Da li je demokratski glasati za diktaturu?

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
A da se mi ljudi moji ponovo VRATIMO U SOCIJALIZAM?

Pa da lepo UKINEMO DEMOKRATIJU, POLITICKE PARTIJE, LJUDSKA PRAVA SVEDEMO NA RAZUMNU MERU, DAMO SIROKA OVLASTENJA PREDSEDNIKU DA POHAPSI TAJKUNE (I PODELI NARODU NJIHOVU IMOVINU), PEDERE; BABE U CRNOM, DA ODBACI STRANE ULAGACE, EVROPU, DA ZABRANI SEKTE I TD I TD....

Pitam se da li bi jedan takav REFERENDUM PROSAO U SRBIJI? :think:

Sta vi mislite o tome?

Pa da lepo UKINEMO DEMOKRATIJU, POLITICKE PARTIJE, LJUDSKA PRAVA SVEDEMO NA RAZUMNU MERU, DAMO SIROKA OVLASTENJA PREDSEDNIKU DA POHAPSI TAJKUNE (I PODELI NARODU NJIHOVU IMOVINU), PEDERE; BABE U CRNOM, DA ODBACI STRANE ULAGACE, EVROPU, DA ZABRANI SEKTE I TD I TD....

Sta vi mislite o tome?

tako je blajbi, konacno jedna normalna tvoja tema. :super:

necemo se osloboditi okova danasnje demokratije, koja za sobom vuce danasnju kulturu, ukoliko ne promenimo uredjenje.
socijalizam bi mogao proci uz jak, cvrst i principijelan kadar, ljude koji su sposobni i istrajni u nameri da donesu promene, ali ne promene vlasti vec politike.
potrebni su ljudi koji ce stajati uz narod i uz koje ce stajati narod, a danas nemamo takav slucaj.

Sta vi mislite o tome?

Mi smo vec u diktaturi, otkud ti te neke ideje o nasoj "slobodi"? Svasta. E sad, ne ubijaju nas i ne salju na gole otoke kao onda, da li bi to zeleo? Jer jos samo to fali.

Ja bi prvi glasao za povratak socijalizma. Ovo danas je ponižavanje dostojanstva malih ljudi! I neće se na kraju završiti dobro!:koto:

Ma glasao bih i za vojnu diktaturu, samo da ovo sranjce od nazovi demokratije (krademo ti i ja), počistimo sa lica Zemlje.

Smrt demonkratiji, sloboda radničkom samoupravljanju. :mrgreen:

Back