Da li je Branka Saturn najbolje rešenje Vučićevog ministra Radulovića?

img_1_1647627101093.jpg
 
Mislim da je Radulovic pogresio sa izborom Branke Saturn. Trebao je da stavi Hanu, crnu i zlatnu, ona bi uzela vise od Branke Saturn. Imam osecaj da je Radulovic namerno odradio ovo iz nekog razloga. Da li ucesce u vladi sa Vucicem ostavlja posledice?
Hanicu cuva za 2027. Godinu.

Bice Hana odlicna milfara 2027.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ah Dr Jovana prva obrva Srbije, ja mislim da je nije trebalo Jovana bude kanditat, bolja je Brankica, Joka je ipak vec malo ekstrem i mislim da bi kao takva vise oterala potencijalnih biraca nego privukla novih, mislim ona uglavnom moze da privuce samo ono neko vec pomalo ekstremno i radikalno biracko telo, Brankica ipak deluje ovako smirenije dosta, kultivisanije, nije nikada imala neke ispade agresije, nacionalisticke ispade i slicno niti su je ikad vezivali za bilo kakve afere i cini se ovako kao zena na mestu skroz (dok recimo vec znam dosta ljudi kojima je Jovana iritantna i koji ne mogu da je smisle) i mislim da moze da privuce malo sire biracko telo nego Jovana, rekao bi da ima veci kapacitet da privuce ono neko kultivisanije i normalnije biracko telo (koji nisu autosovinisti ali kojima je stran taj nacionalisticki vid primitivizma, koji nisu nikakvi ni ultrancionalisti, ni zakleti antivakseri, nit nekakvi radikalni i militantni tipovi i koji su iz neke normalnije i zdravije price) a realno svaka stranka koja zeli da postigne nekakav uspeh ipak mora da radi na tome da privuce ono nazovi normalno a ne ekstremno biracko telo jer takvi su manje vise svuda marginalni i cine neki relativno mali procenat.
 
Poslednja izmena:
Nisam znao za ovo.
Odigralo se 2020. :per:

Rat Hane Adrović i dr Jovane Stojković ušao u novu fazu​


https://www.espreso.co.rs/vesti/pol...drovic-i-dr-jovane-stojkovic-usao-u-novu-fazu

Izbio ozbiljan fajt Raduleta i Jovane Stojković!​


https://www.espreso.co.rs/vesti/pol...bio-ozbiljan-fajt-raduleta-i-jovane-stojkovic

Iskreno nemam ni o Hani neko ne znam ni ja kakvo pozitivno misljenje (mislim da je jos jedan precenjeni mediokritet) ali ta Jovana je govedo, vise puta je pokazala da je sklona tim nekim izlivima mrznje i tim nekim sovinistickim ispadima, ono deluje mi kao jedna dosta teska i toksicna osoba, nekako deluje previse gordo i usiljeno i nekako zraci nekom negativnom energijom (mozda i gresim ali neko moje subjektivno misljenje).
 
Trebao je da stavi Hanu, crnu i zlatnu, ona bi uzela vise od Branke Saturn.
Па наравно да би узела више, али "дубока држава" или како би ми по нашки лепше казали удба (не мислим на БИА) чисти терен да Ваш Вољени на белом коњу победи у првом кругу. Зато се није кандидовао Супер-дека, стари спавач КОС-а још од хапшења у студентским данима далеке 1979. године, зато су кандидатуре најавили па одустали популарни др Несторовић и звезда кабловских ток-шоу емисија Миросл...пардон Срђан Шкоро, зато лажна опозиција Уједињени Ђилас за председника републике кандидује омрзнутог Поноша уместо ђеда Владете од стотину љета који би због свог имиџа старог мандарина "који у себи спаја национално и грађанско" био неупориво бољи кандидат за председника Републике од Поноша (Владета се кандидује тамо где му по годинама и оним чиме се бавио место није), зато је од најављене кандидатуре одустао и Мирољуб Петровић и да не набрајам.
 

Sunce moga neba ti mi dajes snagu , budis se

sve sto meni treba ove noci u tebi skrilo se

https://www.youtube.com/clip/Ugkxwqvo28gsyDS3Ftgtc8uH4UmBXMdA2rvQ


Inace moze biti da ima neceg specificnog bas u tom pozarevackom suncu i da ni jedno sunce ne greje kao ono pozarevacko, mislim taj Pozarevac je prava riznica talenata tipa porodica Milosevic, Sasa Ilic iz Partizana, Milena Pavlovic Barili , nasa draga ljubimica Diksi ................pa mozda je to zbog tog pozarevackog sunca i verovatno ima nesto u tom pozarevackom suncu, mora da greje nekim posebnim sjajem i emituje neke posebne vibracije a to Brankica Saturn kao neko ko se bavi astrologijom i nebeskim telima najbolje zna pa je zato dosla bas u Pozarevac da se malo osunca (makar i obucena i zakopcana od glave do pete) da malo upije te zrake pozarevackom sunca i da se malo napuni tom posebnom energijom. ;)

Idemo Brankice , let's rock bejbe 💪 ;)
 
Па наравно да би узела више, али "дубока држава" или како би ми по нашки лепше казали удба (не мислим на БИА) чисти терен да Ваш Вољени на белом коњу победи у првом кругу. Зато се није кандидовао Супер-дека, стари спавач КОС-а још од хапшења у студентским данима далеке 1979. године, зато су кандидатуре најавили па одустали популарни др Несторовић и звезда кабловских ток-шоу емисија Миросл...пардон Срђан Шкоро, зато лажна опозиција Уједињени Ђилас за председника републике кандидује омрзнутог Поноша уместо ђеда Владете од стотину љета који би због свог имиџа старог мандарина "који у себи спаја национално и грађанско" био неупориво бољи кандидат за председника Републике од Поноша (Владета се кандидује тамо где му по годинама и оним чиме се бавио место није), зато је од најављене кандидатуре одустао и Мирољуб Петровић и да не набрајам.
:hahaha1:
 

Back
Top