Da li je i drugim strelcima trenutno zivot u haosu?

indvidualno...ja i ne mogu da se pozalim...neke stvari se naglo prekidaju i to ima smisla jer posle nekih vecih i manjih cut-ova u zivotu dolaze novine... a Mars je krajem avgusta bio najblizi Suncu shto se poslednji put desilo 1971. godine i zato su bile velike vrucine, i mnogo ljudi je umrlo..i ljudi su masovno nervozni i nemirni...evo ti jedan deo iz New Moon Report-a.

Expect an emotional roller coaster ride this month with moments of exquisite pleasure and profound fear. But, we humans are not so fragile that we can't survive and blossom in the midst of such powerful changes. Assumptions that are clung to like life rafts can pull us to the bottom of the sea, so let go of them. As much as we'd like the truth to be eternal, anything that we can express in words is an incomplete image of a greater mystery. Open minds can be excited and entertained by current events, but closed hearts will only push us further into the darkness.
Have a great month!
:wink:
 
:P Haos? Pre bih rekla neka nova dimenzija u 5.brzini.
Meni odgovara, nije dosadno sigurno a i kretanje nam je valjda prirodno stanje. Povremeni osecaj zamora nadoknadjujem pozitivnom energijom i radom. Probaj, videces da prija. Sve najbolje i glavu gore! Strelci, haos je cool za nas. A ti samo pomisli kako bi ti bilo da ti je dosadno..... :wink: :D
 
Ne znam kako je sa drugim strelcima ali ovo je jedan od najruznijih perioda u mom zivotu koji traje vec godinu dana i na svu srecu cini mi se da prilazi.Sto se koncentracije tice zaboravila sam i kako ona izgleda.No,makar nam nije dosadno a ni mi nismo ljudi koji ce pokleknuti i ne sumnjam da cemo iz svega ovoga izvuci samo najbolje.Zato strelci:GLAVU GORE I NAPRED
 
Probajte da iz svakog iole loseg iskustva izvucete ono dobro, pomaze, lakse je i dobija smisao. Mi bar umemo negativnu energiju da transformisemo u pozitivnu, jel ste zaboravili ? Procice i ovaj haos a nas zadatak je da iz toga izadjemo pametniji, jer samo smo mi ti koji vidimo i iza brda, ne zaboravite!
Puno srece i pameti ! :wink:
 

Back
Top