Quantcast

Da li je bolje imati tvrdog i biti sam ili mekanog i imati partnerku?

Meduza22

Aktivan član
Poruka
1.348
Mekan kao dekin.
Napravila ja punu ciniju bakinih kolaca i odnela na posao. Uzeli svi da zvacu. Puna usta.
I ja u sred tog njihovog mljackanja na neciju konstataciju da su bas lepi, kazem, jeste, kolac bakin, mek ko dekin....
Kad je krenulo masovno gusenje bakinim kolacima u napadima sveha ahahahha

GANFAJTER :*

Buduća legenda
Poruka
40.727
Napravila ja punu ciniju bakinih kolaca i odnela na posao. Uzeli svi da zvacu. Puna usta.
I ja u sred tog njihovog mljackanja na neciju konstataciju da su bas lepi, kazem, jeste, kolac bakin, mek ko dekin....
Kad je krenulo masovno gusenje bakinim kolacima u napadima sveha ahahahha
sto se pravis fina ti :)

Kosta2

Legenda
Poruka
57.110
Pitanje koje si postavio,govori o tebi vrlo jasno,da bolujes od kompleksa inferiornosti.Bilo da je kod tebe,prva ili druga postavljena opcija,to nista
ne smeta da imas devojku.Najgora od svih opcija je biti sam.To nikada ne treba zaboraviti,jer samoca ubija psihu,i niko ne moze dugo izdrzati
da bude sam !

Tvoj odgovor, govori o tebi vrlo jasno, da si jako dugo sam i da ti je psiha citiram te "ubijena". ;)

Andrej Bolkonski

Domaćin
Poruka
4.239
Tvoj odgovor, govori o tebi vrlo jasno, da si jako dugo sam i da ti je psiha citiram te "ubijena". ;)
Ja nikada nisam bio sam,ali znam iz iskustva drugih,koiko je bolno biti sam.Ali me brine tvoja zaokupljenost "tvrdim" i "mekanim",sto jasno govori,
da si ti jedna nezrela licnost,koja nije u stanju da detektuje sta je potrebno da bi covek ziveo normalno i sredjeno.Zelim ti,da se oslobodis tih nezrelih
pubertetskih opterecenja,i da zivot gledas zrelim ocima,a ne da se opterecujes "'Tvrdim" i "mekim" glupostima,koji su na nivou dvanaestogodisnjaka.

Kosta2

Legenda
Poruka
57.110
Ja nikada nisam bio sam,ali znam iz iskustva drugih,koiko je bolno biti sam.Ali me brine tvoja zaokupljenost "tvrdim" i "mekanim",sto jasno govori,
da si ti jedna nezrela licnost,koja nije u stanju da detektuje sta je potrebno da bi covek ziveo normalno i sredjeno.Zelim ti,da se oslobodis tih nezrelih
pubertetskih opterecenja,i da zivot gledas zrelim ocima,a ne da se opterecujes "'Tvrdim" i "mekim" glupostima,koji su na nivou dvanaestogodisnjaka.

:hahaha:

Lepo je da ti nisi nikad bio sam. Verovatno si jedina osoba na svetu koja nikad nije bila sama. Zavodniče. :mrgreen:

Ko je ovde nezreo psiholog u pokušaju, ko ima komplekse, ko je na nivou pubertetlije vidi se po tvojoj opsednutosti ovom šega temom.
Balkon, ovo je šega, nemoj da si tako ozbiljan kao da je pitanje života i smrti.

Mislim da te tema pogodila u živac, a tvoje ogorčenje je zato šta si ti sam sa mekanim. :lol:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.