Да ли је и српској политици и политичарима најзад догорело до ноката?

Упрао због ових ствари о којима говориш сам и покренуо ову тему :rtfm:
dogorelo bi kada bi shvatili koliko je vucic zaduzio srbiju, i koji je njegov %, provizija, mito
litijum racunajte da mora da se kopa, samo da se servisira dug sRbije, to ce duca negre da vam sredi - srbija nece videti zutu banku od litijuma, samo ce se placati dugovi

srbija ne da ne moze da vrati kosovo, nego cerupanje tek sada pocinje, i to sve zahvaljuci izdajniku vucicu, i sekti sns

ja bih to sve pohapsio i proglasio bankrot - rekao bih da je vycic nezakonito zaduzio zemlju, i da zato robija sada, a para nema... kada je mogao island, moze i srbija

ne bih franncuskim i nemackim bankarima dao zutiu banku, samo bih ih odyebao, bankrot, ajde dzada iz srbije, MRS

U SVAKOJ DRUGOJ VARIJANTI RASTURICE SRBIJU KOMPLET, A NE DA CETE DA VRACATE KIM
 
Poslednja izmena:
dogorelo bi kada bi shvatili koliko je vucic zaduzio srbiju, i koji je njegov %, provizija, mito
litijum racunajte da mora da se kopa, samo da se servisira dug sRbije, to ce duca negre da vam sredi - srbija nece videti zutu banku od litijuma, samo ce se placati dugovi

srbija ne da ne moze da vrati kosovo, nego cerupanje tek sada pocinje, i to sve zahvaljuci izdajniku vucicu, i sekti sns

ja bih to sve pohapsio i proglasio bankrot - rekao bih da je vycic nezakonito zaduzio zemlju, i da zato robija sada, a para nema... kada je mogao island, moze i srbija

ne bih franncuskim i nemackim bankarima dao zutiu banku, samo bih ih odyebao, bankrot, ajde dzada iz srbije, MRS

U SVAKOJ DRUGOJ VARIJANTI RASTURICE SRBIJU KOMPLET, A NE DA CETE DA VRACATE KIM
Цепање је почело јако давно ,још када су Савезници поклонили титу Краљевину Југославију да од њествори свој експеримент са ограничним трајањем.
Његови наследници и данас воде Србију под ЕУ& САД агендом.
 
Цепање је почело јако давно ,још када су Савезници поклонили титу Краљевину Југославију да од њествори свој експеримент са ограничним трајањем.
Његови наследници и данас воде Србију под ЕУ& САД агендом.
I to je opravdanje vuciciju za gazenje ustava, prezaduzivanje, kriminal i izdaju drzave?
 
Народна мудрост каже :"Ја теби мали прст, а ти би читаву руку"
Предуго траје попустљива политка према самозваним " господарима света" када је у питању окупирана територија Косова и Метохије.Да ли сно (најзада !!!) стигли до оне црвене линије преко које не може да се прелази?
Pogledajte prilog 1251879

Pogledajte prilog 1251880

Pogledajte prilog 1251881
Mali smo, siromašni, okupirani i okruženi NATO zemljama. Za sad ne možemo ništa. Dokle god SAD drži EU, UN, SB i sve ostale organizacije, Kosovo im i dalje treba da diluju drogu sa Albancima, peru pare i finansiraju svoje ratove - nemoćni smo.
 
То је малудишни став који многим Србима служи као изговор и оправдање.То даје крилца и оним " Србима" у Србији који су на САД&ЕУ јаслама или финансијски или идеолошки.
ja samo znam da moja porodica iz Banata vec 100 godina odvaja za tamo neke kosovare. oni kao pijavice samo cmukaju pare a ne doprinose nicemu... just sayin'
 
Mali smo, siromašni, okupirani i okruženi NATO zemljama. Za sad ne možemo ništa. Dokle god SAD drži EU, UN, SB i sve ostale organizacije, Kosovo im i dalje treba da diluju drogu sa Albancima, peru pare i finansiraju svoje ratove - nemoćni smo.
Па шта ? Хоћеш да кажеш да нам је кроз историју било много боље, па су Срби ипак претекли часно.
А ти си видим усвојио шиптарску терминологију. Срби на Космету су Косовци, а шиптари су Косовари.
 
Meni je prekipelo peko kulca sa ovim politicarima.Ovo je dno dna ko je sve politicar i ko je na vlasti.
Радета, политика је уносно занимање и то се користи.У њој профитирају људи без морала аона мањина пристојног света се гура на маргину и нема суштинског уплива на политчка опредељења земље.Али ми смо ти који смо им то омогоћили својим гласањима. Нисмо бољи од њих и то се показује константно.
 
Радета, политика је уносно занимање и то се користи.У њој профитирају људи без морала аона мањина пристојног света се гура на маргину и нема суштинског уплива на политчка опредељења земље.Али ми смо ти који смо им то омогоћили својим гласањима. Нисмо бољи од њих и то се показује константно.
Ja ne,moj otac da ustane iz groba i kandiduje se za predsednika ne bi izasao da glasam.Toliko mi se smucilo ko sve vodi ovu drzavu.
 

Back
Top