Da li je došlo vreme za podelu KiM?

Bojim se da cak necemo dobiti ni podelu kosova,mislim da ta opcija trenutno sluzi uostalom kao i sve vezano za gorucu temu Kosova, sluzi samo za ubiranje najsitnijih politickih poena.

I ja se bojim, iako mislim da bi s obzirom na trenutnu situaciju to bilo najbolje za nas.
Uspeli bi da sačuvamo bar malo manastira, kulturnohistorijskih spomenika i nešto privrednih resursa.
A i naš narod koji živi dole bi imao razlog da ostane. S druge strane, ako bi celo KiM uspeli da vratimo pod okrilje matice Srbije (što je nemoguće) onda bi imali uskoro (za 50 godina) situaciju da budemo manjina u sopstvenoj državi...
Samo ovi forumaški heroji izgleda o tome ni malo ne razmišljaju...
 
a ništa onda podelite Kosovo i mirna Bačka:D

moglo bi, ali da bi se izbegao cirkus iz druge recenice,moramo deliti i srbiju,onako bratski bre
lepo završite sa cirkusiranjem i okrenete se konačno sebi i budućnosti
rekoh.... [/QUOTE]
Narodu treba posla i hrane...a ne šupljih lovačkih priča za široke mase
:cool: [/QUOTE]

tacno je da narodu treba hrane, posla, ali sta cemo sa pamecu. imamo mi neku psolovicu koja kaze, jos se niko nije zalio da mu je zapalo nepravedno mali deo te mase
 
Tvoj problem je što ti ni sam ne znaš o čemu si pisao, ali šta da se radi... naučićeš kada saznaš nešto više o pravu, zakonu, imovinskim odnosima i sl.
Vidim teško je to gradivo za tebe, zato - pa pa...
Ја немам појма, а ти знаш..ајде врати се на пост па поново...ја сам човек ГРАЂЕВИНАЦ..веома добро знам то право...
 
Dobro je herojčino, hajde ti sada lepo na autobus, pa pravo u Prištinu, pa se lepo slikaj na glavnom trgu i postavi nam ovde tu fotku da se uverimo kakav si heroj...
Dotle, mani se demagogije...
P.S. Jesi li se prijavio u gardu Cara Lazara ili u vojsku ili tako nešto, ako se krene na KiM da budeš u prvom talasu ili čekaš da to drugi obave za tebe???
А ја теби реко, насели пар арбанаса у својој кући и ја пристајем на поделу...нашао си моју очевину и ђедовину да делиш..крени од свога
 
Po kom zakonu?



Na KiM se nalazi imovina gradjana Srbije bilo koje nacionalnosti, pa i albanske, a ne imovina albanaca. Albanci mogu da imaju imovinu u Albaniji.
Po tome koliko ko ulaze negde, Srbija bi trebala da ima vlasnistvo nad CG jer je Srbija "dobrovoljno" podigla CG posle zemljotresa...
Ovaj drugi deo je demagogija perfidne vrste koja cinjenicno stanje proglasava za zakon i pravdu. Dokaz da su ljudi postali veoma sebicni i da ne razmisljaju dalje od zadovoljenja svojih potreba bez obzira kako ce to uticati na sve oko njih pa cak i na njihovu decu...:|

Nemoj da pričaš o demagogiji.Sve ovo što je napisano je OK, jedini mali problem je što ti ljudi(Albanci u ovom slučaju) neće da budu građani Srbije i imaju podršku onih koji su trenutno (nadam se samo trenutno) JAČI od nas.
Slušaj malo sebe..."Ovaj drugi deo je demagogija perfidne vrste koja ČINJENIČNO stanje proglašava za zakon i pravdu."
sve je rečeno...
Kosovo je srce Srbije ,ali je istovremeno po ČINJENIČNOM stanju i "gangrena" Srbije sa velikim procentom zaraženih ćelija (šiptara) koje treba odstraniti da ne dođe do sepse i sigurne smrti,zbog toga je podjela jedina dobra stvar za Srbiju.
Lazar je izašao na Kosovo da "se sva silna turska vojska ne razmili po Srbiji.."
Mi upravo zbog toga treba da ih držimo dalje od nas u njihovom delu i da im "pravno ,demokratski..itd."zabranimo dalje širenje po Srbiji i osvajanje Q.r.c.e.m ostale srpske teritorije.......
 
Pa zar čovek nije u pravu. Zar vam nije SAD pomogla da proterate Srbe iz Krajine. Zamisli sada izbore u Hrvatskoj sa 20-ak ili više procenata srpskog stanovništva koje glasa za neku srpsku partiju...
A opet zamisli Srbiju kojoj u skupštini sedi 1/4 albanaca.

upravo o tome gospoda "demagoooogggi "uopšte ne razmišljaju .....1/4 šiptara u srpskoj skupštini= za 100 godina otcepljenje Niša(na osnovu ČINJENIČNOG stanja)
 
upravo o tome gospoda "demagoooogggi "uopšte ne razmišljaju .....1/4 šiptara u srpskoj skupštini= za 100 godina otcepljenje Niša(na osnovu ČINJENIČNOG stanja)

Zato su danas Kinezi najbrojnija, a veoma brzo će biti vojno i ekonomski najmoćnija nacija na svetu.
Jer razmišljaju 100 godina unapred i prave strategije i plan razvoja zemlje za 10 godina unapred.
E ovi forumaši sa kojima ti i ja raspravljamo, razmišljaju kao u feudalnom dobu, uništavaju tuđe ambasade da bi ih potom mi platili (štetu), bave se raznim glupostima koje veze nemaju sa politikom i uglavnom lupetaju gluposti koje neko drugi voli da čuje, bez obzira koliko su te teorije šuplje i besmislene... :)
 
Pa zar čovek nije u pravu. Zar vam nije SAD pomogla da proterate Srbe iz Krajine. Zamisli sada izbore u Hrvatskoj sa 20-ak ili više procenata srpskog stanovništva koje glasa za neku srpsku partiju...
A opet zamisli Srbiju kojoj u skupštini sedi 1/4 albanaca.

Vecina Srba iz RH nisu protjerani nego su pobjegli...i dobar dio njih sad vam je u policiji i bira radikale..ista retorika kao i prije...ali vjeruj mi, dojaditi ce i vama....
p.s. u RH nije postojala niti postoji nekakva krajina...imamo liku,kordun, slavoniju itd.
 
Vecina Srba iz RH nisu protjerani nego su pobjegli...i dobar dio njih sad vam je u policiji i bira radikale..ista retorika kao i prije...ali vjeruj mi, dojaditi ce i vama....
p.s. u RH nije postojala niti postoji nekakva krajina...imamo liku,kordun, slavoniju itd.

ti si rođen-a 1995 i po stavovima koje iznosiš a i po obaviještenosti"Vecina Srba iz RH nisu protjerani nego su pobjegli..." tako piše u novoj hrvatskoj historiji??, tamo takođe piše i da su se Srbi u Jasenovcu "samopoubijali" i normalno ne u tako velikom broju kao što kažu!!!:x:x:x...
 

Back
Top