Da li je dovoljno...

za mene je lepota sveobuhvatni pojam i ne odnosi se samo na ljusturu ili ukrasni papir. lepota je i prosvecenost, produhovljenost, dubina, dobrota, plemenitost, i sve to daje neki poseban sjaj i privlacnost licu koje ga isijava.
 
Lepota je relativan pojam, tako da ako je nesto meni lepo ne znaci da ce biti i tebi:)Isto je i sa zenama.Svaka ima u sebi nesto sto je cini privlacnim i lepom.Ona samo mora da nauci to da iskoristi.

Slozio bih se sa tobom... Vec sam rekao, svaka je zena lepa na svoj nacin... I svaka ima to nesto posebno u sebi... Ovde me je inspirisao ovaj klip za ovom temom...
 
za mene je lepota sveobuhvatni pojam i ne odnosi se samo na ljusturu ili ukrasni papir. lepota je i prosvecenost, produhovljenost, dubina, dobrota, plemenitost, i sve to daje neki poseban sjaj i privlacnost licu koje ga isijava.


Lepota je relativan pojam, tako da ako je nesto meni lepo ne znaci da ce biti i tebi:)Isto je i sa zenama.Svaka ima u sebi nesto sto je cini privlacnim i lepom.Ona samo mora da nauci to da iskoristi.

Jao, sad sam ukapirala kako ovo visestruko citiranje radi. Divno.

@tema: Vas dve mora da ste jako ruzne, kada tako mislite.
 
zasto je za nekoga nepoznavanje geografije odraz gluposti?
i ja nemam pojma africke gradove ili staijaznam neke reke i sl. i puca mi ****** za to.
ili sinuse i tangente.
ili fiziku ebote. ebe mi se za silu i ubrzanje i masu i sl. koji ce mu ****** to u zivotu,
 
@Fanatik78 - .... da lepo peva, voli kamiondzije, da se ne daje lako, da ima svoje kozmeticke salone, da voli tudje muzeve i njihove zene (decu nesto manje), da kupuje hleb i mleko na kiosku u predvecerje, rve se sa penzionerima, ima kucnu pomocnicu, da je savrsena, da joj svi zavide, da joj momak nikako ne nosi slip gacice da mu ne stezu ono sto Sinnke hoce da snimi na rentgen...uf, nastavicu se....
 
Poslednja izmena:
zasto je za nekoga nepoznavanje geografije odraz gluposti?
i ja nemam pojma africke gradove ili staijaznam neke reke i sl. i puca mi ****** za to.
ili sinuse i tangente.
ili fiziku ebote. ebe mi se za silu i ubrzanje i masu i sl. koji ce mu ****** to u zivotu,

Naravno da ne mora da zna sve to... Ali neke stvari spadaju u domen opste kulture...

Vecini nece nikad trebati u zivotu da znaju gde je Vranje ili Zrenjanin, kao ni to koji je glavni grad Albanije, ili neke druge zemlje u koju nece nikad ici... Pa znaju...
 
Naravno da ne mora da zna sve to... Ali neke stvari spadaju u domen opste kulture...

Vecini nece nikad trebati u zivotu da znaju gde je Vranje ili Zrenjanin, kao ni to koji je glavni grad Albanije, ili neke druge zemlje u koju nece nikad ici... Pa znaju...

al na primer ja znam sta je govorio zaratustra a ti ne znas. i na istom smo. el razumes?:P
ili ti ne znas sta su proklitike i enklitike, nemas pojma sta je to, i ja treba da kazem da si glup? svasta.
 

Back
Top