Da li je celokupnom muskom rodu stvarno samo jedna stvar na umu?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Moram se sloziti sa Sizz...Vecina ih je takva,naravno, chast izuzetcima....chist primer je lik koji mi se uzasno svidjao,i bili smo u vezi nekih mesec dana...Neobavezno smo pocheli da prichamo na tu temu,iz koje je on zakljuchio da meni nije dovoljno stalo do njega poshto nisam spremna da spavam s njim...I ni dan danas se ne kajem shto nisam,jer bi mu bila samo jedna od silnih recki....
Daleko od toga da devojke ne misle na sex,ali ne u toooolikoj meri ko mushkarci...
Njima kao da je to najvaznija stvar u zivotu....
 
Zanimljivo...
Od muskih sam i ocekivala slicnu reakciju, ali od zenskih nisam ocekivala izdaju...
Niko ne kaze da zenski rod ne misli na sex... Ali ne misli tako cesto i sa takvim entuzijazmom... I, naravno, to im nije najvaznije...

Shvatila sam poentu tako da ova tema moze da ide pod kljuc. Hvala vam na vasim sovinistickim, seksistickim odgovorima... Ovo se odnosi na muske...
 
asteria2:
Zanimljivo...
Od muskih sam i ocekivala slicnu reakciju, ali od zenskih nisam ocekivala izdaju...
Niko ne kaze da zenski rod ne misli na sex... Ali ne misli tako cesto i sa takvim entuzijazmom... I, naravno, to im nije najvaznije...

Shvatila sam poentu tako da ova tema moze da ide pod kljuc. Hvala vam na vasim sovinistickim, seksistickim odgovorima... Ovo se odnosi na muske...

hahah. :)
izdajaaaa.... izdajaaaaa. :P

shta da ti kazhem, asteria.
ne zhive sve ribe po tim frazama koje ti chitash iz knjiga.
 
Ne,muskarci ne misle samo na seks.

Naravno,misle neuporedivo vise od zena,zbog hormona testosterona koji je zasluzan za mnoge stvari(musku muskulaturu,razvoj polnih odlika,maljavost,a smatra se i da nivo polnih hormona utice i na seksualno opredeljenje),pa izmedju ostalog i za sekusalnu zelju,nagon,ako vec hocete..A svima je poznato da muske gonade(polne zlezde) luce testosteron,a zenske estrogen i progesteron(koji su zasluzni za razvoj zenskih polnih odlika).

E sad,i muskarci imaju malo estrogena,i zene imaju malo testsoerona.Ali,posto muskarci imaju neuporedivo vise testosterona,imaju i dosta veci seksualni nagon.

Eto,to bi bio laicki odgovor zasto muskarci naizgled "imaju samo jednu stvar na umu".Ali naravno,to nije tacno.Iako cesto pomislimo na seks,vecina muskaraca(makar oni normalni) moraju razmisljati i o nekim egzistenicioalnim stvarima,a i prefinjenim.

Inace,da samo misle na seks,ne bi bilo umetnika,naucnika,pesnika,itd.

Eto,toliko do mene.
 
Nije nam svima :) Ali ni devojke nisu tako naivne evo ja znam jednu devojku jeste fuxa ali je ipak devojka kojoj je ta stvar manje vise stalno na umu :) Ma komplikovano je sve to. Ali uglavnom se devojke boje da ne budu iskoriscene samo. Ali sa poverenjem dolazi *** :D Ja iskreno ako mi se svidi neka devojka ne razmisljam na to kako cu da je ***em. Nego da mi je lepo s njom uopste a kad dodje do one stvari o koja je navodno svim muskarcima stalno na umu super ali otom potom :)
 
Ja bih zeleo da nije stalno. Ali...
Nije to ono sex, sex, sex, sex... A sto i ne bismo razmisljali o tome, kad je lepo.
I vi vise razmisljate o nekim cipelama, nego o skoli, zato sto su vam cipele lepse i interesantnije.

Ja znam da mi se neka devojka svidja ako razmisljam o njoj. Ali u masti se sve to brzo odvija pa onda dodje i do sexa. Ali mi se ne svidjaju sve devojke na isti nacin. Postoje one koje su mi slatke, one koje su dobre ribe i one koje mi odgovaraju psihicki.

To kao da mi mislimo samo na sex nije tacno, mada i jeste. Zapravo jeste, ali nije na taj nacin kao sto vi mislite. Znam da sad zvucim glupo, ali ja to ne mogu bolje da objasnim.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top