9 marta 1991g i bio je spreman za bezaniju, poucen iskustvom bracnog para Causesku...u vecernjim satima, JNA generali su izveli vojsku na ulice i LICNO VERUJEM da bi naredili da se otvori paljba na demonstrante...svu tu djubrad trebalo je okaciti kao lampione da vise, zbog zlocina i keiminala koje su napravili...a ovi danas, to su samo naslednici milosevica i seselja
U tim tenkovima su bili klinci, ulazili smo unutra i zezali se sa njima. Fora je bila da opozicija nije bila spremna da preuzme vlast, onda je dosla
cesma i smirivanje. Narod je upao u skupstinu, vlast se raspala, ali nazalost vratili su im vlast nazad. Morali smo da cekamo jos 9 godina...
 
ja sam mlad pa ne znam. kazu ljudi koji su ziveli devedesetih da su imali platu tipa 9.000 dinara, ali za taj novac su mogli kupiti puno vise proizvoda (namirnica, hrane) nego danas sa ovim platama.
vi koji ste bili svedoci tog vremena,jel mozete da potvrdite da je ovo istina?
Meni bilo ekstra.
 
U tim tenkovima su bili klinci, ulazili smo unutra i zezali se sa njima. Fora je bila da opozicija nije bila spremna da preuzme vlast, onda je dosla
cesma i smirivanje. Narod je upao u skupstinu, vlast se raspala, ali nazalost vratili su im vlast nazad. Morali smo da cekamo jos 9 godina...
ja sam ucesnik 9 marta, dosao sam sa krusevackom grupom...moje iskustvo je drugacije i verujem da bi bila upotrebljena sila...sa nama su bila i dva pandura u civilu, to smo saznali uvece, oni nam sami rekli
 
ne zelis da znas kako izgleda kada udjes u prodavnicu i imas dve (2) vrste cokolada na rafu
po par komada... jes glup primer
Postoje snimci kada se penzioneri TUKU za veknu hleba ejjjj za jednu veknu hleba !

Stanovi se prodavali za 300DM (nemacke marke) i ti isti stanovi sada kostaju 50-60.000e ...

Veruj da ne zaelis da znas kako je izgledalo za vreme milosevica... pu pu pu neponovilo se
mom drugaru puno sanduce racuna ,ne uzimaju jer ne mogu da plate ...i tako to islo iz meseca u mesec ,sve veca cifra i dodje januar sledece godine...saldo je =0(nula) bilo je i toga
 

Back
Top