Da li je dozvoljena u Srbiji mito i korupcija.

Видиш, наведено није дозвољено.
А да ради неко, ради.
Да ли ради и полиција, вероватно ради, немам доказе.
Да ли одговарају? Можда, понеко, можда сви ухваћени, можда нико, опет немам никакве информације.
Мешаш бабе и жабе, закон не дозвољава свашта па се ради. Ни на црвено није дозвољено да се прелази улица па гомила прелази. Да не причам о пикавцима кроз прозоре аута.
Схваташ разлику између "није дозвољено" и "неко ради то недозвољено"?
Ne mesam nista,nego neko moze da prekrsi zakon mnogo puta,a da niko ne reagujee,a neko jednom i odmah citava gungula i to je ono o cemu pricam.Mutivode prolaze,a posteni stradaju.
 
Ne mesam nista,nego neko moze da prekrsi zakon mnogo puta,a da niko ne reagujee,a neko jednom i odmah citava gungula i to je ono o cemu pricam.Mutivode prolaze,a posteni stradaju.
Uvek bilo tako.Gde god ti nesto treba moras malo da podmazes.Ja sam prosle godine izvadila licnu kartu za dva dana.Jadni ljudi koji nemaju poznastva cekaju satima u redu .Ipak nije sve mito i korupcija,ima tu prijateljstva i poznanstva
 
Uvek bilo tako.Gde god ti nesto treba moras malo da podmazes.Ja sam prosle godine izvadila licnu kartu za dva dana.Jadni ljudi koji nemaju poznastva cekaju satima u redu .Ipak nije sve mito i korupcija,ima tu prijateljstva i poznanstva
To je druga stvar i za to nema ljunje,jer sigurno ce neko nekom iz sire porodice,ili poznanika dapomogne da takve stvari urade pre,ali tu nema podmicivanja.Kako je ruzno kod lekara,dodje zena,ili muskarac sa kesom ponuda,a medicinska sestra sa njim,ili njom udje u ordinaciju,pa nikako da izadje,dok se ne ispricaju,a ovamo bolesni skoro padaju u nesvest i cekaju proziv.To je velika sramota.
 

Back
Top