Да ли је добро или лоше бити промискуитетан?

Sazrevanje je mesavina stvaranja svojih odbrambenih mehanizama prema nametnutom iz drustva i otkrivanja licnih afiniteta..

Tako da ako je sada Sodoma, lizi sve, i Gomora, ebi sve , onda se sazrevanje bukvalno svodi na prolazak kroz promiskuitetnu fazu, a to onda ukida mogucnost 5 a u mnogome degradira mogucnost 4, tj ostavi je osakacenom...bar za sve ljubav pa seks varijante..

To se oseti kod osobe, mislim znalac kategorije 5 ce to sigurno osetiti kod osobe..
A tu su i kako komsije tako i ti dijalozi izmedju zenskog i muskog partnera, tj oba partnera ali zene vise, su usmereni na mediokritetno dominantno ponasanje...iako ga ne prihvataju kao ideju , prihvataju ga kao praksu...
A to cesto donosi nesvesno delimicno prihvatanje i kao ideju..

To mu dodje kao ja sam nepromiskuitetan jer sebe ogranicavam, ali principi izbora su mi otvoreni , pa moze da uleti i promiskuitetna i nepromiskuitetna osoba..

A cemu onda to , ako ti sistem pronalazenja i odbrane od neadekvatnog partnera nije odredjen onako kako zelis..
Uzmi da si atraktivan, i lep , pa onda ces uzasno proci , tj najcesca greska lepih zena i zbog cega i imaju probleme je sto se postave psiholoski prema drustvu a ne prema onome kakav stil zivota one same zele, jer misle da to nije moguce ili nije takvo stanje stvari..
I onda ih zacudi sto ne mogu da nadju ili ne mogu da se odbrane od pogresne ponude..
I na kraju se otudje, odalje od svog , pazi svog zeljenog stila zivota...

Ima onih koje natucaju, pa vide i pocnu ili da biraju nesto priblizno tome sto zele, vidjao sam i to , inicijativa, u nadi da ce tako zaobici one koji im se namecu drustveno ili licno..
Ali bas je retko da zenski partner to shvati ovim redosledom, odnos prema seksu, strategija izbora, podesavanje kriterijuma, posmatranje tudjih odnosa prema promiskuitetu...u sustini , ne u ogovaranju...ogovaranje je samo manifestacioni , statisticki trenutni saldo...ne i psiholoska karakteristika osobe..

Sama metoda produzene predigre daje vise mogucnosti da se partneri upoznaju..
To je sigurno , ali to nije postojeci model danas..
Net struktura gnjavljenja preko neta nije isto sto i produzeni period upoznavanja..
Tu se gaji wannabe pristup pa su greske vece i katastrofalnije...

Ali jasno je da produzeni period upoznavanja donosi prednost neseksualnim metodama procene partnera..ali to danas kad se brzo zivi i sto je brze to jeste bolje, na zalost tu se moram sloziti , nije postojeci model zivota..
A ako je brzina u efektu , onda imamo jos dve posledice, prva je ko pre devojci njegova devojka, a druga je, sve je vise povrsno , ako ti nisi in, neko drugi jeste....

a sta ti je to ?

Incel?

https://en.wikipedia.org/wiki/Incel

https://www.adl.org/resources/backgrounder/incels-involuntary-celibates

• Incels are heterosexual men who blame women and society for their lack of romantic success
  • A subset of the online misogynist “manosphere” that includes Pick Up Artists and Men’s Rights Activists, incels are known for their deep-seated pessimism and profound sense of grievance against women
  • The incel ideology is rooted in the belief that women have too much power in the sexual/romantic sphere and ruin incels’ lives by rejecting them
  • Incels are the most violent sector of the manosphere, and have perpetrated a range of deadly attacks against women

Incel?

https://en.wikipedia.org/wiki/Incel

https://www.adl.org/resources/backgrounder/incels-involuntary-celibates

• Incels are heterosexual men who blame women and society for their lack of romantic success
  • A subset of the online misogynist “manosphere” that includes Pick Up Artists and Men’s Rights Activists, incels are known for their deep-seated pessimism and profound sense of grievance against women
  • The incel ideology is rooted in the belief that women have too much power in the sexual/romantic sphere and ruin incels’ lives by rejecting them
  • Incels are the most violent sector of the manosphere, and have perpetrated a range of deadly attacks against women
a sta ti je ovo sto si napiso sa ovi hijeroglifi?

Incel ovako kako ste napisali je nakaradna zbrka pojmova nekog ko nije ukapirao sta je zenomrzac, a sta je romanticar a sta je alavost u emocijama..

Usput , feminizam nije apstraktna stvar, ona je realna i tu je..
Nafrakana a relativno ruzna zena je upravo malopre u prevozu blokirala mesto da ne sedne slucajno neki muskarac, iako nije sedela sama na tom mestu vec neko pre nje, zatim je ponudila mesto jednoj zeni i na kraju jednoj klinki srednjoskolki , ali se videlo da bas namerno blokira da slucajno neko od muskih ne sedne...

Cesti su slucajevi masovnih podrzavanja lazi...i to isto danas primer, kod lekara su zakazani termini na po 15 min, ili ko je prvi dosao prvi i da udje...Medjutim, dolazi bosanka, peta je na redu , ima termin u 9 i 30, racuna bolje da ide na foru po terminima, okrece cure naopako , da nije kako je ko stigao nego po terminima, ok, ostali se ne bune, iako imaju termine u 10h ; zena i neki muskarac bosanac iz prigradskog naselja Beograda tek u 12.
I dosao sam pre i po redu sam u 9 i 15, medjutim, ona to cuje kao u 10, i pikira da udje odmah posle tipa koji je po rasporedu u 9.
Ono na lakat..ko brzi i blizi vratima taj prvi..
Pogodi se da je meni bilo lakse da udjem sa moje strane nego sa njene i udjem, ona vristi , stvori pricu kao da sam usao preko reda i dize bunu medju ovima sto cekaju.
Naravno moj pregled zavrsen, ona kipi od besa, odmah je nasla par babaca da potvrde da sam ja tek dosao a da je ona dosla pre mene, sto naravno nije tacno , ali nije ni bitno , jer su termini odstampani na uputima, uput na uvid i vidi se koji je termin...

Ali je interesantno kako je uspela da nabedi ostale zene da potvrdjuju da je ona stigla pre mene..vrlo lako u danasnje vreme..
To se desava svuda...ama bas svuda....ili se pozovu na dzentlmenstvo do u nesvest ili smisle laz i sve zene potvrde koje su tu...i zene nemaju problema sa obrazom , nikad nisu ni imale u poslednjih 40 godina..
Od propasti SFRJ...

Inace veliki broj zenomrzaca su stvarno odlicni svaleri i muvatori , osvajaci zenskih srca, jer zene vole kad si ogledalo njihovih misli , reakcija i trikova, a zenomrsci to dobro uocavaju i pamte i vracaju im u tacno odabranim i pogodnim trenucima kad to ustvari njima prija kao paznja i nadmudrivanje a ne kao ubadanje i grdnja...

Tako da je incel kao rec vrlo nakaradna i lose postavljena konstrukcija, nekog ko ne razume bas dobro sta je zenomrzac i onda sve zivo ubacuje u zenomrzac pojam..
Dok papucari dobijaju free card ....toliko o objektivnosti..

A zamenili su i agresivnost i zenomrzacko....pa na kraju su zamenili i neslaganje i zenomrzacko, sto ne bi i to zamenili....moze im se..

Los je pojam incel i kao skracenica vise pojmova....tj neki podskup...
Tako da se moze reci , bar iz mog ugla da je podmetacina...pojam koji sluzi da bude sve nejasnije a ne jasnije....trud koji moze da dovede do manipulacija vise nego da ne postoji taj pojam..

Nekad nije u redu nekog nazvati zenomrzac ili muskomrzac..
Primer je gazdarica, ona ti krene pricu , da podstanari kaslju namero da bi se rugali njoj ili gazdi....kao da je nekome do ruganja kad se zakaslje...I tako neke izmisljene stvari , npr przis meso , to je pozar koliko je zadimilo, stices utisak da je tu bilo stanara koji su izazvali pozar, koji su zezali sve po ulici i razbijali svakog na koga su naleteli, plus i krali sve i svasta..

Frustracija je u osnovi , ne znam kako se zove, paranoja ili sta je vec ta pojava kad umislja dogadjaje.....ali ne radi to na principu musko ili zensko nego na principu UGROZENOSTI.
Dakle veca je sansa da ce musko biti to koje ugrozava takvu osobu pa ce verovatno cesce otpuzivati ljude da su zenomrsci....jer se oseca ugrozeno....
Ali je itekako cesto u poziciji da zene optuzi da su zenomrsci ako joj se prividja ili nije joj potaman kako su se postavile..

Back