Da li je danasnja Hrvatska fasisticka drzava?

Da li je danasnja Hrvatska fasisticka drzava?


  • Ukupno glasova
    93
Američki intitut iskoristio lapsus hrvatske ambasadorke
Tanjug 7. februara 2020. 17:48

VAŠINGTON – Američki Institut za strane jezike napravio je simpatičnu reklamu koristeći nedavni lapsus hrvatske ambasadorke pri EU Irene Andrasi koja je Velikoj Britaniji povodom Bregzita poručila: „Dobro je da smo vas se rešili“. ‚ Andrasi je na poslednjem sastanku u savetu EU uoči Bregzita čestitala Velikoj Britaniji izlazak iz tog bloka rečima: „Hvala, doviđenja i dobro je da smo vas se rešili“, pri čemu je, pretpostavka je, pomešala izraze „good riđance“ (dobro je da smo se nekoga rešili) i „good luck“ (srećno).
Američki Institut iskoristio je ovaj lapsus da napravi reklamu, pa je na Fejsbuk profilu objavio sliku bilborda sa slikom britanskog premijera Borisa Džonsona na kojem piše „Good Riđance“, ispod čega je potpisana hrvatska ambasadorka, a ispod toga tekst „Rid yourself of bad english“, što znači „rešite se lošeg engleskog“.
 
Američki intitut iskoristio lapsus hrvatske ambasadorke
Tanjug 7. februara 2020. 17:48

VAŠINGTON – Američki Institut za strane jezike napravio je simpatičnu reklamu koristeći nedavni lapsus hrvatske ambasadorke pri EU Irene Andrasi koja je Velikoj Britaniji povodom Bregzita poručila: „Dobro je da smo vas se rešili“. ‚ Andrasi je na poslednjem sastanku u savetu EU uoči Bregzita čestitala Velikoj Britaniji izlazak iz tog bloka rečima: „Hvala, doviđenja i dobro je da smo vas se rešili“, pri čemu je, pretpostavka je, pomešala izraze „good riđance“ (dobro je da smo se nekoga rešili) i „good luck“ (srećno).
Američki Institut iskoristio je ovaj lapsus da napravi reklamu, pa je na Fejsbuk profilu objavio sliku bilborda sa slikom britanskog premijera Borisa Džonsona na kojem piše „Good Riđance“, ispod čega je potpisana hrvatska ambasadorka, a ispod toga tekst „Rid yourself of bad english“, što znači „rešite se lošeg engleskog“.
Ona je samo izgovorila što svi u EU misle, ali zbog političke korektnosti ne kažu. Sad jel to rekla namjerno ili ne, svejedno.
 
K6xLZtA.jpg
 
Ја схватам сво време шта ти хоћеш да кажеш, али ти не схваташ, да та твоја теорија нема везе са стварношћу.

То је хрватска представа у хр.кину и српска представа у срп.биоскопу, свака на свој начин.

Kad uhapsite Vučića i Dodika zbog pljačke onda se javite, a dotad drž' gaće da ne ostaneš bez njih :hahaha:
 
Ja sam imao iskustva da na Hrvate gledaju najgore pogotovo u UK. Posto poznaju istoriju rata i njima je Hrvat isto sto i ustasa koljac. Govorim o narodu njihovom a ne o eliti koja opet gleda samo svoj interes i tek oni nikog ne vole.

Takodje u Nemackoj na Hrvate gledaju kao mi na Siptare. Tako neki stav imaju. A Srbe tretiraju s postovanjem jer smo ih dva puta zaebali i respektuju nas kao i Engleze.

A Hrvate smatraju za sljam. A ovi zato se ubise da im udju u cmar. Haha.

:hahaha:

Rijetko ko uopće zna za tamo neke 'Srbe' ili 'Hrvate' a ne da bi ih 'respektirao' ili nešto :hahaha:
 
Naravno da kradu, ali mi i uhapsimo pokojeg, dok vaši kradu i nemaju nikakve brige od hapšenja :klap:

Ti ne kapiraš ali uopšte šta je kino, predstava, isl...:fdlan:

Nisam ja kao ni mnogi u Srbiji postavili Vučića, pa ga ja neću hapsiti.

ko hoće da protestuje protiv vučića neka ide u Berlin i tamo neka štrajkuje onima koji su ga postavili i koji imaju koristi od njega.

Vi robovi hrvatski nikada nećete ukapirati nemačku hegemoniju !... :kafa:
 

Back
Top