pele27
Primećen član
- Poruka
- 958
Nesto nisam u toku pa me zanima da li su i dalje ONE guzve za biometrijske pasose? Da li je i dalje aktuelno ustajanje u zoru ranu, cekanje brojeva i tako to ili se ista promenilo? Da li je neko skoro zavrsavao te poslove?



Men' su u LK stari podaci, mislim, jedini podaci koje sam rodjenjem dobila. Ako se vratim na stare.... sa ovih starih....? 






