Da li je danasnja Hrvatska fasisticka drzava?

Da li je danasnja Hrvatska fasisticka drzava?


  • Ukupno glasova
    93
Hrvatski fašisti, ustaše, pomažu siromašne invalide iz neprijateljske srpske vojske, kojima vlastita država ne uspjeva osigurani ortopedska pomagala:

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrv...e-sto-mi-je-poslao-bivsi-neprijatelj-15013713

" Teško je povjerovati, nisam ni ja mogao povjerovati. Nakon moje objave da ne mogu ni poslije 7 godina ostvariti svoje osnovno pravo kao RVI i nosim istu protezu s raspadnutim stopalom, jutros mi je stigao nenajavljeni paket iz Horgoša, koji je putovao preko Mađarske, a ustvari je iz Hrvatske. Ratni veteran iz Hrvatske poslao mi je oblogu stopala za lijevu protezu C41, koju je teško nabaviti i nije jeftina, napisao je ganuti Novica Kostić."
 
Moramo biti objektivni i tu istinu,prikazati onako kako ona i jeste.Dakle,odmah moramo konstatirati,da Hrvatska nije ni u jednom segmentu svoga
postojanja,ni u kom slucaju,ni u jednom segmentu fasisticka drzava.Da ima makar i u tragovima nekih fasistickih ideja,ne bi naravno,ni bila primljena
u clanstvo Evropske Unije.Takodje,ne bi bila primljena,ni u clanstvo Atlantskog Pakta.Mi moramo da gajimo dobre odnose,sa tom susednom bratskom
drzavom,jer tezimo clanstvu u EU.Notorna je istina,da ako bi bilo koja clanica EU stavila veto,na predlog da Srbija postane clanica EU,mi ne bi
mogli da postanemo clan te organizacije.Prema tome,sa Hrvatskom treba da imamo bratske odnose,i zbog toga,da nam ne bi ona,svojim vetom,
onemogucila da postanemo deo EU..........
 
Danasnja Hrvatska je demokratska drzava ,samo kada su Srbi u pitanju to se u velikoj meri krsi.Demokratska izuzev za Srbe
U hrvatskoj apsolutno nitko nema ništa protiv pripadnika srpske manjine ukoliko ne srbuju i ne četnikuju... Na žalost hrvatska vlast je do te mjete atrofirala da joj se takvi ispadi sve češće događaju, čak i pod pokroviteljstvom bivšeg premijera a današnjeg predsjednika...
 
njaske,kako onda objasnjavas redovne napade na Srbe?
Koji su to redovni napadi... U mom neposrednom okruženju ima na desetke srpskih obitelji, meni je susjed po imenu Dušan, njegov prvi susjed do je Jovo, Dušanove kćeri rade jedna je šefica u jednom trgovačkom lancu (gazda hadezeovac), druga je vrsna knjigovotkinja, Dušanova unučad idu ili su išla u školu s mojom djecom, nikad ali baš nikad nije bilo niti jednog incidenta a kamoli napada od strane nas zločestih "ustaša" na te naše jadne susjede srbe, a baš mi "ustaše" u Sisku i na Baniji smo poznati kao veliki mrzitelji srba.
Inače baš u Sisku imaš paradoks da sadašnja gradonačelnica kojoj su puna usta ljubavi prema srbima potiho koalira sa Hsp-om, za sdss ne želi ni čuti, a hdz i na županijskoj i na gradskoj razini i na razini raznih srpskih udruženja upravo usko surađuje sa srbima i podržava i financira rad tih srpskih udruženja i t d i t d.
Da se dogodi kojekuda nekakav incident gdje dolazi do konflikta na nacionalnoj osnovi, naravno da se dogodi ali to je potpuno izvan institucionalnog koncepta i nitko normalan i zdravog razuma takve stvari ne podržava.
Ja osobno sam veliki protivnik bilo kakve nesnošljivosti a pogotovo mržnje prema bilo kome uključujući i srbe.
Jedan od sinova ima curu srpkinju i to rođenu beograđanku, drugi sin na svoju krizmu poziva najboljeg prijatelja srbina, čiji je otac angažirani član sdss, i ja osobno s tim stvarima bemam apsolutno nikakav problem niti mi i jedno i drugo smeta u najmanjoj mjeri.
Ono urlanje po Borovu ne podržavam, nikad nisam ni pomislio a kamoli rekao da srbe treba klati ili ubijati, a i oštro bih sankcionirao izgrednikeda se mene pita ili da odlučujem.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Koji su to redovni napadi... U mom neposrednom okruženju ima na desetke srpskih obitelji, meni je susjed po imenu Dušan, njegov prvi susjed do je Jovo, Dušanove kćeri rade jedna je šefica u jednom trgovačkom lancu (gazda hadezeovac), druga je vrsna knjigovotkinja, Dušanova unučad idu ili su išla u školu s mojom djecom, nikad ali baš nikad nije bilo niti jednog incidenta a kamoli napada od strane nas zločestih "ustaša" na te naše jadne susjede srbe, a baš mi "ustaše" u Sisku i na Baniji smo poznati kao veliki mrzitelji srba.
Inače baš u Sisku imaš paradoks da sadašnja gradonačelnica kojoj su puna usta ljubavi prema srbima potiho koalira sa Hsp-om, za sdss ne želi ni čuti, a hdz i na županijskoj i na gradskoj razini i na razini raznih srpskih udruženja upravo usko surađuje sa srbima i podržava i financira rad tih srpskih udruženja i t d i t d.
Da se dogodi kojekuda nekakav incident gdje dolazi do konflikta na nacionalnoj osnovi, naravno da se dogodi ali to je potpuno izvan institucionalnog koncepta i nitko normalan i zdravog razuma takve stvari ne podržava.
Ja osobno sam veliki protivnik bilo kakve nesnošljivosti a pogotovo mržnje prema bilo kome uključujući i srbe.
Jedan od sinova ima curu srpkinju i to rođenu beograđanku, drugi sin na svoju krizmu poziva najboljeg prijatelja srbina, čiji je otac angažirani član sdss, i ja osobno s tim stvarima bemam apsolutno nikakav problem niti mi i jedno i drugo smeta u najmanjoj mjeri.
Ono urlanje po Borovu ne podržavam, nikad nisam ni pomislio a kamoli rekao da srbe treba klati ili ubijati, a i oštro bih sankcionirao izgrednikeda se mene pita ili da odlučujem, ali također da sam ja u poziciji odlučivanja na području rh bi postojao uz svaki spomenik sa epitafom koji bi veličao velikosrpsku agresiju, i podsjetnik da se radi o spomeniku podignutom zločincima koji Bogu hvala ipak nisu uspjeli u svom naumu... Ne treba to rušiti nego kvalitetno u javnom diskursu omogućiti trajan i stalan uvid o čemu se tu radi...
https://www.kurir.rs/region/hrvatsk...od-stoji-iza-napada-doterao-je-cara-do-duvara
https://mojahercegovina.com/hrvatska-srpski-mladic-pretucen-zbog-pesme/
stanje redovno
 
Realno, na portalima je na dnevnoj bzi daleko više srpskih vijesti o Hrvatskoj, nego obrnuto. Ako hoćeš, možemo provjeriti. Ti stavi sve današnje vijesti sa hrvatskih portala o Srbiji, a ja ću sa srpskih portala o Hrvatskoj pa da usporedimo. Može?
Realno imate predsednika budalu.
Zatim tu je srbofrenični Škoro i čitava plejada ustaša u saboru.Uostalom pođi od samog sebe i svojih izjava.
Bolest.
 
andjelkovic ima problem koji mu boji analitiku i to toliko da mi se gadi...s jedne strane kritikuje neki virtualni establisment sto se ne govori i pise i nije u srpskoj istoriji zastupljen holokaust ustasa nad srbima, uskacuci sebi u prethodnu tvrdnju da su to radili komunisti.
Znaci tridesed godina je srbija nezavisna i mediji , kultura i muzeji, pozorista i skolstvo su u rukama nekih "srba", a sada se manje o tome govori, stavise, na film dara iz jasenovca u srbiji je hajka, od strane andjelkovicevih srba.
 
andjelkovic ima problem koji mu boji analitiku i to toliko da mi se gadi...s jedne strane kritikuje neki virtualni establisment sto se ne govori i pise i nije u srpskoj istoriji zastupljen holokaust ustasa nad srbima, uskacuci sebi u prethodnu tvrdnju da su to radili komunisti.
Znaci tridesed godina je srbija nezavisna i mediji , kultura i muzeji, pozorista i skolstvo su u rukama nekih "srba", a sada se manje o tome govori, stavise, na film dara iz jasenovca u srbiji je hajka, od strane andjelkovicevih srba.
Srbija je neovisna jedva 15 godina.
 

Back
Top