Da li je Boško u pravu? "U Srbiji su pobedili prevaranti. Srbija je zemlja koja želi prevarante"

Izvini brate nikako da skontam za koga si ti.
Ja nisam ni za koga.Navijam da Nestorovic ostane neutralan.
Ja sam brate glasao za Dveri u poslednjem trenutku sam otisao na izbore.
Mozemo mi da navijamo za Nestorovica koliko hocemo ali zapamtite moje reci da on nece nikakvu koaliciju stvarati sa desnicarima a da ce sa vucicem najverovatnije to uraditi.

Ja sam brate glasao za Dveri u poslednjem trenutku sam otisao na izbore.
Mozemo mi da navijamo za Nestorovica koliko hocemo ali zapamtite moje reci da on nece nikakvu koaliciju stvarati sa desnicarima a da ce sa vucicem najverovatnije to uraditi.
Sad si me jos vise zbunio.
Za tebe je Djilas desnica a Vucic ljevica?Da li si ikada slusao kakve pjesme pjeva Djilasova ekipa kada se opusti?

Nece to biti ni koalicija nego dace im taj jedan mandat koji im fali za grad, to je bukvalno i sam rekao juce, prekjuce ili ce navodno neki prebeg napustiti Mi i jednostavno otici kod naprednjaka i posle Nestorovic ispada kao da je ispaljen satro.
Ako se namakne mandat doci ce sa Francuzove strane.
Najpostenije je novi izbori.I da mogu da glasaju samo oni koji zive u Bg.

AUTORSKA
Boško Obradović daje ostavku na mestu predsednika Pokreta Dveri i kaže da je to najbolja opcija sa programom u Srbiji i da će ostati u stranci ali ne kao neuspešan predsednik stranke.
Srbi su se obrukali kada su pali na propagandu da je ta stranka Vučićeva koska narodu i sada ima sam narod opravdano da ispašta u lažima SNS-a još 4 godine.
AKO I TREBA DA ISPAŠTA JER ZA BOLJE I NIJE.

na zalost bosko je u pravu

srpski narod voli lazove i lopove vecinski

glasao za ljude koji su mu oborili standard duplo

viber_image_2023-12-22_13-54-02-482.jpg

Poslednja izmena od moderatora:
Opet narod ne valja 😂
Pa koji to narod treba da budemo?

Da smo romantičniji bili bi Italijani.
Da smo bolji biznismeni bili bi Jevreji.
Da smo radniji bili bi Japanci.
Da smo organizovaniji bili Nemci.
Da smo bolji umetnici bili bi Francuzi.
Da smo spektakularni, kul i najnaj bili bi Ameri.
Da smo bolji matematičari bili bi Indusi.
Da možemo više da popijemo bili bi Rusi.

Da smo poslušniji bili bi Hrvati.
Da smo prevrtljiviji bili bi Bugari.
Da smo bezobrazniji bili bi Albanci.
Da smo lenjiji bili bi Grci.

... ali nismo ništa od toga nego smo ovakvi kakvi smo. I ponosan sam što smo takvi! Uz sve mane, Srbi su odlični ljudi. I ne trebaju Srbi da se menjaju, nego ako toj manjini smetaju Srbi sa svim manama, ima 200 drugih država i stotine drugih naroda, valjda će se naći neki po njihovoj meri.

Ne želite da menjate narod, nego ga prihvatite i prilagodite se.

Ne valja im narod. O Bože!

Smanjuje se mogucnost da pljacka ide i taj EXPo kako se vec zove tu leze fine pare od kojih mi gradjani nemamo nista i plus kradja na izgradnju stadiona, jer kad gubis glavni grad to je znak da gubi i vlast.
U politici uvek ima rupa za kradju,a da ne odgovaras,bar dok si na vlasti.

Nije valjda.Pa na preko 20 mesta se ponavljaju izbori.Inace,drugo je to na republickom nivou,a veoma drugacije na Gradskom.Ako izgubi grad,izgubio je pola vlasti,sto ne bi bilo lose.
I sto je jos veci paradoks i glupost taj SPN je sam trazio da se tu izbori ponove gde su ih dobili :hahaha: znaci jos jedan dokaz koliko su ovi izbori farsa i namesteni.

Back