Да ли је дошло време да се аболирају "пет М"?

Marija - za razliku od tebe ja sa ta tri meseca bio legitiman vojni cilj - jer sam bio u vojsci Srbije ....

Za razliku od tebe ja se ne sprdam sa bombardovanjem , jer bih se tada sprdao sa samim sobom i mojim drugovima od kojih su neki od tokom bombardovanja izgubili glavu ... zato jezik za zube oko sprdanja sa bombardovanjem .... ako imas sta argumentovano da napises - napisi ....

Neverovatno koliko vas je nevaspitanih na ovom forumu, mislite da mozete svakom svasta da kazete.
Ti se jesi sprdao pricom kako Milanovic vozi avion i bla bla bla
I da, za razliku od tebe, neko meni drag je poginuo u bombardovanju RTS-a i imam sva prava na ovom svetu da o tome govorim na nacin na koji govorim!!!
Od sad me zaobidji u sirokom luku, i ja cu tebe.
 
Neverovatno koliko vas je nevaspitanih na ovom forumu, mislite da mozete svakom svasta da kazete.
Ti se jesi sprdao pricom kako Milanovic vozi avion i bla bla bla
I da, za razliku od tebe, neko meni drag je poginuo u bombardovanju RTS-a i imam sva prava na ovom svetu da o tome govorim na nacin na koji govorim!!!
Od sad me zaobidji u sirokom luku, i ja cu tebe.

Takodje.
 
1. Osim Hitlera niko nije bombardovao zgrade drzavne TV - pa ni NATO , sve do bombardovanja RTSa ... Dakle , nisam siguran da je iko NORMALAN mogao i da pretpostavi da ce NATO nacisti ici toliko daleko - a ponavljam , to cak ni oni ranije nisu radili - pa da postoji neki presedan koji bi mogao da sluzi kao upozorenje .... zato nisam bas siguran da je znao , kao ni mnogu ...

2. Koliko je godina zatvora dobio taj pilot NATO ??? .. rece da su podjednako krivi - onda bi bio red i da dobiju podjednake kazne - valjda ???

3. Zaboravljate da je Milanovic vec dugo u zatvoru - odlezao mimimum 2/ 3 kazne ... dakle , kao i ostali ima pravo da trazi pustanje na slobodu ...

p.s. Mnogi lopovi i zlocinci su se ovde izvlacili bez dana kazne - bez linca i pokusaja da im se zatre porodica - slucaj Milanovic je po svemu prenaduvani zuti revansizam prema politickim protivnicima ...


1. Znao je.

Ministar za informisanje u Vladi Srbije u vreme intervencije NATO Aleksandar Vučić izjavio je da nije samo direktor Radio-televiozije Srbije Dragoljub Milanović unapred znao da će zgrada RTS biti bombardovana, već da su to znala još 4 funkcionera RTS.

2. I ne samo da je znao već se oglušio o NALOG SAVEZNE VLADE DA EVAKUIŠE ZGRADU RTS-a.

Dragoljub Milanović nije osuđen za masovno ubistvo s predumišljajem, niti je protiv njega vodjena istraga za taj delikt, već zbog kršenja naredbe jugoslovenske vlade, što je dovelo do smrti 16 ljudi.

3. A ti nastavi da braniš to kovno od čoveka, samo zato što ti je ideološki blizak Slobin režim. Tvoj izbor.
 
Баш лепо и цивилизовано... из тебе проговара прави ДОС јуришник... да ниси можда украо коју слику из Скупштине тог дана? :think:

опрости...реално.
Нико није одговарао због пакла који су нам направили...а ДОС наставио
 
Cigle se slazu, a ne ljudi.

Crvena vestica moze da se vrati, ali u zatvor.

Drago mi je da se slažeš.


Ti si lepa naša carica u kruni,
S deset dubrovačkih paževa; i greje
S tebe sjaj dragulja što donese puni
U Kotor brodovi s Kipra i Moreje.

Orli od bisera leže po tvom skutu,
Krsti po stiharu, i safiri vratom;
Mirise Istoka ostavljaš po putu;
Tvoga konja vode potkovana zlatom.

Sve crkve u carstvu tvoje ime zbore,
I naše velmože i naši vazali
Gledaju te s čežnjom i sa strahom dvore.

Dok ti gledaš kao paž plašljiv i mali,
Kako jedna briga, tanka kao para,
Pređe preko čela krunisanog Cara.

http://4.***************/_PhmVAPsm2r0/SFT_5EIBcaI/AAAAAAAAAFo/nn0Sjylfr8c/s400/Mira_Markovic.jpg
 
1. Znao je.



2. I ne samo da je znao već se oglušio o NALOG SAVEZNE VLADE DA EVAKUIŠE ZGRADU RTS-a.



3. A ti nastavi da braniš to kovno od čoveka, samo zato što ti je ideološki blizak Slobin režim. Tvoj izbor.

Ni ja ni ti ne znamo da li znao za to ZLOCINACKO , VARVARSKO I POTPUNO NELEGALNO bombardovanje zgdade TV .... ni zgrada ni radnici u njoj nisu ni po kakvoj konvenciji o ratnom pravu mogli uopste biti legitiman cilj ....

Nikakve ideoloske veze sa Milanovicem nemam - osim sto je nama koji smo tada bili u vojsci Srbije cesto poneka vest sa RTSa bila jedno od retkih saznanja sta se dogadja na drugim mestima od onih na kojima smo se mi nalazili .... Zato smo i koristili retke trenutke da pogledamo vesti ... zato hvala svim radnicima RTSa iz tog teskog vremena ...

p.s. Ovako bi svaki pripadnik bilo koje vojske sveta mogao da optuzi komandu sto je dobio zadatke u kojima je mogao izgubiti glavu .... :think: . pa koga , bre , nigde nema ...
 
562704_442787379075956_1605879269_n.jpg
 

Back
Top