Quantcast

Da li je bolji INTE PENTIUM ILI AMD?

Wuk

Početnik
Poruka
31
Deki Salz.:
Takodje sam i ja to isto pitanje postavio posto sam do sada koristio samo Intel Pentim-ove procesore pocev od 2-4,druge nisam zato neznam razliku i dobio sam odgovor Intel Pentium je Intel Pentium sto verovatno znaci da su do sada i najbolji (ali :? i najskuplji) :lol: :wink:
Po cemu je to najbolji ajde reci navedi bar nesto
AMD ce ga poderati uvek i u svakoj situaciji :x :twisted:

Incognito

Poznat
Poruka
8.155
rastamann:
Prihvatam izazov....Ja biram AMD konfu...
Da se ne lazemo, ja drzim istu konfu kao Inco za sebe, ne bih Intel-a menjao u zivotu, ali trenutno postoji par AMD kombinacija koje mogu da zajebu nashe konfe....Po default-u naravno...

Kad se nasviraju, Intel dobija ali neznatno...
Da, ali ce taj AMD da ispadne skuplji i od Intel-a...

... mada cisto sumnjam da postoji AMD koji moze da pojede Intela 3.2EE (i ako je izdat pre vremena)...

Sto se 'sviranja' tice, pa malko je grehota ne nasvirati Intela na ovoj divnoj ploci ;)

Incognito

Poznat
Poruka
8.155
Sizif:
Ajde ja prihvatam izazov, daj nekog Athlona da se takmiči protiv mog P4. Sam izaberi testove, niko se do sada nije javio na moj poziv...

...a to nešto znači. :wink:
Evo, rasta prihvatio izazov da napravi AMD konfu koja ce pojesti Intel-a (2.8c na IC7-MAX3 ploci), pa eto... Vi vidite sta cete...

Meni je sasvim ok sto znam da 99.99% AMD konfi ne mogu ni da pridju ovoj mojoj ;)

Sizif

Buduća legenda
Poruka
34.916
Incognito:
Meni je sasvim ok sto znam da 99.99% AMD konfi ne mogu ni da pridju ovoj mojoj ;)
Nisam ja rekao da je AMD loš, daleko od toga, čak kad je veoma ograničen budžet može da bude vrlo dobra kupovina. Sad se setih divne mere kvaliteta procesora, koju videh na TomsHardwareu - Bang for the Buck - odnos između cene procesora i njegovog skora na testovima. Tu su najbrži i najskuplji procesori uvek pri kraju liste, jer se tu ipak daje više para nego što se stvarno dobija brzine. Na BFTB testovima caruje srednja klasa.

Ali ako želiš najbrže i ne pitaš za cenu, Intel (još uvek) ima blagu prednost...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.