Da li je bolje imati 400m2 u Kuli ili 50m2 u Beogradu? Vol.9 (oboji me u skeptičnu boju)

Pitanje svih pitanja?

  • Crni sok

    glasova: 8 25,8%
  • Žuti sok

    glasova: 5 16,1%
  • Egzotik

    glasova: 22 71,0%

  • Ukupno glasova
    31
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Не могу заборавити кад сам се тек преселила у Суботицу и упознала ту неке девојке, једна била из неког села у околини, зове се Љутово. И ми нешто једну ноћ по граду и као одбацићу је ја кући, и стижем до пружног прелаза, спуштена рампа, ја стојим и чекам. Значи, према прузи благо узвишење, типа можда 10 посто, ма ни толико. А она седи поред мене и пита ме бојажљиво - је л знаш да кренеш под ручном? :rotf:
 
Не могу заборавити кад сам се тек преселила у Суботицу и упознала ту неке девојке, једна била из неког села у околини, зове се Љутово. И ми нешто једну ноћ по граду и као одбацићу је ја кући, и стижем до пружног прелаза, спуштена рампа, ја стојим и чекам. Значи, према прузи благо узвишење, типа можда 10 посто, ма ни толико. А она седи поред мене и пита ме бојажљиво - је л знаш да кренеш под ручном? :rotf:

E a kako se zovo ono cigansko seoce pred Suboticom, ili je to neki salas sa par kuca?
 
Kod mene postoji nesto sto se zove Veranjak. To ti je gde se deca sankaju. Brdo brale u sred ravnice.

Тражио сам Верањак на

https://www.google.co.uk/search?hl=...hUKEwitj-qtt6rqAhWizoUKHVW3BEIQ4dUDCAY&uact=5

и једино што сам нашао је ово. Јесу то ти Хималаји?

e86bc-september1024x768.jpg
 
Не знам на шта мислиш

Znaci nesto pre ulaza u Suboticu video sam neko skretanje levo i nekih par kuca nemam pojma da li je salas, ili neka cigan mala ili sta vec? Mozda nije odmah pred Suboticom ali tu je negde :)

Ima i ono neko radnicko selo sta je vec izmedju BT i SU gde je onaj ok put, primetio sam da panduri redovno pucaju radarom na tom mestu, da li je tu i neki restoran u tom sumarku pored?
 
Znaci nesto pre ulaza u Suboticu video sam neko skretanje levo i nekih par kuca nemam pojma da li je salas, ili neka cigan mala ili sta vec? Mozda nije odmah pred Suboticom ali tu je negde :)

Ima i ono neko radnicko selo sta je vec izmedju BT i SU gde je onaj ok put, primetio sam da panduri redovno pucaju radarom na tom mestu, da li je tu i neki restoran u tom sumarku pored?
Између БТ и СУ имаш Мали Београд хаха, Карађорђево и Жедник, не знам на које мислиш тачно али сам сигурна да нема ресторана.
А тај пут је полетна писта, 100 пута је бољи од ауто-пута, ја возим су-бт за 15 мин :руменко:

И даље не капирам тачно на шта мислиш, из тог правца на уласку у Су лево је Александрово, то је насеље.
 
Између БТ и СУ имаш Мали Београд хаха, Карађорђево и Жедник, не знам на које мислиш тачно али сам сигурна да нема ресторана.
А тај пут је полетна писта, 100 пута је бољи од ауто-пута, ја возим су-бт за 15 мин :руменко:

И даље не капирам тачно на шта мислиш, из тог правца на уласку у Су лево је Александро, то је насеље.

Mozda je to naselje. Ne mislim na Mali BG znam za to. Nije ni Karadjordjevo jer mi je smesno bilo jer mi imamo Karadjordjevo ovde sa lovistem poprilicno poznatim zbog Tita i njegova gajba je tu inace. :)

Ima na toj pisti negde neki sumarak i tu da li sa leve strane restoran, hotel kao skretanje u sumu? i tu cesto panduri budu.
 
Mozda je to naselje. Ne mislim na Mali BG znam za to. Nije ni Karadjordjevo jer mi je smesno bilo jer mi imamo Karadjordjevo ovde sa lovistem poprilicno poznatim zbog Tita i njegova gajba je tu inace. :)

Ima na toj pisti negde neki sumarak i tu da li sa leve strane restoran, hotel kao skretanje u sumu? i tu cesto panduri budu.
Јок. Знам на шта мислиш, тамо је забачена еуропетрол пумпа, нема ресторан.
 
Не могу заборавити кад сам се тек преселила у Суботицу и упознала ту неке девојке, једна била из неког села у околини, зове се Љутово. И ми нешто једну ноћ по граду и као одбацићу је ја кући, и стижем до пружног прелаза, спуштена рампа, ја стојим и чекам. Значи, према прузи благо узвишење, типа можда 10 посто, ма ни толико. А она седи поред мене и пита ме бојажљиво - је л знаш да кренеш под ручном? :rotf:
Dobro si me podsetila da treba ručna na jednom mestu
 
To je skoro snimano. Dzegi ti si ustvari ljubomorna, Vucko prebiva u dvorcu, vozi se privatnim avionom, i sastaje se sa mocnim ljudima. Sve ono sto bi i ti al ne ide nesto. Jbg ipak je za tebe tu uvek Merkator i LC Waikiki :lol:
Teši se. Ja sam milijarderka već skoro 3 godine.

Tvoj Vučić nema ni sud za šorati u
 
Јок. Знам на шта мислиш, тамо је забачена еуропетрол пумпа, нема ресторан.

E jbg moguce onda da sam nesto sjebao. Sa desne strane su neke kuce, vise lice na barake, kao radnicko naselje, spojene su nesto jedna uz drugu i sve na isti fazon?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top