Quantcast

Da li je danasnja Hrvatska fasisticka drzava?

Da li je danasnja Hrvatska fasisticka drzava?

• Ukupno glasova
    86

F. Chief

Veoma poznat
Poruka
12.032
Ja sam imao iskustva da na Hrvate gledaju najgore pogotovo u UK. Posto poznaju istoriju rata i njima je Hrvat isto sto i ustasa koljac. Govorim o narodu njihovom a ne o eliti koja opet gleda samo svoj interes i tek oni nikog ne vole.

Takodje u Nemackoj na Hrvate gledaju kao mi na Siptare. Tako neki stav imaju. A Srbe tretiraju s postovanjem jer smo ih dva puta zaebali i respektuju nas kao i Engleze.

A Hrvate smatraju za sljam. A ovi zato se ubise da im udju u cmar. Haha.
:hahaha:

Rijetko ko uopće zna za tamo neke 'Srbe' ili 'Hrvate' a ne da bi ih 'respektirao' ili nešto :hahaha:

Mystic+

Buduća legenda
Poruka
43.344
Naravno da kradu, ali mi i uhapsimo pokojeg, dok vaši kradu i nemaju nikakve brige od hapšenja :klap:
Ti ne kapiraš ali uopšte šta je kino, predstava, isl...:fdlan:

Nisam ja kao ni mnogi u Srbiji postavili Vučića, pa ga ja neću hapsiti.

ko hoće da protestuje protiv vučića neka ide u Berlin i tamo neka štrajkuje onima koji su ga postavili i koji imaju koristi od njega.

Vi robovi hrvatski nikada nećete ukapirati nemačku hegemoniju !... :kafa:

F. Chief

Veoma poznat
Poruka
12.032
Ti ne kapiraš ali uopšte šta je kino, predstava, isl...:fdlan:

Nisam ja kao ni mnogi u Srbiji postavili Vučića, pa ga ja neću hapsiti.

ko hoće da protestuje protiv vučića neka ide u Berlin i tamo neka štrajkuje onima koji su ga postavili i koji imaju koristi od njega.

Vi robovi hrvatski nikada nećete ukapirati nemačku hegemoniju !... :kafa:
Nećeš ti nikad ukapirati da te tvoj 'voljeni vođa' pljačka i smije ti se u lice jer mu ne možeš ništa, a niti nikad mu nećeš moći ništa, osim ako ga kakav 'Švabo' ne pritisne :per:

Mystic+

Buduća legenda
Poruka
43.344
Kada su pravili SNS i Vučića u Berlinu i Beogradu, pravili su ga za sumnjive nemačke "investitore", a ne za Hrvatske.

Žao mi je što su Tadićeve i Sanaderove varijante danas sve više lagano i sve više padaju i tope se...

To je ta Superiorna hrvatska privreda.

Gluposti vas hrvatskih terorista.

Nesposobni ste da napravite državu bez Srba.

MOST6

Iskusan
Poruka
5.435
Kada su pravili SNS i Vučića u Berlinu i Beogradu, pravili su ga za sumnjive nemačke "investitore", a ne za Hrvatske.

Žao mi je što su Tadićeve i Sanaderove varijante danas sve više lagano i sve više padaju i tope se...

To je ta Superiorna hrvatska privreda.

Gluposti vas hrvatskih terorista.

Nesposobni ste da napravite državu bez Srba.
Srbi ne znaju napraviti državu ni sebi, a kamoli da bi drugome mogli pomoći u tome.

MOST6

Iskusan
Poruka
5.435
Hrvatskih 4000 firmi u Srbiji i srpska 4 kioska, jeste reciprocitet do jaja, tj. hrvatski nacizam (nema ustašluka, jer nema šta da se kolje, inače bi bilo i toga)
Tebi je fašizam činjenica što su srpski privrednici nesposobni biti konkurentni na hrvatskom tržištu ili čak pristupiti mu. Da imate što ponudit, bili biste prisutni. Osim toga, nije da nema srpskih proizvoda u Hrvatskoj. Doduše, većina ih je od firmi koje su kupile hrvatske firme, ali svejedno se deklariraju kao proizvodi iz Srbije.

MOST6

Iskusan
Poruka
5.435
:rotf: ... Alo drogirani !

Ne blebeći u ekstazi ! ...
Alo pijanac, vidi se koliko ste sposobni imati svoju državu. Neovisnost ste stekli tek 2006. i to zahvaljujući milosti Crnogoraca. Da nije njih, još ni danas ne biste imali svoju državu. A koliko znate njime upravljat činjenica je da niste sposobni ispuniti niti minimum traženih uvjeta za članstvo u EU, niti znate i možete riješiti problem Kosova, a o bijednim plaćama od jedva 300 eura, da i ne govorim. Također, iako niste članica EU, i teže vam je doći do dokumenata potrebnih za odlazak iz države, imate egzodus stanovništva iz zemlje, koji jedva da je manji od hrvatskog, čiji građani mogu u roku odmah otići u bilo koju državu EU.

Mystic+

Buduća legenda
Poruka
43.344
Tebi je fašizam činjenica što su srpski privrednici nesposobni biti konkurentni na hrvatskom tržištu ili čak pristupiti mu. Da imate što ponudit, bili biste prisutni. Osim toga, nije da nema srpskih proizvoda u Hrvatskoj. Doduše, većina ih je od firmi koje su kupile hrvatske firme, ali svejedno se deklariraju kao proizvodi iz Srbije.
Ha,ha, ...Sposobne ustaše ... narkiću !

Mystic+

Buduća legenda
Poruka
43.344
Alo pijanac, vidi se koliko ste sposobni imati svoju državu. Neovisnost ste stekli tek 2006. i to zahvaljujući milosti Crnogoraca. Da nije njih, još ni danas ne biste imali svoju državu. A koliko znate njime upravljat činjenica je da niste sposobni ispuniti niti minimum traženih uvjeta za članstvo u EU, niti znate i možete riješiti problem Kosova, a o bijednim plaćama od jedva 300 eura, da i ne govorim. Također, iako niste članica EU, i teže vam je doći do dokumenata potrebnih za odlazak iz države, imate egzodus stanovništva iz zemlje, koji jedva da je manji od hrvatskog, čiji građani mogu u roku odmah otići u bilo koju državu EU.
Srbija bez vas je imala zlatnu podlogu, a zbog vas terorista smo golje, jedva smo živu glavu izvukli.

Preko dinara sa zlatnom podlogom smo vam zamenili 10 milijardi austrougarskih nevažećih kruna od 1918-1929.

Mi smo vam napravili i državu i ekonomiju !

Narkoman ustaški !

MOST6

Iskusan
Poruka
5.435
Srbija bez vas je imala zlatnu podlogu, a zbog vas terorista smo golje, jedva smo živu glavu izvukli.

Preko dinara sa zlatnom podlogom smo vam zamenili 10 milijardi austrougarskih nevažećih kruna od 1918-1929.

Mi smo vam napravili i državu i ekonomiju !

Narkoman ustaški !
Vi ste znali samo opljačkat druge. Vaša je vlast pljačkala hrvatske seljake i građane mijenjajući 4 krune za 1 dinar. Time ste, zapravo, sebi napravili ekonomiju. Budući da je nastala na pljački drugih, sad kada više nemate koga pljačkati, jer su svi pobjegli od vas, sad vam ekonomija propada i nestaje.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.