Da li je Boško u pravu? "U Srbiji su pobedili prevaranti. Srbija je zemlja koja želi prevarante"

Ovaj narod ne treba ni da postoji, nasi preci se prevrcu po grobovima.
Ako daje ostavku neka postavi Tamaru Milenkovic Kerkovic ona je super.

To ce valda da uradi stranacka skupstina po njihov statutum a ne Bosko.

Inace, Boska vidim kao coveka koji ima veliku strast za politiku i be verujem da ce on otici iz politike.

Znam da je frustriran jer mu najbolje godine prolaze u opoziciji, ne znam mozda predje u SNS !

Ne moze i ne treba on niķme da pomaze.Svjestan je on ako se svrsta da je ugasio.Pola njegovih mu nebi oprostilo Vucica,pola Djilasa.
Као неко ко је и потписао листу и гласао за њу, не бих опростио сарадњу ни са једним од њих.

Jos gore je,ako ne pridje nikome.Ponovice se izbori i sigurno nece imati toliko glasova u Beogradu.
Наравно да неће имати толико гласова. Имаће дупло више, јер су се многи плашили да неће да пређе цензус. Сада знају да хоће.

Наравно да неће имати толико гласова. Имаће дупло више, јер су се многи плашили да неће да пређе цензус. Сада знају да хоће.
Drugo glasanje je uvek rizicno.Sta vredi i ako dobije vise glasova,a ne stane uz opoziciju.

Nama je Bog na zadnjem mestu u tome je razlika, neko nam je nabijao u glavi da smo mi neki nebeski narod a ustvari smo nista.
pa, kada ne verujete meni adamu, ide vreme, pa cete se uveriti
1. Mojsijeva 3,19Sa znojem lica svojega ješćeš hljeb, dokle se ne vratiš u zemlju od koje si uzet; jer si prah, i u prah ćeš se vratiti.
1. Mojsijeva 3,20I Adam nadjede ženi svojoj ime Jeva, zato što je ona mati svjema živima.

AUTORSKA
Boško Obradović daje ostavku na mestu predsednika Pokreta Dveri i kaže da je to najbolja opcija sa programom u Srbiji i da će ostati u stranci ali ne kao neuspešan predsednik stranke.
Srbi su se obrukali kada su pali na propagandu da je ta stranka Vučićeva koska narodu i sada ima sam narod opravdano da ispašta u lažima SNS-a još 4 godine.
AKO I TREBA DA ISPAŠTA JER ZA BOLJE I NIJE.
kolko znam, u Srbiji nije pobedila opozicija................zasto niko ne obavestava ovog Obradovica ?

Da li je Boško u pravu? "U Srbiji su pobedili prevaranti. Srbija je zemlja koja želi prevarante"​

1628092761-Screenshot_3-1200x800.jpg

:whistling:
I tih par procenata koje su osvojili im je previse...

on kaze da su u Srbiji pobedili prevaranti a ja kazem da nisu,......... pobedio je Vucic.
mafijasko-korupcionaski mulj/talog velje-nevolje i inih, koji cak ne moze da ispustuje boskicevo casno odstupanje, koji ne moze, a da ne zalaje na sledecu nacionalno-suverenisticku stranku koja je tek na 5%... ajde, sta ste ako ne izdajnici, anti-demokrate, ma bezumnici koji ne dozvoljavate cak ni da neko misli drugacije? pobedio je vucic jos od kada smo MI emigrirali, crveno-crna koalicija, ko ce da ih rusi kao da imamo MI 10 zivota

Smanjuje se mogucnost da pljacka ide i taj EXPo kako se vec zove tu leze fine pare od kojih mi gradjani nemamo nista i plus kradja na izgradnju stadiona, jer kad gubis glavni grad to je znak da gubi i vlast.
Тачно 100% само Вучић има једну полугу власти која није у првом плану, доста је невидљива али је јако моћна помоћу које може да поврати власт а то је проток новца.
Ако изгуби београдске изборе а нису у неком договору СПН и СНС ( што мислим да је супротно, мислим да су у договору и пре него што је СПН формиран) Вучић може да успори сливање новца у градску касу из републичке и да тако београдска власт нема новца да било шта озбиљније уради. Неће моћи субвенције за обданишта, неће више бити бесплатних уџбеника, неће бити разних накнада за новорођену децу, болесне, инвалиде.......
Велика је шанса да се народ побуни против нове власти јер она испада неспособна, ако тада опозиција не подигне све на ноге то ће бити само доказ да ради и шурује са њим.

Back