Da li je GSP Beograd politicka organizacija, udruzenje gradjana ili nesto trece

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sigma man

Domaćin
Poruka
4.005
Na osnovu mog iskustva od pre sat vremena sve nesto mislim da je GSP Beograd politicka organizacija.

Krenem ka centru grada, par stanica sa 39-kom i cekam 25. Nema 25-ice sigurno dvadeset minuta i vise, zatim naidje jedan neobelezeni autobus, navodno u kvaru, tek da nam ne bude dosadno dok cekamo. Nema dvadeset petice ni iz smera od centra grada, resim da predjem dve stanice peske i pokusam da odem u uzi deo grada sa 26-ticom. Tamo isto cekam dvadesetak minuta neuspesno jer nema autobusa. No ovde je nesto bolja situacija, iz grada idu autobusi al nekakoo slepljeni, prodju dva izmedju kojih je rastojanje oko 100 m pa ih onda nema neko vreme. Vidim prolazi vreme a ne dolazi autobus, sta cu, ajde kuci. Autobus prelazi pet sest stanica a u susret mu nije dosao ni jedan autobus.

Zasto autobusi i inace idu slepljeni, zar ne postoje dispeceri? Sta dispeceri rade kad se redovno desavaju ovakve pojave?

U autobusu kojim sam se vratio sipka kod vrata nije ucvrscena. Zar je za GSP problem drzac sipke i par srafova, ili nema ko da kaze da se to uradi, ili je majstor prezauzet. Po kom kriterijumu je taj autobus pusten u saobracaj kao ispravan...

Od mene dosta za sad, napisite i vi nesto, mozda ce to neko od odgovornih u GSP Beorad i procitati.
 
Na osnovu mog iskustva od pre sat vremena sve nesto mislim da je GSP Beograd politicka organizacija.

Krenem ka centru grada, par stanica sa 39-kom i cekam 25. Nema 25-ice sigurno dvadeset minuta i vise, zatim naidje jedan neobelezeni autobus, navodno u kvaru, tek da nam ne bude dosadno dok cekamo. Nema dvadeset petice ni iz smera od centra grada, resim da predjem dve stanice peske i pokusam da odem u uzi deo grada sa 26-ticom. Tamo isto cekam dvadesetak minuta neuspesno jer nema autobusa. No ovde je nesto bolja situacija, iz grada idu autobusi al nekakoo slepljeni, prodju dva izmedju kojih je rastojanje oko 100 m pa ih onda nema neko vreme. Vidim prolazi vreme a ne dolazi autobus, sta cu, ajde kuci. Autobus prelazi pet sest stanica a u susret mu nije dosao ni jedan autobus.

Zasto autobusi i inace idu slepljeni, zar ne postoje dispeceri? Sta dispeceri rade kad se redovno desavaju ovakve pojave?

U autobusu kojim sam se vratio sipka kod vrata nije ucvrscena. Zar je za GSP problem drzac sipke i par srafova, ili nema ko da kaze da se to uradi, ili je majstor prezauzet. Po kom kriterijumu je taj autobus pusten u saobracaj kao ispravan...

Od mene dosta za sad, napisite i vi nesto, mozda ce to neko od odgovornih u GSP Beorad i procitati.

НЕ ПРАТИШ ДОВОЉНО ВЕСТИ ------- иначе би видео ово и знао би да су ови из ГСП већ почели са применом ВИКЕНД РЕД ВОЖЊЕ иако нису тако најавили........
ZBOG PRAZNIKA DESET DANA VIKEND RED VOŽNJE U GRADSKOM PREVOZU
а овде имаш промене на дневном нивоу:
Gradski prevoz
 
НЕ ПРАТИШ ДОВОЉНО ВЕСТИ ------- иначе би видео ово и знао би да су ови из ГСП већ почели са применом ВИКЕНД РЕД ВОЖЊЕ иако нису тако најавили........
ZBOG PRAZNIKA DESET DANA VIKEND RED VOŽNJE U GRADSKOM PREVOZU
а овде имаш промене на дневном нивоу:
Gradski prevoz


Jel to GSP poceo da konrolise i vreme.? U sredu je petak i slicno! AU KOLIKO SU MOCNI!

Da se ja povucem pre nego sto rese da mi naude?
 
Хејде не зезај - него боље пажљивије прочитај оба линка која сам ти поставио..........:rtfm:

Uz duzno postovanje za sad sam procitao samo drugi link, na brzinu, i ne videh 25-icu. POGLEDACU PONOVO.

Hvala na linkovima.

Koliko si ti zadovoljan ulugom koju nam pruza ta firma?
 
Na osnovu mog iskustva od pre sat vremena sve nesto mislim da je GSP Beograd politicka organizacija.

Krenem ka centru grada, par stanica sa 39-kom i cekam 25. Nema 25-ice sigurno dvadeset minuta i vise, zatim naidje jedan neobelezeni autobus, navodno u kvaru, tek da nam ne bude dosadno dok cekamo. Nema dvadeset petice ni iz smera od centra grada, resim da predjem dve stanice peske i pokusam da odem u uzi deo grada sa 26-ticom. Tamo isto cekam dvadesetak minuta neuspesno jer nema autobusa. No ovde je nesto bolja situacija, iz grada idu autobusi al nekakoo slepljeni, prodju dva izmedju kojih je rastojanje oko 100 m pa ih onda nema neko vreme. Vidim prolazi vreme a ne dolazi autobus, sta cu, ajde kuci. Autobus prelazi pet sest stanica a u susret mu nije dosao ni jedan autobus.

Zasto autobusi i inace idu slepljeni, zar ne postoje dispeceri? Sta dispeceri rade kad se redovno desavaju ovakve pojave?

U autobusu kojim sam se vratio sipka kod vrata nije ucvrscena. Zar je za GSP problem drzac sipke i par srafova, ili nema ko da kaze da se to uradi, ili je majstor prezauzet. Po kom kriterijumu je taj autobus pusten u saobracaj kao ispravan...

Od mene dosta za sad, napisite i vi nesto, mozda ce to neko od odgovornih u GSP Beorad i procitati.
Jao, sad će temu da ti spoje sa temom o gradskom prevozu.
Ljudi ne plaćaju prevoz i zato nema autobusa. Kada počnu svi da plaćaju prevoz sledi oporavak JGP.
Mada meni lično ne smeta ovako.
 
Jao, sad će temu da ti spoje sa temom o gradskom prevozu.
Ljudi ne plaćaju prevoz i zato nema autobusa. Kada počnu svi da plaćaju prevoz sledi oporavak JGP.
Mada meni lično ne smeta ovako.

ZNAM DA IMA VELIOKI BROJ ONIH STO NE PLACAJU KARTU. ZNAM NJIHOVE ARGUMENTE, ALI NE RAZUMEM ZASTO SE UVALE DA SEDNU, A JA, KAO I MNOGI DRUGI PLATIMO KARTU I MORAMO ZBOG NJIH DA STOJIMO...
 
Нема довољно возача. Нема довољно исправних аутобуса. Нема ничега. Све се распада и тек ће бити весело.

Vec sad je veselo.

Kako reagovati da od tog veselja ne nastradamo?

- - - - - - - - - -

GPS je go kurton kao svako drzavno preduzece u Srbiji.

To je konstatacija stanja, ali zasto je tako? Sta treba promeniti?

- - - - - - - - - -

Gradonačelnik Vesić (SRS) je nesposoban.

Kako bi ti resila problem?
 
Vec sad je veselo.

Kako reagovati da od tog veselja ne nastradamo?

- - - - - - - - - -



To je konstatacija stanja, ali zasto je tako? Sta treba promeniti?

- - - - - - - - - -



Kako bi ti resila problem?

Нема решења. Касно је. Касно је за све. То је као болест у поодмаклој, терминалној фази. Нема лека.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top